Biotech Usa Vagy Scitec Nutrition®

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' Pihi hozta létre. Ekkor: 2016. március 15..

  1. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Ki melyik márka termékeit szereti jobban és miért?
    Ismerőseim Scitec mániások, szerintük finomabb és jobb, mégis iso whey zero-t látok náluk :tef293: Pár hónapja vettem a biotechtől egy ízületvédőt, mert futásnál érzem a térdeimet rendesen, illetve kattognak is, szerencsére ha nem erőltetem akkor nem fáj. Csak jót tudok róla mondani, azóta csak a biotechben vásárolok. Igazából lehet más márkát is írni, a lényeg az, hogy kinek mi vált be, feleslegesen ne fizessünk olyanért ami annyira nem jó.
     
  2. Pegazus_SCD / NoPainNoGain

    Csatlakozott:
    2010. július 29.
    Hozzászólások:
    2,790
    Kapott lájkok:
    368
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Vezető pozició
    Lakhely :
    Miskolc
    Őszintén megmondva én is jobban szeretem a Scitec-es cuccokat,a fehérjék tényleg sokkal finomabbak mint a Biotech-es csak az a baj hogy el is kérik rendesen az árát. De ettől függetlenül Biotech-es fehérjét szoktam már csak venni mert sokkal olcsóbb meg amit iszok elég finom is.
     
    • Like Like x 3
  3. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Melyiket iszod és milyen ízben? Én iso whay zerot, jelenleg csokis van és ananász-mangós, finom mind a kettő, de csak ezeket próbáltam eddig. Scitectől próbáltad már a jumbót? Nekem azt mondogatják hogy milyen jó, bár ki se próbálták, gondolom az ára miatt. A véleményük így meg nekem nem sokat ér. Nem tudom hogy vagy vele, de szeretem ha valaki kipróbálja a terméket és utána mond véleményt. Persze fórumokat lehet olvasni, de azért jobb ha olyantól kérdezek, aki nem csak berögzült márkafüggő, ha érted. A profilképedből gondolom hogy te is szereted Arnold Schwarzenegger-t :tef293: Képzeld, tavaly nyáron sikerült féláron megvennem (2500ft) a testépítés nagy enciklopédiáját az alexandrában.
     
  4. Pegazus_SCD / NoPainNoGain

    Csatlakozott:
    2010. július 29.
    Hozzászólások:
    2,790
    Kapott lájkok:
    368
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Vezető pozició
    Lakhely :
    Miskolc
    igen probáltam a Jumbot akkor vaniliásat vettem hát fúj nagyon édes volt alig bírtam meginni! csak próba képpen vettem ittam belőle vagy 3-4 adagot és tovább is adtam.De az is csak olyanoknak kell akik nehezen híznak. Sciteces fehérjéből mindet ittam már szinte de azok nekem bejönnek kivéve a marha fehérje az nem jó! Biotechből most a Protein Powert iszok Epres banános nah az most nagyon bejön íz is jó meg viszonylag olcsó is.
     
    • Like Like x 3
  5. Pihi /

    Csatlakozott:
    2016. január 17.
    Hozzászólások:
    1,118
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    Magyarország
    Köszi az infókat!
     
  6. Open /

    Csatlakozott:
    2016. március 13.
    Hozzászólások:
    228
    Kapott lájkok:
    85
    Beküldött adatlapok:
    0
    Köszönjük a friss Informácíókat mindig jól jönnek!
     
  7. Pegazus_SCD / NoPainNoGain

    Csatlakozott:
    2010. július 29.
    Hozzászólások:
    2,790
    Kapott lájkok:
    368
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Vezető pozició
    Lakhely :
    Miskolc
    Nem tesz semmit! Normális fehérje,vitamin! Aztán meg orrvérzésig rizs,csirke,hal :tef161: jah meg sok pénz :tef161:
     
    • Like Like x 4
  8. Open /

    Csatlakozott:
    2016. március 13.
    Hozzászólások:
    228
    Kapott lájkok:
    85
    Beküldött adatlapok:
    0
    Igen ha valaki Tetépitésre szánja magát akkor oda azért pénz is kell hogy ezeket a dolgokat megtudja a szervezetének adni ,de minden sporthoz kell anyagi van amelyikhez kevesebb van amelyikhez több!
     
    • Like Like x 3
  9. Trancemaster /

    Csatlakozott:
    2016. március 30.
    Hozzászólások:
    116
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Biotech mert ütősek a vitaminok.