Magyar torrent oldalak Diablo Torrent

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 02..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tagja vagy a Diablo torrent közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Diablo torrent életét és fejlődését.

    Kapcsolódó témák:

    Diablo Torrent hírek: Katt ide
    Diablo Torrent bemutatója: Katt ide
     
  2. Anonymous / Guest

    2 napja nem tudok belépni:tef293:a

    2 napja nem tudok belépni:tef293:a diablora:tef293:

    mi ennek az oka?
     
  3. Anonymous / Guest

    Jajaja én sem. Régebben is

    Jajaja én sem. Régebben is volt, hogy szünetelt, de nem ilyen sokáig. Remélem azért visszajön :/:tef293:
     
  4. szaboa /

    Csatlakozott:
    2012. szeptember 25.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Belépés

    sziasztok nem tudok belépni az oldalra > http://diablotorrent.hu/browse.php Hoppá! Az Internet Explorer nem tudott csatlakozni a diablotorrent.hu webhelyhez kérném a segitségeteket.. üdv. szaboa
     
  5. Anonymous / Guest

    freereg

    hát igen, 380 Ft+áfa elég drága 1 freeregért a diablora! lehet h, én néztem el, de akkor bocsi.
     
  6. Anonymous / Guest

    Mekkora freereg támogatassasl

    Mekkora freereg támogatassasl eddig is be lehett jutni!!! vagy csak en vagyok ügyetlen de sehogy sem lehet sms kod nelkül reggelni
     
  7. csizo /

    Csatlakozott:
    2010. október 30.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hsz törölve

    Minden jót!
     
  8. loga / Guest

    nekem nem mükszi az oldal

    nekem nem mükszi az oldal
     
  9. moti015 /

    Csatlakozott:
    2010. november 09.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    nekem sem jön be reggelt?l!

    nekem sem jön be reggelt?l!
     
  10. kemenygolya / Guest

    halién se tudok belépni az

    hali

    én se tudok belépni az oldalra. Mi lett az oldallal?
     
  11. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    megnyitod az összes oldal

    megnyitod az összes oldal statisztikat onnan a diablót rákattintol és már nyillik.
     
  12. ego / Guest

    connection timed out

    Sajnos, nekem sem m?ködik a Diablo... :tef10:

    kb. 10 napja, csak nagyon nehezen érhet? el az oldal, sőt a letöltések is time-out -ra futnak sokszor...

    Már jeleztem a "Staff"-nak
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kitiltás: segítség!

    szerintem azert a kirúgást közölni is lehetne miért



    pancsó nev? tagot meghítam nekem gyanús volt túl gyorsan t?ltött. de én amióta az oldalon vagyok nézzék meg rendes tag voltam. szerintem így kemény a kirúgás



    oldsipi50 oldsipi50@hotmail.com
     
  14. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    diablo kirúgás

    Szia!

    Mi nem a Diablo staffja vagyunk, szóval fogalmunk sincs miért lettél kirúgva, viszont ha egy hozzáértő erre jár és segíteni akar neked, annak a munkáját nagyban megkönnyíti, ha írsz egy felhasználónév - e-mail cím párost, amivel a diablon regisztrálva voltál!
     
  15. kikid500 / Guest

    diablo

    A diablo torrent oldal mindig elérhető,nem tudom miylen problémáid vannak az oldallal kapcsolatban,de én mióta regisztrálva vagyok semmi bajom nicns az oldale elérhetőségével,működésével.

    Egyik legjobb oldalnak tartom,akármilyen régi-régebbi filmet keresek a diablon mindig megtalálom.
     
  16. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    A meghívó felel?sséggel

    A meghívó felelősséggel tartozik az általa meghívottért . Itt nincs mit ragozni , te meghívtad ? csalt és repültetek mindketten ha jól értelmezem az írásod .
     
  17. Dragonfly / Guest

    Diablo kitiltás

    Sem "Oldsipi50" sem "pancso69" nincs kitiltva az oldlról és warnt sem kaptak.

    Vajon miért írta ezt oldsipi50?
     
  18. Dragonfly / Guest

    Leállás

    Ma hajnal (vagy tegnap éjjel) óta sajna nem elérhető a dt. Ha valaki tud valamit kérem írjon!
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    válasz

    Kedves Dragonfly! mint írtam 11 hóba büntivel kiraktak. néztem az adatlaom 10 perces telefonálá után két olyan tag van akit én nem hívtam meg .a két meghivott dave619 és devil444. tudod az a gáz ,hogy aki meghívott az is büntit kapott és mivel vétlen voltam újból beléptettek csak 0 ás arányokkal.néz utánna nyugodtan és utánna irkáld gúnyos megjegyzésedet. tisztelettel oldsipi50
     
  20. Dragonfly / Guest

    Re oldsipi50

    Ha gúnyosnak tartod a megjegyzésem, ám legyen. (Illendő lenne a helyesírásra is figyelni!)

    Amikor megnéztem az oldalon a tagságod, pontosan nem tudom milyen arányod volt, de biztosan emlékszem, hogy nem 0.

    Az írásodból azt veszem ki, hogy 2 usert meg sem hívtál. Ezt az ottani staffal tisztázni lehet. Ismerek pár staffot az oldalon és nyugodt szívvel elmondhatom, ha megkeresed őket egy normális hangú levéllel biztosan orvosolják, illetve orvosolták volna a problémád.

    Hát ennyi és részemről a témát lezártnak tekintem.