Dühöngő

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 1970. január 01..

  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sziasztok! Ha valami feldühített, itt kiadhatjátok magatokból! Káromkodni, trágárkodni itt nem tilos, de a személyeskedés itt is az!​
     
  2. Triad12 / Guest

    Lehet hogy most dühből írók,és nem lesz valami szép iromány,de most perpillanat nem érdekel.A klikkesedésről párszót.egyszer leírtam a véleményemet,most megteszem újból.****ra nem érdekel,hogy itt az oldalon működik keresztapa és gyerekei és hozzá csatlakoztak többiek is,legyen!tisztelet azoknak akik idáig ezt nem tették meg.Én nem akarók hozzájuk tartozni,és pedig azért nem,mert nem szeretem ha valaki megakarja határozni,hogy én hogyan viselkedjek.A hierarchia működhet,de nem itt a fórumban szerintem.És ha van itt az oldalon,olyan akinek nem tetszik az hogy itt vagyok,és ha van aki ismeri a kis főnököt,vagy az Admint,mert a barátja,az nyugodtan írjon,hogy vágjanak ki a ****ba.
     
  3. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Keresztgyerek

    Jaj ugyan ne izélj már te egy nagyon jo tagja vagy ennek az oldalnak én igen keresztgyerek vagyok de ez egy nagy poén hülyéskedésből kértünk ilyen kitalált rangokat nem értem miért rossz ez de ez nem jogosít fel senkit h többnek érezze magát akár egy tagocska rangba levőnél te igenis nagyon fontos tagja vagy ennek az oldalnak!!! Nekem ez a véleményem nem értem h mi zavar h igy kikeltél magadból!? :tef173: :tef344:
     
  4. BAJNOK / Guest

    Triad12

    Tiszteletem!

    Nekem nincs itt senkim,nem ismerem a főnököt,egy egyszerű felhasználó vagyok mint te,csak azért írtam tegnap,hogy lehet csak köszi akart lenni,mert a lányom is használja,nem kioktatni,vagy beleszólni akarok a dolgodba,csak leírtam tegnap amit gondoltam,de elnézésedet kérem az itteni írásom által is,ígérem nem teszem többet.
     
  5. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Keresztgyerek

    A gond az hogy nem tudom mi a baj nem bántottunk és nem keztünk ki senkit.Amit te nem mondhacc el magadrol gondolok @faust10 re és még sorolhatnám.Most mi jövünk? Nem értem beszezőt se mért magyarázkodik neked nincs mit megmagyarázni mert nem bántottunk téged!Azt Meg hogy a barátságunkrol sipibával vagy akikkel közelebb kerültünk és jol tugyuk magunkat érezni erről semmi jogod véleményt alkotni!De amugy inentől a véleményed le***om.
     
  6. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    Keresztgyerek

    Pajti nem magyarázkodom csak nem akarok egy felesleges vitát azért irtam le h neh azt gondolja a kedves felhasználótársunk ha az oldalon belül valami különös elit csoport van mert ez egy óriási marhaság :tef161:
     
  7. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Dühöngő

    Felütötte valami a fejét a fórumon, ami nem tetszik. Leírnád valamiről keményen a véleményed? Trágárságok mellőzésével (legalább is kicsillagozásával) itt megteheted és így még spamnak sem minősül üzeneted!
    A személyeskedést ugyan úgy mint a többi fórumon, itt is kéretik mellőzni!
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Düh

    - most én is írhatnák méregből de felesleges. nézetem faji kérdésbe ismered nem akarok kitérni rá. Triad12 téged mindíg az oldal hasznos tagjának és jó barátomnak tartottalak.sajnálom ,hogy ezt vontad le a mi kis viccünkből. azonban ha te azt érzed mi támadunk téged mert te már pár taggal összetüzésbe kerültél és most mi következünk magam részéről igérem ezentúl egy betűvel sem reagálok az általad kitalált faji megkülönböztetésre. jó volna ha néha gondolkoznál és nem rögtön ok nélkül támadnál.
     
  9. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Klikk vagy Barát


    Tisztelt Triad12!

    Szerettem volna kimaradni ebből!
    Mivel egy két hozzászólásodba személyesen is megemlítettél, most mégis írok egy szösszenetet.
    Egyszerűen fel nem tudom fogni mi a bajod!
    Mi az hogy klikkesedés? Nem lehetne inkább barátkozásnak nevezni!
    Igen, kedves Triad12 itt az oldalon futottam össze rég nem látott rokonnal, egy kedves vidám öreg úrral, sok fiatal országunkon kívüli fiatal emberrel, és olyannal akivel már lehet hogy az életben személyesen is találkoztunk. Akikkel barátkozom, nem pedig klikkesedem! Néha (manapság elég ritkán) a chat-en dumcsizunk.
    Ezen kívül nagyon sok fórumozó is szimpatikus. Szívesen olvasom írásaikat, ha úgy érzem van mondandóm írok én is rájuk valamit.
    Ennyit a klikkről!

    A fórumra kirakott PM-ek.
    Mindenki saját maga dönti el mit rak ki és mit nem!
    Valóban én is kiraktam egy nem rövid privát beszélgetést, miután Seria.Killer kitette a saját privátját!

    Mire Te: "Olvastam a párbeszédeket,nagyon jó kis cirkusz.Nálam ezt a címet kapta,hogyan kell primitív emberekből Show műsort csinálni."

    Primitív? Honnan veszed? Mi van ha megsértődik, hisz lehet hogy ezzel a szóval a lelkébe gázoltál!
    Vagy neked szabad?

    Ismét Te: "A második témára válaszolva,Serial killer és nem csak ő hanem fater is,bemásoltak olyan pm-eket amit szerintem nem kellet volna szajkózni.Miért is?mert ki az,és itt most nem írók jelzőt,aki ilyen tagokkal cserél!és ide nem kell 4vagy 5éves múlt,ahogy ezt Killer írta."

    Írj nyugodtan jelzőt attól kerek a mondat!
    Milyen tag? Csak nem megint a primitív tagra gondolsz?

    Ismét Te: Ki rax a fórumra egy privát párbeszédet ahol benézel egy szót!
    Mi hiába írjuk neked mit jelenthet, de még Adminnak sem hiszel!
    Mert fejedbe vettél valamit és attól nem tágítasz!
    Sajnos törölve lett pedig minket igazolna!
    Ugyan ez volt a helyzet Fausttal is.
    Szidott egy oldalt, te benézted, magadra vetted, és abból nem engedtél!
    Most nem vagytok jóba!

    Tisztelt Triad12 jómagam kedvellek téged, bár nem mindig nyeri el tetszésem amit írsz!
    Ne mond hogy nem kell téged kedvelni, azt majd én eldöntöm! :tef293:

    Kedves Triad12
    Erre a bejegyzésre, bármit is írnál, nem fogok válaszolni!
     
  10. Fater /

    Csatlakozott:
    2011. június 13.
    Hozzászólások:
    2,889
    Kapott lájkok:
    769
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    :tef293:

    Kellet már nagyon ez a topic! :ördög:

    Sajnos lehet hogy sok lesz a hozzászólás!
    Noha én inkább kerülném!

    :~
     
  11. Triad12 / Guest

    ez már nem düh

    Olvasd el,killer beírását.Kíváncsi lennék, hogy azt az írást,te hogyan értelmezed.Most nem faji kérdésről szól az egész.egy beírás a lényeg!! ne ködösítsünk!!és erre a sorozat gyilkosra kattantam be.
    Igen összetűzésbe kerültem 2tagal.az egyikkel azért mert,szerintem feleslegesen állt ki a másik mellet.A másikkal meg azért,mert a magyar nyelv legszebb hím ás nőstény szavait fogalmazta meg,hát nem igazán sikerült költőien szerintem,de ez csak az én véleményem.
     
  12. Drakula /

    Csatlakozott:
    2011. június 25.
    Hozzászólások:
    464
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Korcsma

    Nagyon ott van ez a topic, már elöre dörzsölöm a markom min (és kin) lehet itt majd nagyokat röhögni és talán egy kicsit sirni is... :tef318: Persze tisztelet a kivételnek, no meghát a jelenlevöknek is... :bigsmile:
    Még jó, hogy az én homlokomra nincs irva semmi. 8)
     
  13. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem értem
    -még mindíg nem értem általad indított támadást ellenünk.most írok pár nevet :bazskó ,beszerző ,Drakula , oldsipi fater itt a klikk szerinted. de ezek az emberek egyike se bántott TÉGED! most én foglak de remélem átérzed amit írok. unalmas már számomra a te általad saját magad gerjesztette faji előitélet.te mindenkit sértegethetel de téged mindenkinek fényezni kell. én többet nem írok és nem is reagálok írásodra mert unom az állandó bocsánatkérést .
     
  14. Triad12 / Guest

    BALFASZ

    Bazskonak.Eleinte kedveltelek,de fokozatosan kezdtél ellenszenves lenni,Mégpedig azóta amióta,tettél egy megjegyzést hogy neked kik is a barátaid.Na azóta.ÉN IS **********
     
  15. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    SZÁNALMAS

    Hát pajti ezért nem fognak kedvelni az oldalon és még te szólsz meg másokat h beszólnak SZÁNALMAS!!!!!
     
  16. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    keresztfiú
    MÉG :tef161: :tef318: de ahogy a rangodat látom keresztfiú sorra jössz te is :tef161: :tef318:
     
  17. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Ez igen

    Nemakarlak minősiteni ezt megtetted te magad .A megjegyzés amire utaltál az volt vannak cigány barátaim nem tudom mi a gond? De hálisten ők nemijenek mint te.***?Nézz magadba ott a válasz
     
  18. Triad12 / Guest

    ezt meg én nem értem

    Nem kell engem fényezni.Valamilyen szinten tiszteletben,tartóm hogy ki az idősebb.De most nem fogóm.Vagy nem tudsz olvasni,vagy ködösítesz.Milyen FAJI kérdésről beszélsz.Nem írtam semmi ilyesmiről.Most én íróm neked hogy lapozál.
     
  19. Triad12 / Guest

    Néz te is magadban

    Nekem is vannak Tirpák barátaim,vagy Borsodból,vagy Szabolcs megyéből.Te beszélsz itt minősítésről.A leszaróm jelzőt ki írta a szomszédot,először magad minősítsd.Én csak lesülyedtem a te szintedre.Lehet hogy durva volt de igaz.
     
  20. Triad12 / Guest

    Na ez igaz

    Nem probléma,mert szerintem úgy is kirúgnak.
     
Címkék :