Magyar torrent oldalak Beload

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Victory1995 hozta létre. Ekkor: 2013. augusztus 26..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    belo

    Tisztázzunk valamit: A haverom követte el az aránycsalást, nem Én és akitől kaptam a meghívót, a 2. regisztrációkor egy fórumtárstól kaptam a meghívót, nem haveromtól, amibe őt be se engedtem, mert azt sem tudta, hogy volt egy másik acc-om! Ha egy kicsit jobban átértelmezed a hozzászólást, ez benne van! Elhieted, nem viccből írtam azt, hogy az első esettől vonatkoztassunk el! A 2. alkalommal Én annak a srácnak adtam meg az acc adatait, akitől kaptam a meghívót. Mivel Én eleve nem akartam elfogadni a meghívót, addig-addig erősködött, hogy fogadjam el, hogy elfogadtam, de mivel nem kért érte cserébe semmit, ezért Én felajánlottam neki, hogy megadom az acc hozzáférését, amin keresztül rákérdezett a Staff-nál, hogy miért kapott bann-t. A levél egy teljesen szokványos levél volt. Nem volt támadó hangvételű vagy más, csak egyetlen kérdés volt benne, amiben a srác a "miértekre" szeretett volna választ kapni. Erre válaszképp kibannolták azt a fiókot, amin írt.
    A 3. esetben (amikor freereg volt) az acc-ot használtam kb. 1 hétig. Aztán már minden előzetes figyelmeztetés nélkül már be se tudtam lépni! A poén az, hogy hiába kértem jelszóemlékeztetőt, nem kaptam meg, SőT! Semmilyen e-mail értesítést nem kaptam arra vonatkozóan is, hogy egyáltalán ki lettem-e bannolva vagy sem, ergo: semmi levél nem jött, aztán rá pár hónapra kaptam a levelet, amiben az állt, hogy INAKTIVITÁS miatt bannolva lettem. És akkor ilyenkor mi van? Tanácstalanság és ilyenkor arra sem méltattak, hogy miért nem tudok belépni, arról nem is beszélve, hogy más felhasználókkal miket műveltek, úgyhogy erről ennyit! De nem is érdekel! Amelyik oldalakon fent vagyok, mindenütt 1-es feletti arányom van és a szabályokat betartva torrentezek!
     
  2. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    tisztázzuk a belo ügyet

    Tisztázzunk valamit. Az adott oldalon lévő szabályokat maradéktalanul be kell tartani. Ebből nem engedek. (az más kérdés, hogy elfogadom és alá is vetem magam, de meg nem szegem)

    Nem lehet elvonatkoztatni az első esettől, mert ebből következett a többi is. Itt a felhasználóneved, e-mail címed, MAC címed (ezt is látja a staff?) és az IP-d a ratio miatt csalónak lett bélyegezve. És jogosan. A meghívottadért is felelősséggel tartozol, nem még azért, akit beengedsz a fiókodba.

    Feltételezem, hogy az eset 2 éve történt. Mi a fenének kellett ketten használni egy accot? Ha éppen nem volt free reg, a meghívó is 100, 50, majd 20 pontba került. 1 pont eléréséhez 1 óra seed kellett min. 15 vagy, 10 kB/s sebességgel. Ez még egy 128Kbps-es nettel is hozható.

    Volt olyan szabály, hogy csalót nem lehet visszahívni az oldalra? Te még a 2. jóhiszemű meghívódat is átverted, mert nem szóltál az előző kitiltásodról.

    Ezt a 2. második meghívódat időközben kitiltották és nem tudta miért. Ez elég baj. El kellett volna olvasni és főleg, betartani a szabályokat. Ebbe a második, amúgy sem szabályos fiókodba beengedted a kibannolt meghívódat. ő pedig érdeklődött (a te adataiddal) a staffnál a törlés okáról.
    Sajnos nem tudtam már előbányászni a törlésre vonatkozó összes szabályt. (Volt olyan is, hogy más oldalakon nem lehet a meghívókat adni-venni? ) Egyet azért megtaláltam:

    A felhasználói profiltörlésről, zárolásról nem adunk ki semmilyen előzetes információt (jelzés emailben) és utólag sincs módunk felvilágosítást adni!

    Harmadszor is regeltél. Használtad is egy darabig, míg rá nem jöttek ez előző ténykedéseidre. Milyen választ vártál volna még? Nem beszélve arról, hogy világosan oda van írva: a törlés okáról.......

    Háromszor regisztráltál, háromszor pipáltad ki, hogy elfogadod a szabályokat. Olvastad is?

    Nem vagyok és nem is voltam soha staff tag, de ennek ellenére egy egész torrent-maffiát látok az ügy mögött. Minimum a szabályok teljes figyelmen kívül hagyását.

    Érdekes módon, mindig mások követték el a zsiványságot és te vagy az áldozati bárány.

    Nem tudom, hol vagy staff tag, de jobb is, mert még téves következtetést vonnák le az oldalról.

    Elkezdek az oldaladon ratioskodni, de nem én, hanem az accomba beengedett max17, lala, donvito (a fene tudja hány neve volt, a Beloadon csak négyet ismertem).
    Mit tennél? Elfogadnád a magyarázgatásomat, hogy nem én voltam, hanem a fentebb említett úriember?

    Kirúgsz csalásért, majd újra regisztrálok. Ráadásul rádszabadítok az accomból egy bannoltat. Csak feltűnik, hogy egyszer már kitiltottál. Mit teszel?
    Harmadszor is regisztrálok és észreveszed az előző ténykedéseimet. Most mi lesz?

    Te vagy a staff tag, mit lépsz? Ha nálad ezt meg lehet csinálni és történetesen fent vagyok az oldaladon, abban a pillanatban törlöm magam. Ilyet még egyetlen oldalon sem csináltam, mert ennyire egyiket sem .........

    Még mindig rosszul látom a dolgokat? Ha igen, elnézést, de nyilván rossz a felfogásom.
     
  3. skill /

    Csatlakozott:
    2013. szeptember 15.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Beload

    Sziasztok!
    Annyiban beleszólnék a vitába,hogy néhány alap tényt közlök a régi beloadról.
    1. Annyiszor regisztráltál és csaltál ahányszor akartál,mert a tinistaffot csak az sms érdekelte.
    2.Nem volt ritka,hogy csereoldalakon aránycsalt feltöltést bocsájtottak áruba.Sőt az volt a ritka,hogy nem.
    Tudok olyanról,akinek vagy 10 accountja volt,miután 3 at töröltek aránycsalás miatt.Aránycsalás alatt PB-okat értek,mert 1-2 TB ot nem vettek észre.
    A magam részéről nem örülök,hogy megszünt, megis jobb így mindha maradt volna minden.
    Nem szeretek oldalt kritizálni,de tény ,hogy a beload csak árnyéka volt régi önmagának az útóbbi időben.
    3.Egy barátom kérdést tett fel (az írása alapján)a 15 éves moderátornak,mire a válasz bann volt.
    Nos,ennyit a régi beloadról.Jövő hó elején gyújtsunk egy gyertyát az emlékére és 1 évre felejtsük el szerintem.

    skill
     
  4. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Beload re

    Igen, így volt és valószínűleg ez is lett a vesztük. Annak az oldalnak már nem volt gazdája, aki rendben tartotta volna dolgokat.

    Mindent meg lehetett csinálni, annak ellenére, hogy a szabályok mást mondtak. A csalás akkor is csalás, ha nem tudják, vagy nem akarják észrevenni. Itt volt a csalók melegágya. Aki itt megpróbálta, megpróbálhatja máshol is. Aztán meg csodálkozik, hogy nincs szerencséje.

    Mert: Kutyából nem lesz szalonna.
    De: A rablóból lesz a jó pandúr.

    A felhasználók döntő többsége nem azért becsületes, mert fél a lebukástól, hanem mert a csalás nincs benne az eszköztárában.

    Igazad van, jobb is, hogy megszűnt. Ez így nem mehetett tovább. Mint régi tag, szabályosan szégyenkeztem az utóbbi idők történései miatt.
     
  5. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    tisztázzuk a belo ügyet -re

    Látom még most sem volt világos! Mindegy! Én már többször nem vázolom fel, hogy mi történt, hiszen nem 1 hozzászólásban ott a részletes leírás arra vonatkozóan, hogy mi is történt valójában. Csak tudod nagyon nem szeretem azt, hogy ha valaki olyan ügyben kombinál, amiben ő nem volt érintett, amit Én szintúgy elég gáznak tartok! Nekem Fix IP-m van, tehát nem változik! Arány csalásnál az IP-t is kitiltják és ha az Én IP-met tiltják, akkor szerinted be tudtam volna az oldalra regisztrálni meghívóval? Biztos, hogy nem! Multiregért ugyanúgy jár az IP bann! Ennek tudatában be tudtam volna harmadszor is regelni a freereg idején? Nagyon nem! Gondolkozzunk már egy kicsit logikusabban! Ha az Én IP-met elsőre kibannolták volna, akkor be sem tudtam volna regelni többet! A második esetben viszont Én mondtam a srácnak, hogy előzőleg haverom (nem az Én gépemen) aránycsalást követett el. ő azt mondta, hogy nagyon szívesen kiküldi a meghívót! Félre értés ne essék: Nem azért nem akartam a meghívót elfogadni, mert az első eset kapcsán haveromnak köszönhetően kibannoltak, hanem azért mert már így is több mint 10 oldalon voltam fent már akkor is és nem akartam egy + oldalt! Itt már nem folytatom, mert 2 hozzászólásban is benne van az, hogy mi történt a 2. eset kapcsán.
    Harmadszori regeléskor 1 hetes használat után nem tudtam belépni és sem jelszóemlékeztetőt, sem indokot nem kaptam arra, hogy miért nem tudtam belépni! Ha az account-tal bármi történik, mindig kapsz egy rendszerüzenetet az oldaltól, hogy bannolás, e-mail cím csere, jelszóváltás, stb... történt rajta, nem gondolod???
    Lentebbi hozzászólásokban ott vannak a tények egy pár régi Staff tag spicliskedésére vonatkozóan és ahogy látom, nem éppen vagyok egyedül! Lentebb Te is egyet értettél azzal, hogy pár Staff tag és "Talán" a "miheztartásoknak" köszönhetően az oldal lehúzta a rolót! Ha Én lettem volna a tulaj helyében, úgy kirúgtam volna az érintett személyeket a Staff csapatból, hogy a lábuk nem érte a földet!

    Amire még meg szeretnélek kérni az az, hogy ha a hozzászólásomat nem tudod átértelmezni, akkor legközelebb ne írj rá válaszkommentet! Ha sorozatosan feltételezésekbe bocsájtkozol és ezáltal bakot lősz, Magadra vess!

    Szevasz!
     
  6. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Beload

    Köszönöm Skill! Erről beszéltem! olyan tagok voltak a Beload Staff csapatában, akik ennek a feladatnak az ellátására alkalmatlanok voltak, úgyhogy erről ennyit! Én is most csak feltételezni tudom azt, hogy TALÁN ez vezet(het)ett a Beload vesztébe, de megérdmelték! Ha tényleg kis "nyikhaj" kölyköket alkalmaztak modiként, akik azt sem tudták, hogy egyáltalán bizonyos esetben mi a feladatuk, akkor a Tulaj ezekért a ténykedésekért megfizette a "tanulópénzt" csak ez egy oldalba került. Én kis nyikhaj kölyköket biztos nem alkalmaznék moderátorként sem! Ha úgy adódik, hogy a jelentkezésre pozitív a visszajelzésem, akkor elkérem Tőle a facebook profiljána a linkjét, hogy valóban az, akinek mondja Magát, valamint személyesen, hangban konzultálok vele skype-on és ott "levizsgáztatom" hogy mennyire tudja bizonyos helyzetben megállni a helyét! Bárki bármit mond, kecskére nem érdemes bízni a káposztát!
    Erről ennyit!
     
  7. predator /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 05.
    Hozzászólások:
    265
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    acc

    szia alstrom,te most leirsz egy kálváriát ami a beloaddal történt veled
    aránytcsaltak,duplaregg,bannoltat hivsz meg,meg engedsz az accoddal az oldalra
    és azt várod hogy a volt beload staff tapsoljon örömében ,mert valaki aki nem olvassa el az oldal szabályzatát a bolondját járassa velük.
    hát senki sem fog neked igazat adni
    amugy jobb ha hallgattál volna erröl mint felvágol evvel.
     
  8. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    acc-re

    Nekem nem kell hinni, SőT! Ezt mindenkire egyénileg rábízom azt, hogy elhiszi-e azt, amit mondok vagy sem! Én nem mondom azt, hogy nem hibáztam! Igen, hibáztam, amit beismerek, csak éppen valahogy nem tudom díjjazni azt, amikor valaki kiforgatja a szavaimat és feltevésekbe valamint spekulációba bocsájtkozva mondja el azt, ami szerinte ÁLLÍTÓLAG történt! Nem viccből írtam azt le többször is a kedves fórumozónak, hogy legalább vegye a fárdatságot és még mielőtt válaszkommentet ír arra, hogy Szerinte mi történt, értelmezze át, amit írtam! Nem értem, hogy ennek miért kellett olyan nagy feneket keríteni, de mindegy!

    Nem egy és nem két olyan reklamációval találkoztam, ahol panaszkodtak a felhasználók, hogy azért bannolták ki Beload-ról, mert Valaki Meg Merte azt kérdezni, hogy az általa feltöltött torrent miért lett törölve és válaszképpen kibannolták, pedig semmilyen szabálytalanságot nem követett el és még sorolhatnám!

    Én leírtam egy sztorit, hogy Én hogy jártam, erre meg (a pár nappal ezelőtti incidens példájára) egy páran Megint Nekem támadtak! Nem muszáj rá válaszkommentet írni és nem muszáj emiatt vitatkozni, de mivel mindenki másként látja/látta azt az esetet, ami Velem történt, ezért nem egyezik a véleményünk, hiszen még lentebb olvasható az, amit alátámasztottak!

    Nézzétek! Ha Én Bárhol szabályt szegek, Én vállalom érte a felelősséget és tartom érte a hátam! De azt viszont senkitől nem fogom eltűrni, hogy Nálam az újonc rangot nézve ott kössenek Belém, ahol nem akarnak! Én sem most jöttem le a falvédőről! Direkt azért írtam ki az aláírásomba azt az idézetet, hogy tudják azt, hogy Én ok nélkül nem kezdek el mással magas lóról beszélni! Úgyhogy "Amilyen az adj isten, olyan a fogadj isten!" Ha Nálam megütitiek a normális hangnemet, Én is normális hangnemben válaszolok vissza! Aki ezt nem képes tudomásul venni, attól azt kérem, hogy inkább kerüljön el az oldalon messzire és akkor nincs bonyodalom!
    Nem akartam ezt leírni, de sajnos már kiprovokáltátok Belőlem!
    Gratula érte!

    Sziasztok!
     
  9. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    belo

    Szia predator!

    Ne bantsd mar!Ha ugy van ahogy irta ,akkor nem o volt a hibas hanem a baratja.Csak azt nem ertem,hogy milyen barat az ,akit beengedsz az acountoba es nem eleg ,hogy elrontja az aranyod ,raadasul meg aranyt is csal.
    Lehet en kicsit rosszacska vagyok,de nem engedek mast,csak a hugom az acountjaimba(ot allandoan stresszelem,ha nem seedel vissza bamit amit letolt :tef293: ),inkabb magam toltom le nekik,es vihetik a gepemrol,vagy adott alkalommal meghivot adok.
    Egyebkent en is azt sejtem,amit timcibimci irt,hogy minden problemad az elso aranycsalos oldaladbol indulhatott ki.Sajnalom,van ez igy neha.
     
  10. timcibimci /

    Csatlakozott:
    2011. január 21.
    Hozzászólások:
    149
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Alstom

    Igen, már többször felvázoltad, hogy mi történt. Fölösleges tovább magyarázkodni. Én sem tudok már hozzáfűzni semmit.

    De, érintett voltam az ügyben, mert az ilyenek miatt (is) jutott az oldal oda, ahova jutott. A staff hathatós ,,segítsége'' nélkül ez nem történhetett volna meg. Tudatában voltál, hogy nem lehetne a bann után újra regelni, mégis megtetted. Kihasználtad az alkalmat. Nevezzük ügyeskedésnek, mert így jobban hangzik. Üsse kő, az RM is tartozzon ebbe a kategóriába. Tudom, nem te voltál.

    Remélem a te oldalaidon ez nem fordulhat elő. Tapasztalatból tudod, hogy kell csinálni, éppen ezért védekezni is tudsz ellene. Ehhez kívánok sok sikert!

    Nagyon sajnálom, hogy a haverjaid áldozatául estél. Szerencsére nekem ilyenek nincsenek. Voltak már az én accomban is, én is voltam máséban körülnézni. Egyik sem rontott az arányon és RM-hez sem nyúlt.

    Utólagos engedelmeddel idézlek:
    ,,Ha az account-tal bármi történik, mindig kapsz egy rendszerüzenetet''

    Most a Beload szabályzatából:
    ,,A felhasználói profiltörlésről, zárolásról nem adunk ki semmilyen előzetes információt (jelzés emailben) és utólag sincs módunk felvilágosítást adni!''

    Megfogadom az ajánlást, legközelebb először egyeztetek veled és csak akkor és azt írom, amit jóváhagysz.

    Az előző írásaimban megeresztettem néhány kérdőjellel végződő mondatot is, kimondottan neked címezve. Nem tudsz, vagy nem akarsz rá reagálni?

    Félreértés ne essék, részemről nincs harag. Nézetkülönbség alakult ki köztünk, ennyi az egész.
     
  11. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    belo

    Igen, sajna történik ilyen! Én sem látok sajnos a jövőbe, hiszen ha tudhattam volna azt, hogy ha haverom lerontja rajta az arányt és még mindezek tetejébe arányt is csal, nem engedtem volna be! Sajnos az ilyet szinte lehetetlen kivédeni, főleg akkor, ha csereoldalon adsz valakinek valamit közös használatra hiszen nem tudhatod azt, hogy az illető tisztességes szándékkal kéri-e el Tőled az accountot, vagy pedig azért, hogy garázdálkodjon rajta! Én Mindenkinek azt szoktam javasolni, hogy valahogyan nézzen utána az illetőnek (csekkolja le) és döntsön mindenki a belátása szerint! Volt aki Bithorlo acc-ot kért Tőlem közös használatra és olyan szépen felnyomta az arányt rajta, hogy felajánlottam azt neki, hogy hálám jeléül küldjönk ki saját magának meghívót és nem származott belőle baj, egyikűnknek sem! Én mindig azt szoktam javasolni a cserepartnereknek, hogy először mindig az újonc (új tag) küldje ki azt, amit ő cserére bocsájt! Ez nem egy 100%-os védelem, de egy plusz védelmi vonal! Ami meg Velem történt, ugyanúgy megtörténhet mással is! Ez sajnos a 22-es csapdája! Nem lehet teljesen kivédeni, de egy kis körültekintés megnöveli az esélyt arra, hogy ebbe a hibába ne sétáljunk bele újra és újra!
    Köszönöm, hogy ezt megosztottad Velem! :tef293:
     
  12. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Alstom

    Azert nem vagyok becsaphatatlan :tef293:
    Mikor meg meghivokat csere-berelgettem, hogy megszerezzem amire vagytam,tobszor is becsaptak.Meg az email cimem is volt feltorve, de szerencsere azt is visszakaptam.
     
  13. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Beload

    Jó, a részemről is ez túl lett tárgyalva! Elég tréé egy dolog, hogy szinte kivédhetetlen, hiszen nem lehet az ember eléggé óvatos! Hiszen ami itt kitárgyalásra került, Nekem az lett a benyomásom erről az egészről, hogy az oldalt a Staff gárdája sodorta olyan helyzetbe, hogy az oldal a "süllyesztőbe" került. Én a viták alkalmával nem a sértődöttségemnek akartam hangot adni (Saját Magam is ugyanúgy hibásnak tartom, mert odaadtam havernak közös használatra, aki nem vigyázott rá), hanem csak egy személyes tapasztalatot vázoltam fel és a véleményemet! Ennyi! Nem több, nem kevesebb!
    Szumma-szummára: A vitát Én már a Magam részéről lezártnak tekintem! Több energiát ezekbe a szóváltásokba már nem fogok beleölni!
     
  14. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Sziasztok

    Nem tudom mi lehet a gond az oldalon,de ahogy nézem egy hete nincsen torrent ellenörzés.És se szed se letöltés.
     
  15. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
  16. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    re-BeLoad

    Tudom hogy van másik beload tropik de Dark Angel megne sértödj de rohattul eldugta.
     
  17. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    re-BeLoad

    Jolvan énmeg Beload néven kerestem a New lemaradt,ezek szerint jol átsiklottam felete.
     
  18. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    re-re-re-BeLoad

    Kopasz :tef293:

    Dehogy dugta,:tef293:
    csak nem volt beirás az adott topikba már régóta,...és igy automatikusan hátrább került.

    :tef293:))
     
  19. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Kis

    Kis adafigyeléssel sikerült megtalálnom.
     
  20. treff /

    Csatlakozott:
    2013. február 23.
    Hozzászólások:
    188
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Beload

    Tisztelt felhasználók!
    Sajnálatos módon tracker cserére kényszerültünk,
    így kénytelenek voltunk megvállni a torrent állományunktól.
    Megkérünk mindenkit, aki teheti töltsön fel az oldalra.
    Kátpótlásul minden helyesen feltöltött torrent után a rendszer jóváír 2000 bónuszpontot.
    Megértéseteket, segítségeteket köszönjük.


    Ehhez nem nagyon fűznék hozzá semmit, talán csak annyit, jelenleg összesen 8 torrent található a trackeren. Nem kellett sokat gondolkoznom, hogy eljussak arra a megállapításra, ez nem túl sok. :tef293: