Command And Conquer

A témát ebben részben 'Játékok' Pyki hozta létre. Ekkor: 2015. október 30..

  1. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    [​IMG]
    Megjelenés: 1995 augusztus 31
    Rövid leírás: 1995-ben az olaszországi Tevere folyó mellett egy meteorit csapódott be, mely rejtélyes kristályt terjesztett szét a közelben. Ám hamarosan kiderült, az idegen anyag rendkívül gyorsan képes terjedni és jelentős környezeti károkat okozva el is kezdett burjánzani, a földi élővilág pedig nem volt képes megfelelő természetes védelmet fejleszteni ilyen rövid idő alatt, így az ökoszisztémát is súlyosan rongálta és pusztította. A növényekben, állatokban sőt az emberekben is az új anyag különös sugárzása betegségeket és mutációkat okozott. Mire belátták a veszély nagyságát, már megállíthatatlanul terjedt, a kutatók ezek után nevezték el tiberiumnak.A jelenség megosztotta az emberiséget, az ENSZ és a G8-ak gazdasági-katonai nagyhatalmai azonnali megállításra törekedtek. Viszont akadtak olyanok is, akik látva a környezetben végbemenő elképesztő változásokat és az emberi faj mutálódását, nem kívánták felvenni a harcot a jövevénnyel szemben. Hamarosan pedig színrelépett Kane, egy forradalmi elme, aki a bibliai Kain után nevezte el magát. Meg volt róla győződve, hogy a tiberium megmentheti az emberiséget, sőt biológiai fejlődését is elősegítheti ha megkaparintják és felhasználják a benne rejlő hatalmas energiát. Így alakult meg a Brotherhood of Nod, a Nod Testvérisége. Titokban dolgoztak, figyelték a Nyugat lépéseit, ám ez nem volt elég. A Testvériség messiásként tisztelt vezetője, Kane felfegyverezte a NOD-ot, majd szabotálni kezdte a nagyhatalmak tiberium-ellenes törekvéseit. Válaszképp a Nyugat létrehozta a Global Defense Initiative (Globális Védelmi Összefogás) titkos katonai szervezetét, a GDI-t. Harcok bontakoztak ki a tiberium birtoklásáért, végeredményeképp pedig általános háborúba torkollott és megkezdődött az Első Tiberium Háború.
    Gépigény: Nem találtam

    Trailer:
    View: https://www.youtube.com/watch?v=cs_MClPFyXw


    Gameplay:
    View: https://www.youtube.com/watch?v=QuqKRps6ZzA
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. október 31.
    • Like Like x 2
  2. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nagyon élvezem a leírásaidat Pyki. :tef344: Majd ha befejeztem a sorozatokat és a filmeket, majd én is dobok párat, és próbálok felérni hozzád. :tef318: :tef161:
    Érdekes, bár megegyezik az engine a RA1-gyel, ez nem jött be annyira. Jobban szeretek létező elnyomók ellen harcolni :tef293:. Ezért van az, hogy bár a háborús játékok annyira nem jönnek be, de amikor a nácikat kell móresre tanítani, ott vagyok :tef161:
     
    • Like Like x 2
  3. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Köszönöm,igyekszek fejlődni,már megtaláltam hogy lehet képeket be szúrni :tef293:,szóval haladok,és van egy két ötletem hogy lehetne jobban még feldobni,de régi játéknál nehéz infókat találni,főleg gépigény ügyileg akatt fent a szemem,pentium hármas,meg directx 9 egy 1995 játéknak,de még kutakodni fogok hátha meg találom az eredeti gépigényt.Nem csodálkozom Redalert 1 mindenben felül múlja a sima command and conquert,mondjuk gonosz tevőben nem :tef293:,ám dune 2000 is evvel a motoral csinálták,és szerintem az is nagyszerű játéklet.
     
  4. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Akkoriban még csináltak élőszereplős videókat a játékokhoz, szerintem azzal nagyot dobtak rajtuk.
    A C&C szériával nem egyértelmű a gépigény, mert voltak collector kiadások (pl. The First Decade), ahol módosítottak a progin a kompatibilitás miatt.
    Sajnos az oldal csak részlegesen támogatja a BBCode-ot. Itt találsz infót, mik működnek az oldalon.
     
  5. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az élőszereplős dolog,végig meg maradt a command and conquerben,de tényleg néha jobb ha nem játék közben kapsz a történetből.