Egy kis romantika

A témát ebben részben 'Kultúrával kapcsolatos beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2011. július 13..

  1. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Az alkonyégre rán?tt már az este,
    imbolygó lépt? nyári éj ölel,
    feszeng egy szó az ajkam szegletében,
    kimondanám, de nem vagy már közel.

    Hervadt vágyakat kaszál kinn a bánat,
    fájdalmam terhét magam hordozom,
    örömöm rózsája immár elvirágzott,
    gyógyulni vágynék, s nincsen orvosom.

    Átfestett magányban táncol most a jelen,
    csöndjének súlya vállamra tapad,
    reám talál mindig emléked futára,
    id?z egy percig... s aztán elszalad.
     
  2. Guest / Guest

    T?z vagy te nékem,
    tomboló máglya,
    belülr?l éget,
    szívemet járja,
    parazsa izzik
    - vérvörös mámor -
    szunnyad egy picit
    s újra fellángol!

    T?z vagy te nékem,
    meleg a télben,
    forró fuvallat az
    ölel? szélben!
    Te vagy a létem
    a nappali fényben,
    ragyogó csillag
    a lehulló éjben!

    T?z vagy te nékem,
    ölel? máglya,
    lelkem emésztve
    marja már lángja,
    karjait nyújtja,
    ereszti az égnek,
    újra és újra
    mindent feléget!
     
  3. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    A királylány bátor és kitartó szívvel a mellkasában indul a várhoz hogy kiszabadítsa a királyfit aki fogva tartja önmagát.
    Útján ezer veszély és kísértés leselkedik rá, meg akarják sütni, elhagyja a fél t?sarkúját, mérgezett almával kínálják, de lóvá teszi a boszorkányt és így már lovagolva közelíti meg a kastélyt.
    ....aminek a legfels? toronyszobájában a királyfi ábrándosan levecses tekintettel pásztázza a messzeséget, hátha egy h?s királylány észreveszi.
    Hatalmas bánatában kubai szivart szív, rózsaszín ablakában könyökölve, szobájából a Besame mucho szól andalítva, miközben szív alakú füstfelh?ket pufogtat az éjszaka balzsamos leveg?jébe.
    Amikor a királylány hosszas viszontagságok után reggelre végül a királyfi ablaka alá ér, a már enyhén bosszús táskás szem? szivarozó királyfi ráhamuzik szíve hölgye hófehér ruhájára.
    Jelezvén sértettségét amiért késett a drágája. :tef293:
    A királylány dühében hátrarántja a kantárt, a táltos paripa felágaskodik és egy jó irányzott kung-fu mozdulattal berúgja a tölgyfakaput.
    H?sn?nk felvágtat lóhalálában a torony legmagasabb szobájához, ami el?tt lova - mint megmondtam - holtan roskad össze.
    Ekkor kivont karddal terpeszben megáll, és három aprócskát kopog finoman az ajtón.
    II. rész - prezentáció készítés közben :tef161:
    Semmi válasz.
    Újra kopog... újból semmi.
    Elmarad a jól megtervezett belép?, így leereszti kardját.
    Nagy óvatosan benyit, legnagyobb megdöbbenésére nincs a szobában senki.
    Lágy szell? simogatja a lila muszlinfüggönyöket, mikör h?sn?nk a nyitott ablakhoz lép.
    Meglepettségt?l és csalódottságtól kikerekedett szemét a leped?b?l csomózott klasszikus kötélhágcsón a semmiben der?sen himbálódzó királyfira mereszti.
    Mikor magához tér a megdöbbenéséb?l, lekiált:
    -Hova, hova, Édes?
    -Á, csak leveg?zöm kicsit - jön az elmés válasz.
    -Vagy úgy.
    kecsesen megvonja a vállát és led?l a baldachinos ágyra szép nyugodtan körmöt reszelni.
    -Öö...-hallatszik kinntr?l.
    A királylány bájosan lapos szemhéja alól feltekint.
    -Ööööö. - hallatszik újra.
    Elnéz?en rosszalló n?i arc jelenik meg az ablakban.
    -Szeretnél valamit drágám?
    -Felhúznál, édesem, idelennt picit meleg a helyzet.
    A királylány lassan a kötélhágcsón vészesen fölfelé igyekv? királyfi mögé, a leveg?be tekint, és egy hatalmas sárkánnyal néz egyszerre farkasszemet.
    A félelmetes sárkány majdnem akkora mint az egész kastély fele. :tef293:
    Éhes sárga szemét az id?közben összekapaszkodó párra függeszti, hörög, és emberfej nagyságú orrlyukain b?zös füstöt ereget fenyeget?n.

    -Anyám borogass - remeg a királylány.
    -Egyet se félj szerelmem - szól bátran a királyfi, antik pózba állva - A szerelem mindent legy?z! Jut eszembe - HOL A KARDOD?!
    - Letettem az ajtónál.
    III. rész
    Királyfink elmegy keresni a kardot,
    -Addig tereld el a figyelmét! - szól a lánynak.
    -Nem lesz nehéz - morogja magában h?sn?nk.
    És a sárkány felé fordulva belenéz az ?t mereven szuggeráló sárga szempárba.
    -ööö.. Hell ló! :tef293: Azt hiszem megbeszélhetnénk a dolgot. Te hogy látod?

    Továbbra is tapadnak a sárga szemek a királylányéhoz.

    Szipp. Szipp. A sárkány feje közeledik, nem tör?dik az ablakkerettel se a fallal. Hatalmas rés tátong már a toronyszoba falában, súlyos k?darabok potyognak, mígnem teljes pompájában virít bennt a sárkányfej, a szerelmes párocskát sarokba szorítva.

    -Szivecském, megtennéd hogy BAROMI GYORSAN EL?KERÍTED AZT A SZERENCSÉTLEN KARDOT?? - visít a királylány.
    -Keresem, keresem. - jött a válasz valahonnan földközelb?l.

    -Megvan! - kiált a királyfi gy?zedelmesen, suhogtatja kardját, a sárkány nyakára céloz, végs? csapásra készül.
    A déli nap sugara végigcsillan a felemelt ezüst pengén....
    -Neeeeeeeee. - ordítja a királylány.
    -Mi van veled, meg?rültél? - rivall rá a szerelme. - állj el az útból!
    -Ne, várj! Megölhetett volna minket de mégsem tette!

    A királyfi olyan arcot vág ami félúton van valahol egy acélfalnak nekifutó gyalogkakukk és a pácban lév? Indiana Jones arcvonása között.

    - Nem bánt minket, szivem, nézd csak meg!
    A sárkány valóban nyugodtan pihenteti mázsás fejecskéjét a szétzúzott szoba padlóján.
    Néha még befüstöli a szobát, de hát a sárkányok már csak ilyenek.
    -Tényleg nem bánt. - szól a királyfi és leereszti kardját.
    Nincs mi ellen harcolni.
    Végre összeborulnak.
    Szenvedélyes csókjelenet következik, ajkuk mohón tapad egymáshoz.
    . . .

    . . .

    . . .
    A sárkány diszkrét pöfékeléssel és szégyell?s pillarebegtetéssel jelzi, hogy folytatódhatna már a történet...
    -Miért nem jöttél el?bb? - kérdezi a királyfi.
    -Sok dolgom volt - válaszolta a királylány - férfi dolgok, ezt Te úgysem értheted :tef293:))
    Át kellett mennem a veszedelmek erdején, a csalódás folyójából kellett innom, meg akartak mérgezni, az ármány madarának rám hullott fekete tolla és.... - itt könnybelábad a szeme - elhagytam a kedvenc cipell?m egyik felét.
    -Erre gondolsz? - vesz el? a háta mögül a királyfi egy gyönyör? magassarkút, pont annak a párját ami a királylánynál van.
    -Ó! - a meglepetést?l bájosan megnyúlik a királylány arca - De hisz Te akkor.....
    - Igen, jártam kinnt. Meg kellett védenem a szívem hölgyét.

    Hatalmas kérd?jelek jelennek meg egyszercsak h?sn?nk homlokán, és észveszt?en villognak.
    -Végig ott voltam veled. A veszedelmek erdejéb?l az én er?m és a Te tiszta szíved juttatott ki. Legy?ztem a félelmetes lényeket amik a nyomunkba eredtek.
    A csalódás folyójából én is ittam, és ezek után már jóval távolabbról követtelek.
    Az ármány madarának csak egyetlen sötét tolla ért téged, de nekem meg kellett mosakodom a tisztulás forrásában, mert koromfekete és piszkos lettem a tollaktól.
    Így magadra maradtál egy ideig.
    De szerencsére már nem fogtak rajtad a régi trükkök.
    Nem d?ltél be a csábításnak.

    Mikor láttam, hogy a kastély felé tartasz, kedvenc sasom hátán felrepültem a toronyszobába. Gondoltam megviccellek.
    -Jót nevettem - fancsalodik el a királylány. -És a...
    -A sárkány nem az én m?vem volt ha erre célzol.
    -Erre hát.
    -Sosem kockáztatnám az életed...
    Csókjelenet ismétlésére lehetne gyanakodni, de a sárkány türelmetlen pöffentéssel szétrebbenti a párocskát.

    Azok összenéznek. Nevetnek.
    Még sose lovagoltak sárkányon.
    Felpattannak, a királylány átöleli a királyfi derekát, és már repülnek is.
    Lágyan meleg a leveg?, a határtalan szabadság-érzés át meg átjárja testüket-lelküket.
    Alattuk gyönyör? erd?k, hatalmas hegyek, ismer?s és ismeretlen városok, emberek, életek, illatok.
    A világ teljes pompájában tárulkozik ki, míg sárkányuk a csodaszép aranysárga Nap felé veszi az irányt.
    Kalandra fel, fiatalok!:tef293:))


    -the end-
     
  4. Guest / Guest

    Egyszer volt hol nem volt, élt egyszer egy királyfi és egy királylány. Mindent Elsöpr? volt a szerelmük, nagyon szerették egymást. A királylánynál kedvesebb és gyönyör?bb teremtés még nem született e világra, nem csoda hát hogy a királyfi halálosan beleszeret a lányba. De a király lány fogoly volt saját cukorból épült kastélyában, a gonosz sárkány tartotta fogva. A királyfi útra kelet hogy kiszabadítsa kedvesét és végre egymáséi legyenek. A kastélyban élt egy gonosz boszorkány. Olyan ronda volt hogy még a saját anyja sem tudta eldönteni fiú e, vagy netán lány. A királylány jó barátságba volt vele. ? annyira jó és tiszta szív? volt, hogy nem ismerte fel a rosszat, minden embert jónak látott. Sokat mesélt a boszorkánynak az ? királyfiájáról, hogy ? más mint a többi, és hogy csak ?t szereti. A boszorkány tudta hogy igaz, de nagyon irigy volt erre a szerelemre elhatározta hogy tönkre teszi. - Minden férfi egyforma. Mondta a boszorkány.- Nem te nem ismered, ? más mint a többi. Felelte a lány. - Tegyük hát próbára. Mondta a boszorkány. A királylány unatkozott így beleegyezett. A boszorkány elvarázsolta hát a királylányt, hogy a királyfi ne ismerje fel, és így kísértésbe tudja vinni. Közben királyfi megállíthatatlanul a vár felé tartott. Útközben bele botlott elvarázsolt kedvesébe. A lány be vetette minden báját, tudni akarta Vajon a királyfi minden szép lánynak esküv?t ígér e csak hogy célt érjen. De a királyfi csak bajban lév? kedvesére tudott gondolni, számára más n? nem is létezett. -Na ugye megmondtam, ? más mint a többi , ? csak engem szeret, felelte a királylány a boszorkánynak. A boszorkány égtelen haragra gerjedt, magát az ördögöt hívta segítségül. Szép bajba jutott magányos lány képében jelent meg a királyfinak. A királyfi eleinte örült hogy lesz társasága a hosszú úton, már már a bizalmába is fogadta. De az ördög nem sokáig tudta magát megjátszani. Megpróbálta elbizonytalanítani a királyfit. Mondott a kedvesér?l minden félét, hogy nem is szereti, és hogy nincs is bajban és a sárkánnyal valójában nagyon jó viszonyban van. De mondott még cifrábbakat is. A királyfi nagyon megharagudott, és ezüst kardjával nagyot suhintott és lecsapta a patás fejét. Most már nem állt már meg sehol, nem állhatta útját semmi , sem az elvarázsolt erd? sem a sóhajok hídja. Vágtatott hegyen völgyön át, mire meglátta a cukor vár legmagasabb tornyát. A bejárathoz vágtatott. A kapu magától ki nyílt. Egy fényes páncélú lovag állta el az utat. A királyfi tudta már nagyon közel a cél, nem kérdezett semmit, csak neki rontott a lovagnak, de nem bírt vele. Mintha a lovag el?re tudta volna minden gondolatát, ereje szinte már h?sünkével vetekedett. A nagy birkózásban aztán le esett a lovag sisakja, és a királyfira saját maga bámult vissza. A lovagot büszkeségnek hívták, jól ismerte, ? maga teremtette egy gyenge pillanatában, hogy vigyázzon rá, és hogy el rejtse valódi érzéseit és a valódi önmagát a világ elöl. Csak a szerelmének mutatta meg valódi önmagát. Büszkeség aztán elmesélte hogy ? tette a dolgát, vigyázott a királyfira. A merre járt minden félét mondott az embereknek. Néha a szavaink mögé rejtjük valódi véleményünket, a büszkeség eszt tette. A hazugságok útján el?bb is ért a kastélyba mint a királyfi. A királylányról is sok csúnya dolgot mondott, hogy leplezze a világ elöl mit is érez. Aszt mondta nem szép. Pedig az igazság az hogy nála szebbet sose látott. A királylány még egy festményt is csináltatott magáról kedvesének, csak hogy örömet okozzon neki. Büszkeség még aszt is kigúnyolta. Pedig a királyfi még a hosszú útra is magával vitte annyira tetszett neki, ha rá nézett megdobbant a szíve úgy érezte képes bármire. Amikor büszkeség elmesélte tetteit, a királyfi térdre rogyott kardját elejtve, és imára kulcsolta a kezét. Felnézett és a toronyban megpillantotta imádott kedvesét. Zokogott arcán mérhetetlen fájdalom. ? mindent tudott büszkeség tetteir?l, a boszorkánytól kapott várástükréb?l látott mindent. A királyfi akkor döbbent rá hogy saját maga az ? legnagyobb ellensége. Le gy?zte hát a büszkeségét, de már túl kés? volt. Kedvese szíve ezer darabra t?rt. Nem hallotta meg már többé a királyfi szavát, magára vette a felejtés köpenyét, a büszkeség már ?t szolgálta. Bezáratta a királyfit a magány börtönébe. A királyfi ott értette meg, hogy nem az a bátor férfi aki elrejti könnyeit, érzéseit és a valódi énjét, hanem az az igazán nagy h?s aki vállalja és ki is tudja mutatni azt. Rá jött arra is hogy minden h?s tett minden amit valaha el ért azt a kedvesének köszönheti, amikor rá gondolt, vele volt és képes tette ez a tudat bármire. Írta hát a számtalan levelet a királylánynak, de a cukor vár legmagasabb tornyáig egy sem jutott el. Akkor megértette a királyfi, élete szerelmét vesztette el. Szavaink gyakran szívünk hangulatát tükröz?ik, jobb néha hallgatni mint hogy olyat mondjunk amit kés?bb megbánunk.
     
  5. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Amit szivedbe rejtesz,
    szemednek tárd ki azt;
    amit szemeddel sejtesz,
    sziveddel várd ki azt.
    A szerelembe – mondják -
    belehal, aki él.
    De úgy kell a boldogság,
    mint egy falat kenyér.
     
  6. suncorgo /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    423
    Kapott lájkok:
    46
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csillag-barátság
    Valami érthetetlen kapcsolat van a barátság és a csillag között.
    Miért csillag a barát?
    És miért barát a csillag?
    Mert olyan távol van és mégis bennem él?
    Mert az enyém és mégis elérhetetlen?
    Mert az a tér,ahol találkozunk nem emberi,hanem kozmikus?
    Mert nem kíván t?lem és én sem kívánok t?le semmit?
    Csak azt ,hogy legyen és így,ahogy van: és ? van és Én vagyok,ez kett?nknek tökéletesen elég?
    Nem lehet rá válaszolni.
    Nem is kell.
    De,ha nem is lehet,barátom iránt mindig azt fogom érezni,hogy CSILLAG,
    a világegyetemnek rám ragyogása.

     
  7. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Legboldogabb perce lesz életünknek, mikor csendben összeér a szánk. Ég? tüzét nézném én szemednek és a magány csendje, vigyázna ránk!

    2. Látom felcsillanni a szemed, mikor ezt az üzenetet megkapod. Azt hiszed új hódolód üzenete érkezett. Pedig ez csak a régi üzenet: nagyon szeretIek téged.

    3. Lassan már kívülr?l tudom az összes csillagképet, mert mikor velem vagy, nappal is a csillagok közt érzem magam.

    4. Kicsi maci alszik a barlangjában, egyedül fekszik fáradt magányában. Jön a maci lány és puszit ad neki, a maci magányát egyb?l elkergeti!

    5. Ki többet ér minden múló gyönyörnél, a végzetem légy, érezd a lelkem T?led csodát vár, tedd, amit kell, én itt leszek és várok Rád!

    6. Ki azt mondja imád, sose hidd el szavát, ki azt mondja szeret, talán igaz lehet, de az ki rád néz s, hallgat, nem beszél és nem szavalgat, annak add az üzeneted, mert az forrón és h?n szeret!

    7. Két szív mely egy ritmusra dobog, két lélek mely csak együtt ragyog. Ezek vagyunk ketten, csak te meg én, szerelmünk soha véget nem ér.

    8. Két csillag ragyog az égen, egyek ok már nagyon régen. SzeretIek, suttogják váltig, egyik te vagy, én a másik.

    9. Keresd az életben mindig a szépet, ragadd meg azt, amit más nem vesz észre, s hidd el, ha sivár is sokszor az élet mindig találni benne kedveset és szépet!

    10. Képzeld, könyvet írok szerelmünk történetér?l! Már megvettem egy csodaszép füzetet és beszámoztam az oldalait. Remélem együtt írom majd Veled!

    11. Írok, írok, kombinálok. Három tollat összerágok. Mégse tudok egyebet, csak annyit, hogy szeretIek.

    12. Igazán szeretIek, láthatod szememben. Igazán szeretIek, mindent feledve... Szeretem a szemed, mert láttam magam benne, s láttam, hogy én vagyok igazán szeretve!

    13. Ha vörös rózsa lennék, soha nem szúrnék. Virágommal elkápráztatnálak, illatommal elszédítenélek, hogy mindig szeress!

    14. Ha volna még ezer csillag, mely fényét rám ontja, még ezer es?csepp, mely szomjamat oltja, akkor is csak Te viselnéd szerelmem ég kínját!

    15. Ha van egy szív, mely érted dobban, szeresd ?t mindenkinél jobban. Mert ki tudja, lesz-e id?, mikor fáj a szíved érte, de már kés?.

    16. Ha majd érzed a május illatát, ha meghallod a kismadár dalát, ha lázba ejt egy szép tavaszi est, ha a szíved félve remegni kezd, ha egy kis levelet csókolsz lázasan, ha éjjeleket töltesz álmatlan, ha sírva fakadsz majd egy bús éneken, akkor tudni fogod, mi is a Szerelem!

    17. Virágot adhatnék száz szálat vagy ezret, de szeret? szívet csak egyetlen egyet!

    18. Van egy szerelmem nincs neki neve. Titok marad örökre, szívembe temetve. Nem tudhatja senki, még ? sem, majd, ha rájön az lesz számomra a legnagyobb öröm!

    19. Van egy lány akit szeretek, most itt ül mellettem és hozzám se szól, ez nekem nagyon fáj, mert ? benne látom életem. SzeretIek!

    20. Van egy álmom, amelyben a legfontosabb szerepet neked szánom, ha egyszer valóra váltom, én leszek a legboldogabb a világon.

    21. Úgy szeretném elmondani, hogy szeretIek téged, mindig eszemben vagy, bárhová nézek. Úgy szeretnék két szemedbe mélyen belenézni, s elmondani, nélküled nem érdemes élni.

    22. Testünk egybe olvad a gyönyör csúcsán, vágyakozva várom, hogy ? e állom valóra váljon. Hisz Te vagy minden álmom. Nem érzi senki csak én, de neked átadnám, ha tehetném. E szerelmet s vágyakozást, mit iránta érzek Én!

    23. Te légy a t?z, te légy a kárhozat, te légy a szerelem egymagad. Te légy a boldogság, te légy a végzetem, te légy az álmom, te légy az életem!

    24. Szükségem van a napra, a csillagokra, a Holdra és rád. A Napra nappal, a Holdra és a csillagokra éjszaka, Rád pedig örökké!

    25. Szoktál-e felnézni az égre, megszámolni néhány csillagot? Szoktál-e akkor rám gondolni, vajon most hol vagyok? Én szeretnék ott lenni veled, s füledbe súgni: SzeretIek TÉGED!

    26. Enyém vagy s én a Tiéd, ebben bizonyos légy. Itt vagy szívemben bezárva mélyen. Piciny kis kulcsa elveszett: most már örökre benn a helyed.

    27. Este, ha lefekszel, tárd ki az ablakod, keresd az égen a szerencse csillagod! Hogyha megtaláltad, mondj egy imát! Kire te gondoltál, az is gondol reád!

    28. Fehér galamb szeretnék lenni, egy áldott szép percben hozzád repülni, mosolyát látni gyönyör? szemednek, s füledbe súgni, mennyire szeretIek!

    29. Fogy a szerelem, ahogy fogynak a napok, bottal jár a remény, út szélén andalog. Mint ha lehajolva a sárban kincset találnék, lehetne örökre az arcod ajándék.

    30. Gyönyör? álmot láttam az éjjel. Egy csillag szeretkezett a holdfénnyel. De felébredtem és rájöttem ez tény Te vagy a csillag, én pedig a holdfény.

    31. Gy?lölöm a napot, mert érinthet téged. Gy?lölöm a holdat, mert veled lehet éjjel. Gy?lölöm a vizet, mert ajkadhoz érhet. Elmondani nem lehet, úgy szeretIek téged.

    32. Ha a szerelemt?l forró szívemb?l küldhetnék most egy darabot, olyan melegség öntené el a szobád, hogy takaró sem kellene.

    33. Ha akarod, szeretIek, amíg élek., ha akarod bármit megteszek érted. Veled alszom el és veled ébredek fel. Neked csupán akarni kell.

    34. Ha egy szívet keresel, mi véd, szeret s imád, találj rám s megkapod mindazt, mit szíved kíván! A szerelem Téged árnyékként kísér, s szerelmünk soha véget nem ér!

    35. Ha éjszaka felnézel az égre, lopj magadnak egy csillagocskát, csókold meg szerelmesen, és gondolj rám, mert én vagyok a te fénysugárkád.

    36. Ha én írnám a sorsod könyvét, szíved, lelked, vágyát, életed örömét; olyan széppé írnám, mit egy tündérálom, a legboldogabb Te lennél a világon.

    37. Régóta lappang 1 gondolat a fejemben, 1 aprócska dobbanás itt bent a szívemben. Kimondani nem könny?, mégis megteszem, tudnod kell, hogy csak Veled létezem!

    38. Soha ne felejts el, mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy, mert lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!

    39. Sosem tudtam eddig, milyen szép az élet, mióta ismerlek, azóta élek! Szívem lágyan összedobban, szeretIek téged napról-napra jobban!

    40. Száz virág közül a legszebb az enyém, féltve ?rzöm szívem rejtekén. Ebb?l a virágból a boldogság fakad, s tudd, ez a virág Te vagy!

    41. Szebb, vagy mint a fényl? napsugár, nem csak egy lány csupán, több vagy, több vagy mit hittem ám.

    42. Szemedet becsukhatod, elég, ha szíved, hallgatod, megmutatja kit keresel. Bízd rá magad boldog leszel!

    43. Szerelem szavát suttogja az erd?, amerre járok, madár dala száll. Rád vár a szívem, hát add a kezed, hallgassuk együtt e szép éneket.

    44. Szerelemért életfogytiglanra ítéltek, így életfogytiglan szeretIek téged.

    45. Szerelmes szívem számodra szabad, szárnyaljon szívembe szeret? szavad, szikrázzon szerelemt?l szép szemed, szerelmes szívem szüntelenül szeret.

    46. Szeress szívb?l tisztán, mint a patak, mely magas hegyek csillagából fakad, s, ha szerelmed igaz és tiszta, cserébe mély szerelmet kapsz vissza.

    47. Szeretem ?t, de szeretni fáj, mert eljön a, hajnal és menni, muszáj! Akarom ?t, de mire elég, ha valaki másnak szánta az ég! A szívem úgy ég!

    48. Szeretnék a kis kertedben nyíló rózsa lenni, minden percben illatommal, téged körül venni.

    49. Szeretném szívemet kitépni s virág helyett, az ablakodba tenni, hogy ha látnád hervadó szívemet, akkor elhinnéd, hogy igazán szeretIek.

    50. Szeretném, ha szeretnél, és mindig velem lehetnél...
    51. Szeretném, ha szeretnél, ha néha megölelnél, s, ha fognád a két kezem, boldog lenne életem!

    52. A holnap egy gyönyör? virág, melynek szirmai a nap ébredésével kelnek életre. Te vagy a holnapom.

    53. A képzelet vad ösvényén az álmom hozzád szállt, a gondolatom nálad járt, s minden álmom valóra vált.

    54. A kezet csak megfogni szabad, elengedni vétek, eldobni átok, egymásba simuló kezek tartják össze az eget s világot!

    55. A legdrágább k? mindent karcol, de maga nem t?r karcolást, a legdrágább szív inkább vérzik, de nem sebez meg soha mást...

    56. A Nap szereti úgy az óceánt, mint én mosolygó lépteid! Úgy szeretIek, mint szomjazó a, harmat friss cseppjeit!

    57. A szerelem beragyogja arcod, mert nem volt soha kudarcod. A szemed, ha rám tekint, boldogabb leszek, szerelmedért majd megveszek. Kedvesem, szeress hát, míg élek!

    58. A szerelem egy selyemfonál, mely nagyon könnyen elszakad. Össze lehet kötni, de a csomó megmarad.

    59. A szerelem olyan, mint a fa; magától növekszik, mély gyökereket ereszt egész valónkba, és néha tovább zöldül a szív romjain!

    60. A szerelem olyan szép szó csak keresd, hisz oly jó. Ezt az érzést, amit csak akkor érzel, nem kérdés, csak akkor érted, ha már átélted!

    61. A szívem olyan, mint egy nyitott könyv. Nyitva van mindenki el?tt, de egyedül csak te lapozhatsz bele, mert álmaim veled vannak tele.

    62. A szüleid biztos tolvaj ?rhajósok voltak, mert elhoztak egy csillagot, és odaadták neked. És a szemedb?l rám ez ragyog!

    63. A világnak Te csak egy valaki vagy, de valakinek Te jelented az egész világot!

    64. Ahogy most én érzek irántad, nem vágyott rád így soha még senki. Vágyom rád a, halálomig... Nem tud téged más így szeretni!

    65. Aki azt mondja, szeret talán igaz lehet. Aki azt mondja imád, sose hidd szavát. De aki nem szól, csak mélyen a szemedbe néz, annak a szívében örökre élsz.

    66. Aki után szíved vágyik, szeresd azt mindhalálig, mert boldog csak azzal lehetsz, akit tiszta szívb?l igazán szeretsz!

    67. Akit párodul rendelt az ég, becsüld meg, szorítsd meg kezét. És, ha minden álmod valósággá válik, ne feledd: Légy h? mindhalálig!

    68. Amikor a boldogság egyik kapuja bezárul egy másik kinyílik el?ttünk! Néha olyan sokáig nézzük a bezárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, ami kinyílt.

    69. Amikor belenéztem a szemedbe, éjjel s nappal, Te jársz az eszemben. Szemed ragyogását nem tudom feledni, mert megtanítottál igazán szeretni!

    70. Amikor lehunyod két szép szemed, amikor párnádra, hajtod fejed, amikor gondod holnapra hagyod, amikor álmodsz én veled vagyok!

    71. Amióta belenéztem a szemedbe éjjel s nappal Te jársz az eszembe. Szemed ragyogását nem tudom feledni, mert megtanítottál igazán SZERETNI!

    72. Amit a porba írunk elfújja a szél, amit a szívünkbe vésünk örökké él. Én a szívembe véstem egy szót és egy nevet a szó: SzeretIek, a név: a Te neved!

    73. Angyali álmot rejt neked az éj, s ha utolér minket, majd a várva-várt selymes kéj, utána ha mellkasomra hajtod a fejed, érzed majd: én mindig szorítom a kezed, s örökre itt vagyok neked!

    74. Arra kér e néhány sor, gondolj rám néhányszor. Sose gondolj arra, hogy nehéz az élet, gondolj mindig arra, hogy szeretIek téged!

    75. Az élet célját te adtad nekem, nekem többet érsz mindennél, csak azt kérem, hogy maradj mindig csak az enyém!

    76. Az élethez három dolog szükséges: a Nap, a Hold, és Te. A Nap a szép napokra, a Hold a szép estékre, Te pedig mindörökre!

    77. Azon a napon, amikor rád találtam, egyedül voltam, senkire sem vágytam. Te értem jöttél, igazán szerettél. Köszönöm azt, hogy a mindenem te lettél.

    78. Azt mondják, hogy szerelembe csak egyszer lehet esni. De ez nem igaz, én minden egyes alkalommal szerelembe esek, amikor rád gondolok.

    79. Bárcsak tudnád, hogy mit érzek irántad szívemmel, lelkemmel vágyódom utánad, de felfedni a titkot nem merem sohasem, s talán már nem is akarom, ?rült plátói szerelem. Vágyom rá, hogy megérints gyengéden, hogy úgy ölelj, ahogyan még senki sem. Vágyom rá, hogy úgy csókolj, hogy a szívem hevesen verjen, hogy érezzem : ez az igazi szerelem!

    80. Bársonyos illat b?vköre csábít, a szerelem virága, tavasszal virágzik.

    81. Csak egy percig szeress, míg elmondom, imádlak. Csak egy óráig szeress, míg megsúgom, kívánlak. Szeress egy napig, míg csókolni tudlak. Szeress egy életen át, s mindig szeretni foglak.

    82. Add a kezed újra, hallgasd meg szavam, tovább nem tudok éli egymagam...

    83. Egy gyöngéd ölelés, mely elfeledtet mindent, csak a pillanatnak élsz, mely megér minden kincset! Egy forró csók, mely tüzes a vágytól! Érzem, örökre hozzád láncol!

    84. Elt?n?döm mennyit vártam Rád, hosszú hetek több, mint gondolnád. Elt?n?döm mennyit álmodoztam én, s mi eddig álom volt most mind az enyém.

    85. Én azért születtem, hogy szeresselek, te azért születtél, hogy szeressenek.

    86. Én jó vagyok, ha van miért, én h? vagyok, ha van kiért, én szeretek, ha kellemes, én szenvedek, ha érdemes. SzeretIek!

    87. Már régóta keresem a számomra legmegfelel?bb párnát... Azt hiszem a Tied mellett van!

    88. Más csókol, más szeret és más karja zár. De emléked megvan, szívembe temetem, bárhová bújsz én sohasem feledem.

    89. Messze távol T?led szomorú az élet, szívem azt dobogja, látni szeretnélek! Egy szívnek fájni kell, ha szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet.

    90. Mi a szerelem? Egy hosszabb alkalom a szenvedésre, melynek 1000 könnycsepp sem elég és mindig újabbat kér.

    91. Miért nem lehet velem ki fontos nekem? Miért van távol a szerelem? Miért ilyen nehéz nélküle? Miért vágyok utána minden percben? Mindez rejtély csak várok, hogy teljen az id? s, hogy minden álmom egyszer valóra váljon!

    92. Mikor az égen millió csillag virul, lelkemben egy apró láng kigyúl: egy láng, mely érted lobog, s szívem addig gyorsabban dobog...

    93. Mikor szívünk el?ször összedobbant, mikor szemed rám nézve lángra lobbant, mikor az els? csókod az ajkamra égett, én már akkor úgy éreztem, meghalok érted!

    94. Mióta megismertelek, azóta szeretIek, rabul ejtett a ragyogó szép szemed. Messze vagy t?lem, még sem vagyok árva, mert itt vagy velem, a szívembe zárva.

    95. Nap szereti úgy az óceánt, mint én mosolygó lépteid! Úgy szeretIek, mint szomjazó a, harmat friss cseppjei!

    96. Néha elég 1 perc, hogy valakibe beleszeressünk, de nem elég az egész élet, hogy elfelejtsük.

    97. Nem ígérek kincset, csillagot, csak egy h? szívet adhatok! Érzem másé, nem lehetsz, én is csak a tied, ha igazán szeretsz!

    98. Nem tudod, mit rejt a sorsod, mosolyt hoz e vagy könnyeket. Tanuld meg hát feledni a rosszat s ?rizd meg a boldog perceket.

    99. Nem tudunk semmit a jöv?r?l, csak tobzódunk önfeledten a mába. Pillanatokat lopunk az id?b?l, s a végtelent leljük egymás karjában.

    100. Olyan vagy nekem, mint nyíló rózsaszirom, oly gyönyör? és illatos. Érintésed, mint a legfinomabb selyem, finom, lágy és csodálatos.
     
  8. Guest / Guest

    Szédít? szemei voltak, akár a tenger hullámai,

    az ember minden vágya, hogy belevesse magát,

    aztán vagy a habok hátára kél, és elúszik a végtelenbe,

    vagy a mélybe ragadja az örvény, és vége!

    Úgy szeress, hogy hulljunk a semmibe

    Úgy szeress, haljunk kicsit bele.
     
  9. koza30 /

    Csatlakozott:
    2011. április 17.
    Hozzászólások:
    12
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mogyorós banánkuglóf recept
    Hozzávalók:
    2 mogyoró,
    1 jókora banán,
    2 jól formált láb,
    2 kar,
    2 tejtartó,
    2 mámoros szem,
    1 szorrel koszorúzott tepsi;
    Utasítás:
    - Nézzunk bele melyen a szemekbe es gyöngéden válasszuk szét a lábakat.
    - Dagasszuk a tejtartókat addig amig a tepsi jó csúszós lesz.
    - Adjuk hozza a banánt, majd dobjuk rá a mogyorókat.
    - Paszirozzuk be az egészet addig ameddig a banán elkrémesedik.
    - Mikor elkészültünk mossuk meg a banánt, de a tepsit már ne nyaljuk ki !
    - Ha a kuglóf a tepsiben véletlenül el kezd puffadni, legjobb ha meglépünk a városból!!!
     
  10. Guest / Guest

    Az vagy nekem

    Az vagy nekem, mi testnek a kenyér
    s tavaszi zápor f?szere a földnek;
    lelkem miattad örök harcban él,
    mint a fösvény, kit pénze gondja öl meg;
    csupa fény és boldogság büszke elmém,
    majd fél: az id? ellop, eltemet;
    csak az enyém légy, néha azt szeretném,
    majd, hogy a világ lássa kincsemet;
    arcod varázsa csordultig betölt,
    s egy pillantásodért is sorvadok;
    nincs más, nem is akarok más gyönyört,
    csak amit t?led kaptam s még kapok.
    Koldus-szegény királyi gazdagon,
    részeg vagyok és mindig szomjazom.

    Shakespeare
     
  11. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Egy ábrándozó lélek az enyém.
    Olykor fényesen csillog, máskor halványan ég.
    Álmaimban minden valóssá válik,
    Mosolygós énem szerteágazik...

    Szeretek álmaim útján járni.
    A magam világában, oly messze elszállni.
    Hinni abban, megvalósulnak egyszer.
    Ébredni, tudni, szép ez a reggel.

    Furcsák az álmok, el?ttem állnak.
    Vágyaim képmásai, álmaimban hálnak.
    Álmodozás az élet megrontója?
    Nem az, hanem az élet rugója.

    Már régóta tudom, bennem érlel.
    Motivál, er?t ad és szembe küzd a széllel.
    Az álmok világában oly szép minden.
    Nem zavarja meg semmi sem hitem.

    Van, hogy keresem reggel az álmom.
    Felocsúdok, rájövök, sajnos nem találom.
    Ekkor kicsikét szomorú az énem.
    Bár tudom, ezt másnap újraélem.
     
  12. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Írok valakinek, aki nem is várja. Annak, aki könnyes arcom álmában sem látja. Írok valakinek remegve és félve, jól tudom nem várja, mert nem jutok eszébe.

    2. SzeretIek, miért nem érted meg? Mert boldognak lenni csak együtt lehet. Várok rád, minden éjszakán várok rád, még éjfél után is.

    3. Szeretnélek minden percben látni, h?vös alkonyatkor szívedbe zárni. Nem jössz, de oly jó várni, hazudni a szívnek, hogy ne tudjon fájni.

    4. Este, ha kigyúlnak a csillagok, úgy fáj, hogy te ott én itt vagyok. Felsír bennem a hozzád szóló vágy, s rólad álmodom át az éjszakát!

    5. Fáj a szív, ha igazán szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet.

    6. Fáj olyant szeretni, akit nem érhetsz el, aki szinte azt sem tudja, hogy létezel. Tudni, hogy nem kellettél neki, érezni, hogy más is szereti, olyan ,aki el is érheti.

    7. Félek t?led, bár nem tudom miért, égek t?led, szerelmes szívem tiéd! Imádlak, bár nincs hozzá jogom, várlak, bár nincs rá okom!

    8. Ha az élet rögös útját járod és keresni vág oly szomorú mindig egyedül lenni. Valakit mindig hiába keresni. Valakit várni, aki nem jön többé. Valakit szeretni titokban örökké!

    9. Nem lehetek veled, mert elválaszt egy táj, de ett?l álmod még lehet csodás! Nem féltelek, csak felnézek az égre, s tudom: a csillagok vigyáznak rád ma éjjel.

    10. Sötét éjjel édes álom hamar tovaszáll, felébredek, s a szívem kalapál. Kispárnámat szorongatom, könnyes már a szemem, azt szeretném, ha mindig itt lennél velem.

    11. Szép volt a sorstól, hogy utamba ejtett, hogy minden csókod a számon felejted. Már csak akkor tenne szépet, ha egyszer mindörökre, nekem adna téged.

    12. Szeretném a szívemet borítékba tenni, gondolatban hozzád küldeni. Mert ha tudnád milyen bánatos vagyok. Szomorú a szívem, mert nem veled vagyok!

    13. Üres az ágy és nem jön az álom, nem szól a zene hiába várom. Üvölt a csend és hallgat az élet, rám tör az érzés: szeretIek Téged.

    14. 40 fokos lázzal nyomom az ágyat, de nem a betegség kínoz, hanem a bánat. A bánat, hogy nem vagyok Véled. A bánat, hogy nem látlak Téged!

    15. Akkor a legelviselhetetlenebb valakinek a hiánya, mikor mellettünk ül és tudjuk, hogy sohasem lehet a miénk.

    16. Megfolyt a tudat, hogy mással vagy, más térben, de egy id?ben velem, és boldog vagy nélkülem!

    17. Meghal a remény és meghal a lélek, egyszer még sajnálni fogod, mi semmivé lett. Ekkor már kés?, meghalt a lélek: SzeretIek Téged amíg csak élek...

    18. Megmondom én neked, mennyire imádlak: reggel, délben, este csak téged kívánlak. Mohó, kínzó vágyam nem oltja el semmi, lemegyek a kocsmába, egy jó nagyot inni!

    19. Minden nap megsz?nik valami, amiért az ember szomorkodik, de minden nap születik valami, amiért érdemes élni és küzdeni!

    20. Mit ér ezer szó, mely nem t?led, hallható. Mit ér a sok csillag, ha nem veled látható. Mit érnek az órák, mit érnek a percek, ha mindezek nélküled telnek.

    21. Nehéz az élet, sok a bú, a bánat, örömünk alig van, de örüljünk a mának! Szívemben a remény izzik, parázslik! Tán gondolsz rám, várok Rád: Most és mindhalálig!

    22. Nem érhetek hozzád, nem fekhetek melléd, nem súghatom oda: csókolj, mert kell még! Te lettél volna a legszebb örömöm, s, ha veled álmodom azt is köszönöm!

    23. Nem tudlak és nem is foglak elfeledni, kár, hogy így kellett megtanulnom szeretni.

    24. Oly szomorú mindig egyedül lenni, valakit mindig hiába keresni. Valakit várni ki nem jön többé, valakit szeretni titokban örökké!
     
  13. Endless /

    Csatlakozott:
    2010. július 06.
    Hozzászólások:
    289
    Kapott lájkok:
    28
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez a post volt ebben a témában eddig a legjobb!!!!
     
  14. Guest / Guest

    Holdfénynél

    Holdfénynél arcod látom még

    de szívem fáj, még is csak rád vár

    mély a seb melyet te vágtál, nem gyógyul

    pedig rég volt már

    rég volt rég, tán igaz sem volt még

    emlék ?rzi még hogy így volt.

    Holdfénynél állok az út végén, szívem fáj

    még is csak rád vár.
     
  15. Guest / Guest

    A LÁNY AZT MONDTA NEM SZERETLEK, DE BELÜL A SZÍVE MÁS REMEGETT.

    A FIÚ MONDTA NEM HISZEK NEKED, ÉREZTE MIT SZERELEME ÉRZETT.

    A LÁNY SZÓLT, MENNY NEM KELLESZ NEKEM.

    A FIÚ SZOLT ÉN EL NEM MEGYEK, HA MÁR RÁD LELTEM EL NEM ERESZTLEK.

    MEGBÁNTOTTA A FIÚ A LÁNYT, HA TEHETNÉ VISSZACSINÁLNÁ.

    A LÁNY MÁR NEM HISZ NEKI, PEDIG BELÜL MÉG ?T SZERETNI.

    MESSZE VANNAK, EGYRE TÁVOLABB EGYMÁSTÓL, DE A FIÚ BELÜL REMÉLI ÚJRA EGYMÁSRA TALÁLNAK.

    A FIÚ NEM SZERETETT ÍGY MÉG SENKIT, A LÁNY IS ?RZI MÉG LEVELEIT. :tef293:

    A LÁNY SEM ÉRZETT ILYET SOHA, BARÁTJÁÉRT MINDENT MAGA MÖGÖTT HAGYNA.

    A FIÚNAK SENKI MÁS NEM KELL, ÉLETE PÁRJÁT VESZTETTE EL.

    A LÁNY BÜSZKE, NAGY SEBET HORDÓZ, RETTENT?EN MEGBÁNTÓDOTT.

    FALAT EMELT MAGAS FALAT, RAJTA SENKI ÁT NEM JUTHAT.

    A FIÚ NEM MAGÁT SAJNÁLJA, HANEM ASZT HOGY SZERELMÉT ÍGY MEGBÁNTOTTA.

    A LÁNY ÚGY ÉRZI ITT A VÉGE.

    A FIÚ SZERINT NEM LEHET EZ A TÖRTÉNET VÉGE.

    A FIÚ KÉRTE JÖJJÖN BESZÉLJEN VELE, A LÁNY ESZT FELELTE:

    DE NEM MEGYE MERT TE EGY FÚJSZ ÍGY SZERETSZ ÚGY SZERETSZ
    ENGEM MEG NEM ÉRDEKEL EZ

    KÉT SZERELMES SZÍV MÉG IS EGYMÁSTÓL TÁVOL.

    BÁNTOTTA A FIÚ ASZT AKIT SZERET, NÉLKÜLE ? MÁR BOLDOG NEM LEHET.

    A FIÚ KÉRTE AGYON A LÁNY MÉG EGY ESÉLYT.

    DE LÁNY MÁR NEM HALJ A FIÚ HANGJÁT, MÁSSAL FOGLALJA EL MAGÁT. :tef293:

    ÁLOM MÁR CSAK MI EGYKOR VALÓSÁG VOLT.

    A FIÚ VÁR HISZ MÁST MÁR NEM TEHET, A LÁNY MÁR NEM SZÍVESEN BESZÉLGET VELE.

    A FIÚ HISZI EZ AZ ÉRZELEM VALÓBAN TÚL MUTAT MINDENEN, EL NEM MÚLHAT SOHA SEM.

    NEM HISZI A LÁNY HOGY A FIÚVAL BOLDOG LEHET, PEDIG A FIÚ ÉRTE BÁRMIT MEG TENNE.

    A LÁNY UNJA MÁR A SZÉP SZAVAKAT, PEDIG BELÜL TUDJA JÓL HOGY IGAZAT.

    EGYEDÜL MÉG ? RÁ GONDOL, ÁLMAI NEM SZÓLHATNAK MÁSRÓL.

    SZERETI A FIÚT, DE ÚGY ÉRZI MEG NEM BOCSÁJTHAT.

    A FIÚ ASZT KÉRDI, MOST MIT CSINÁLJAK? :tef293:

    EL NEM MEGY HISZ CSAK ?T SZERETI, DE HA ÍROGAT AZ ?RÜLETBE KERGETI. :tef293:

    VÁR HÁT HOGY A LÁNY MEG ENYHÜLJÖN,.

    EGY SZERELEM AMI EL NEM MÚLHAT, VÁR A FIÚ MÍG EL NEM JÖN EZ A NAP
     
  16. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Légy napsütés, édes remegés, beteljesült vágy, szerelmes láz, örök érzelem, szívemnek édesem...

    2. Írok valakinek, aki nem is várja, könnyes szemem, mindig csak ?t látja. Írok valakinek remegve és félve, egyetlen órában mindent elmesélve. Most csak arra kérlek, pár sort te is írjál, de, ha szíved másé, sose válaszoljál.

    3. Hosszú volt a bánat és szenvedés, de életembe te voltál a legszebb tévedés.

    4. Hosszú álom az élet, valaki rosszat álmodik, s valaki szépet. Én azt szeretném, ha mi együtt álmodnánk valami szépet, s a mi álmunk soha nem érne véget.

    5. Hosszú utat tettem meg idáig, míg végre elértem a boldogságig. Boldogság igen, ez a mindenem, s tudom, ezt neked köszönhetem!

    6. Hogy ha szeretsz, add a kezed és ne kérdezd, hogy ki vezet és ne kérdezd, hogy hova megyünk. Csak azt kívánd: örökre együtt legyünk!

    7. Hogy ha patak partján szomorúf?z lennék, csöndes alkonyatkor szépen Rád hajolnék. A füledbe súgnám altató mesémet, és 100x elmondanám SzeretIek Téged!

    8. Hogyan tudnék élni nélküled? Hiszen rólad szól az élet.

    9. Hmm. Akartam valami szépet írni Neked, de rá jöttem, hogy nincs értelme, hisz csak tükörbe kell nézned!

    10. Hiányod megszokni nem tudom, úgy fáj, hogy Te ott, én meg itt vagyok. Érintésed mindenért kárpótolna, s csókjaid... tudom maga a mennyország volna.

    11. Hiába tagadnám, régóta szeretIek. Könnyeim titokban te érted peregnek. Kértem a jó Istent, tanítson meg feledni. Az volt a válasza: Téged kell szeretni.

    12. Hét csodája van a világnak, hat földrész, öt sarka van a pentagonnak, négy levele a lóherének, három óceán, két szemünk van, de bel?led csak egyetlenegy van.

    13. Halkan kopog az es? az ablakon, bár lenne minden cseppje csókod ajkamon, dörög s villámlik, háborog az ég, nem tudom meddig bírom nélküled még.

    14. Hadd legyek napocska szíved tengerén, méz ajkadon, öröm, ha nincs remény., had legyek szeret?d, életed és álmod, a legszebb és legdrágább a világon!

    15. Ha választhatnék egy olyan pillanatot az életemb?l ami mindig el?ttem ragyogna és boldoggá tenne, akkor az, az a pillanat lenne mikor megismertelek téged.

    16. Ha rózsákkal álmodnál, tudd azok türelmem virágai., ha csókról álmodnál érezd, azt én küldöm., ha netán velem álmodnák, tudd Te is, álmaimban jártál.

    17. Ha patak partján szomorúf?z volnék, alkonyatkor csendben rád, hajolnék. Füledbe súgnám altató mesémet, elmondanám százszor, mennyire szeretIek.

    18. Ha nem látlak, szívemet felemészti a bánat, ezért szeretnék mindig veled lenni, s egy életen át szeretni!

    19. Ha mondani lehetne, mondanám, ha mutatni lehetne, mutatnám. Mondani nem lehet, mutatni nem tudom, ezért csak odalépek, átölellek, s azt súgom: SzeretIek!

    20. Ha minden lánc elszakad, ha minden szív meghasad, ha mindenki elfelejt, én akkor is itt vagyok neked.

    21. Ha látnád a szemem csillogását, ha, hallanád a szívem dobbanását, tudnád, mit érzek irántad. Éreznéd, hogy mennyire imádlak.

    22. V-tech volt veled összejönni, de nem szabad sírni, ha fáj! Ha mégis visszahúz a szíved, akkor vétkezz velem éjfél után!

    23. Volt id? mikor megismertelek, volt id? mikor megkedveltelek és van most, hogy már nagyon szeretIek!

    24. Vannak napok, melyen minden szépnek látszik, vannak napok, melyeken a lélek is fázik. Napok, melyeken minden sikerül, mikor miattad még az ég is kiderül!

    25. Vannak olyan pillanatok az életben, amikor annyira hiányzik nekünk valaki, hogy ki szeretnénk ?t szakítani az álmainkból és úgy igazából meg szeretnénk ölelni. 26. Van, hogy az érzés kínoz, mert nem tudom elmondani, hogy mit érzek, írásban könnyebb, ezt értsd meg, meg azt is, hogy szeretIek téged.

    27. Van, aki könnyen kapja meg azt, akit szeret. Van, aki sir és szenved. Van, aki könnyek nélkül tud feledni, s van, aki meghal, mert igazán tud szeretni.

    28. Van két szó, mely fáj és éget pedig csak két szó: SzeretIek Téged!

    29. Valami csoda történt akkor bennem, amikor el?ször érintetted kezem, bájos lényedet a szívembe véste, a t?z, mely ujjaimat érte.

    30. Valami bánat nyomja lelkemet, nélküled élni érzem, nem lehet.

    31. Tudod mi a szerelem? Két lélek egy gondolat, két szív, egy dobbanás.

    32. Tudnod kell, hogy Tied a szívem, elcsented, de vissza nem kérem, s mert szív nélkül élni nem lehet, cserébe elhoztam a Tiedet.

    33. Tiszta szívem szerelmedre vágyik, mézédes ajkad, csókodra csábít. Boldog vagyok, hogy bennem élsz, s én benned élhetek, így örökre boldog lesz az életem Veled!

    34. Tegnap egy angyalt küldtem hozzád, hogy vigyázzon rád, de ma visszajött és azt mondta, hogy az angyalok nem vigyázhatnak egymásra.

    35. Te vagy nekem az egyetlen igaz h? szerelmem, sosem kell már én nekem más ki így ölel.

    36. Te vagy életem sivatagának egyetlen oázisa!

    37. Te vagy az els? kinek hinni tudtam. Te vagy az els? kinek nem hazudtam. Te vagy az els? kit szívb?l szeretek. Te vagy az, kit sohasem feledek.

    38. Te vagy az életem, Te vagy a, halálom, Te vagy az örömöm, Te vagy a bánatom. Te vagy az árnyék, Te vagy minden, amire csak vágynék!

    39. Te vagy az egyetlen ki örömöt okoz, nélküled az életem egy bezárt doboz. Várom a percet, mikor újra láthatlak, s a dobozból kitörnek a titkos vágyak.

    40. Te vagy, akire mindig is vágytam! Minden éjjel s nappal csak terád vártam üres volt az életem miel?tt megismertelek, egy hamar téged el nem veszítelek!

    41. Te vagy a szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája.

    42. Te vagy a mindenem csak érted élek. Érted zakatol úgy a szívem. Te vagy az életem a lelkem ? világom. Te vagy az én kincsem, kívánságom.

    43. Szívemnek múzsája te vagy nekem. Bár a verselés nem kenyerem.

    44. Szívemben ég? gyertya fényét viszem el neked ez lesz az els? pillanat veled szakadó es?ben is, hozzád indulok és vízcseppek közt, egy szívet rajzolok.

    45. Rég lappang egy gondolat a fejemben, aprócska dobbanás itt benn a szívemben. Mondani nehéz, mégis megteszem, mert érezned kell, nagyon szeretIek!

    46. Sem a nappal, sem az éj, nincs semmilyen szenvedély, ami nálad jobban kell és ez soha nem múlik el!

    47. Soha ne feledd, nem vagy egyedül, minden gondolatom Hozzád menekül! Te vagy az álmom, Te vagy az ébredésem, Te vagy az összes szívverésem!

    48. Sokat gondolkodtam, vajon meddig remél az ember? Most már tudom: AZ UTOLSÓ PILLANATIG!

    49. Sose feledd, nem vagy egyedül. Minden gondolatom hozzád menekül. Te vagy az álmom, te vagy az ébredésem, te vagy az összes szívverésem.

    50. Sosem mondtam még el szebben Neked, de egy könnycseppben benne volt minden. Sosem mondtam még el, de Te érezted, hisz tudnod kell, Tiéd a szívem! 51. Sosem tudtam eddig, milyen szép az élet, mióta ismerlek, azóta élek! Szívem lágyan összedobban, szeretIek téged napról-napra jobban!

    52. Szebb, vagy mint a fényl? napsugár, nem csak egy lány csupán, több vagy, több vagy mit hittem ám.

    53. Szemem az égre szegeztem, a legszebb csillagot kerestem. Találtam is egyet, de az nem az égen, hanem a TE szemedben ragyogott szépen!

    54. Szemembe nézel, a szívembe látsz, bele van írva, téged imád!

    55. Szemembe nézel, szívembe látsz, ha szerelmet kérsz, ott mindig találsz., ha mindenki elhagy, és senki nem szeret, ne félj, én mindig itt leszek veled.

    56. Szememet az égre vetettem, a legszebb csillagot kerestem. Megtaláltam, de nem ott, hanem a Te szemedben ragyog!

    57. Szép volt a sorstól, hogy utamba ejtett, és minden egyes csókod a számon felejtett. Még akkor tenne igazán szépet, ha egyszer mindörökre nekem adna téged.

    58. Szerelmem örök, véget soha nem érhet, mert én szívemb?l és ?szintén SzeretIek TÉGED! Ebben az es?ben szeretnék elázni nap, mint nap!

    59. Szerelmes szívem rólad mesél, add a kezed, vár egy új világ. A boldogság kapuján együtt lépünk át, ?szinte érzéssel egy életen át.

    60. Szerelmes szívem számodra szabad, szárnyaljon szívembe szeret? szavad, szikrázzon szerelemt?l szép szemed, szerelmes szívem szüntelenül szeret.

    61. Szeress, de soha ne feledj! Keress, de soha ne tévedj. Félts, de sose tarts rabul, érezd téged szeretIek vadul.

    62. Szeress, mert rövid az élet! Szeress, mert múlnak az évek. Szeress, mert annyira kívánlak. Szeress, mert míg élek csak téged imádlak!

    63. Szeretek egy fiút, akire sokat gondolok, Szeretek egy fiút, aki hiányzik nagyon! Szeretek egy fiút, aki átölel és simogat, Szeretek egy fiút és ez a fiú Te vagy!

    64. Szeretek szeretni? Ezt még kérdezed. Hisz a választ te is tudod. Hisz csak téged szeretIek: Szeretve szeretIek SZERELMEM.

    65. Szeretem, mikor megsimogatsz a, haragot és a mosolyokat, szeretek mindent, mindent, ami TE vagy!

    66. SzeretIek, szeretIek mindig ez jár eszembe, szép vonásaid belevéstem lelkembe.

    67. SzeretIek Téged, mint éj a Holdsugarat, mint virágos napot az alkonyat, mint sivatagi vándor a, harmatot. Úgy szeretIek én!

    68. SzeretIek Téged, mint galamb a búzát, a koporsómig h? leszek hozzád! S, ha már többé nem leszek, porladó szívemmel is Téged SzeretIek!

    69. SzeretIek, mert ilyen vagy, szeretIek mert enyém vagy, szeretIek, mert társam vagy, szeretIek, mert szeretIek!

    70. SzeretIek, nem titkolom, de bevallani nem tudom, ha rám nézel, ha beszélsz velem, ha nevetsz, ha sírsz, egyet tudnod kell: te vagy az életem!

    71. SzeretIek, szeretIek, szeretni is foglak, míg az élet át nem ad egy sírhalomnak. S, ha kiderül, hogy ott is van élet, akkor sem fogok mást szeretni csak Téged!

    72. SzeretIek, ezt a szót csak annak mondd, kit igazán szeretsz, boldogtalanná ne tégy senkit, ha boldoggá nem tehetsz!

    73. Szeretnék boldog lenni, kezedet fogva mindennek örülni! Örülni neked, a holnapnak, a mának és éreztetni veled, hogy mennyire imádlak!

    74. Szeretnék szemedbe mélyen belenézni, elmondani, hogy nélküled nem érdemes élni!

    75. Szeretnék szép álmokat kívánni, szorosan hozzád bújni. Két kezemmel átkarolni, figyelni téged, mondani, szeretIek! 76. Szeretnék Szeretni, szabad-e szívemet szívedhez szegezni? Szólj hát szaporán szerelmes szavakkal! Szívemnek szirmai százfelé szakadnak!

    77. Szeretném elmondani, hogy szeretIek téged. Szeretném, ha tudnád, hogy csak teérted élek. Szeretnék szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nélküled nem érdemes élni.

    78. Szeretném mondani, hogy szeretIek téged! Szeretném mondani, csak miattad élek! Szeretnék mélyen a szemedbe nézni, elmondani 100x: Nélküled nem érdemes élni!

    79. Szeretni Téged annyit jelent, mint kergetni a véges végtelent. Elfelejteni a sírást és mosolygást, és nem akarni soha-soha semmi mást!

    80. Szeretnélek feledni, de nem tehetem... valaki tüzes késsel belém véste a nevedet: SZERELMEM!!

    81. Szia! Beteg vagyok és, az orvosom azt mondta, csak egy orvosság van rá, a gyógyszer neve pedig a TIÉD!

    82. Szíved egy cella, melynek én vagyok a rabja. Nem tudok szabadulni, de nem is akarok, mert a szíved rabjának lenni csodás dolog.

    83. Szívem egy titkos lakat, melybe kulcs ritkán akad, de aki, ezt eltalálja h? szerelem vár rája.

    84. Érzem szívembe visszatér és zuhogó, mély zenével ered meg, mint zsibbadt erek útjain a vér, a földi érzés: mennyire SzeretIek!

    85. Ez valami csoda, mámor, hogy összehozott minket Ámor! Minden nyíl által, mit ? kil?tt, a szerelem bennem csak nött?n n?tt.

    86. Gyönyör? szemed rabul ejtett engem, ha rám nézel megborzong a lelkem. Téged soha nem tudlak feledni, hisz azt mondja a szívem: TÉGED KELL SZERETNI!

    87. Gyönyör? szemedbe kedvesem csodálatos csilingel? cseng?k csilingelnek csendesen. Látni nem lehet, talán, hallani sem. Csak az látja és, hallja, ki úgy szeret, mint én, kedvesem!

    88. Gyufát gyújtok és látom lobogó, hajad, az élet én nekem ameddig tart Te vagy. És Te vagy a jöv?, s az öröklét nekem, Te egyetlen szépség, édes egyetlenem!

    89. Ha a szívem akkora volna mint a világegyetem, akkor sem volna elég hely benne, hogy beleférjen mindaz a szeretet, amelyet érted érzek.

    90. Ha az érintésed fájna, és a pokolba jutnék érte, akkor is csak veled lennék, s nevetnék a t?zben.

    91. Ha az estharang imára szól, gondolj rám s aludj jól! Bárhova vezet az, élet én mindig szeretni foglak téged!

    92. Ha az óceán tinta lenne, az égbolt pedig papír és az összes madár tollával írhatnék, akkor se tudnám leírni mennyire szeretIek!

    93. A bányarém hozzád képest, hamupip?ke, de én így is szeretIek. Ezt vedd bóknak :tef293:

    94. A nap 24 órájában rád gondolok, és az alól ez a pillanat sem kivétel! SzeretIek!

    95. A rózsa csak egyszer nyílik És elhervad azután. Szeretni csak egyet lehet, Tiszta szívb?l IGAZÁN!

    96. A semmi közepén állok, csodálom a lemen? Napot, a szél egy dalt játszik a fákon, szívem megdobban, s Rád gondolok. A Természet e csodáját, ha ketten nézhetnénk, a Világ legboldogabb embere lennék!

    97. A sör egészséges, a vörösbor romantikus, a vodka bódító, a pálinka letaglózó... de csak egy valami tesz igazán részeggé... Te!

    98. A szerelem gyönyör?séges virág, de meg kell lennie bennünk a kell? bátorságnak, hogy irtózatos szakadék szélén szedjük.

    99. A szerelem olyan, mint egy álom, néha szép, néha fájdalom, igazán szeretni, csak egy valakit lehet, és pedig az ki téged is szeret.

    100. A szerelmet nem lehet bet?kkel megfogalmazni, tehát én sem próbálkozom. Ugye érted már? SzeretIek!
     
  17. Guest / Guest

    Szívedet fojtóan mardossa a fájdalom,
    Könnycsepp csordul végig bánatos arcodon.
    Úgy érzed, egyedül vagy e barátságtalan világon,
    súlyos lelki terhet cipelsz törékeny válladon.
    Ajkad képtelen mosolyra görbülni,
    szemed kékje elfelejtett vidámságot tükrözni.
    Nehéz perceket gördített eléd az élet,
    de hidd el, ezek csak er?sítenek téged.
    Minden probléma, melyen felülkerekedsz,
    egyszer az életben el?nyöddé lesz.
    Jöv?det oly zavarosan látod, mint a ködfátylat,
    de meglátod, ezt id?vel minden újabb nap eloszlat.
    Nap követ majd napot, hét követ hetet,
    szinte észrevétlenül enyhíti bánatos lelkedet.
    De ha mindezek ellenére csüggedni támadna kedved,
    legyen szívedben helye az én szívemnek.
    Érezd, hogy ott vagyok veled még akkor is, ha fáj,
    mert a barátság nem csak pipacsokkal teli táj.
    Melletted leszek, ha szükséged van rám,
    hisz azt szeretném, mindig légy vidám.
    Sziklává teszlek, ha apró kavicsnak érzed magad,
    t?zbe borítalak, ha szíved lángjai kialszanak.
    Tengerré varázsollak, ha cseppecske vagy,
    segítek neked, csak reményeidet el ne hagyd.


    Nem vagyok rád dühös. Türelmetlenek vagyunk, nincs bennünk elég megértés. Álmodozunk, a lehetetlent akarjuk. Te is, én is. Szeretném elfelejteni a múltamat. Általad, veled akarok túllépni rajta. Nem hagylak el. Melletted leszek.
     
  18. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Ez egy olyan sms, amely kiválasztja a legédesebb lányt és küld neki egy puszikát!

    2. Feladok érted mindent. Leszel cserébe a mindenem?

    3. Felforrósodik a leveg?, kikapcsol az agy, zakatol a szív, a kéz meg veszettül remeg..Akivel most ez történik, sms-t küld neked.

    4. Ha egy fincsi kajához kellene hasonlítanom téged, akkor minden nap megzabálnálak.

    5. 3 2 1 0 ***CUPP*** ...pont most talált el téged egy édes puszi.

    6. Ha hiányzom nyomd meg a gombot, tudtam én..., de cuki vagy, na elég már, még mindig nyomod..., tehát hiányzom, te is nekem!!

    7. Azt akarom, hogy enyém légy mint Róbert Gidáé Micimackó, de Te ne félj semmit?l mint Malacka, mert én vigyázok Rád mint a bátor Tigris

    8. Cukor ment a szemembe? Vagy tényleg ilyen édesen nézel ki?

    9. Cukor?... Nem! Csoki?... Nem! Gondolkozzunk... Méz?... Hmm... A csudába! Egyszer?en nem jut eszembe semmi, ami olyan édes, mint Te.

    10. CUPP - épp most talált el téged egy, hatalmas puszi

    11. Megnéztem a szótárban a vonzó, a helyes, az édes szavak értelmezését, és nem csodálkoztam rajta, hogy a te neved volt odaírva.

    12. Micimackó szereti a mézet, mert édes. S, ha én lennék Micimackó jobban szeretnélek téged mint a mézet!!

    1
     
  19. Guest / Guest

    Hiába ezer szó s ezer cselekedet a szívem eldobtad s a lelkem beleremegett
    Szép álomnak szép a vége de nem így lett s mindennek vége.
    Nem tudom elfelejteni az együtt töltött perceket
    Most is rád gondolok, és a szívem megreped
    Az élet egy szakadék s mi a két végén ülünk
    Mert négyzetté vált a mi szerelmes körünk
    Neked már csak egy név vagyok sajnos
    De nekem te vagy a világban a bajnok
    Mert a szívemben még mindig te virágzol
    Üzenem ordítva: szeretlek, hiányzol


    Mióta nem vagy velem már írni sem tudok
    De Szerettelek Csak ennyit mondhatok
    De messze vagy Már nem is látlak
    De Ezért elfeledni megpróbállak
    De Nem Megy Mert a fejemben csak te jársz
    De Te már oly Messze vágysz
    De elkel valamit Mondanom Hiányzol nekem De Nagyon.




    Az ember csak akkor döbben a világra,
    ha rákényszerül.



    Magára kell maradnia, hogy megértse:
    nincs egyedül.

    Félek bárkinek is elmondani, mennyire szeretem, mert akkor rájönnének, mennyire magányos vagyok

    Nem számít, hol vagy, gyere és ments meg! Nem vagyok önmagam, ha nem vagy mellettem - egyedül vagyok
     
  20. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Igazán csak a szívével lát az ember, mert ami igazán fontos az a szemnek láthatatlan! A kisherceg

    2. Valahol messze, valahol távol, valaki szíve teérted lángol. Emléked egy h? szív h?ségesen ?rzi, ha te is szereted, írjál választ neki.

    3. Száz virág közül a legszebb az enyém, féltve ?rzöm szívem rejtekén. Ebb?l a virágból a boldogság fakad, s tudd, ez a virág Te vagy!

    4. Szemed, mint a, háborgó tenger, benne mégis nyugalom, s szerelem. Úszik egy kicsiny rózsa rajta, melyet megvéd az ? kicsiny véd?angyala.

    5. A legbiztosabb szerelem az, amelynek szeretet az alapja!

    6. A semmib?l kerültél utamba, mint kék égb?l a nyári zápor, mely lemossa könnyeim és mosolyra derít. Lelkemben emlékek ezrei laknak, álmodnak, határt semmi sem szabhat.

    7. A szerelem az a parányi édesség, amit az ég csöppent az élet serlegébe, hogy annak keser? ízét elviselhet?vé tegye!

    8. A szerelem er?s, mint a, halál. Makacs féltékenység, amely fogva tart, mint a sír. Dühöng? t?zvész, amit semmi nem tud kioltani.

    9. A szerelem olyan, mint a láz: anélkül jön-megy, hogy az akarat bármilyen szerepet is játszana a folyamatban!

    10. A szerelemnek áldása, hogy kett?nek a lelke egy, ha külön él a két lélek, csak két holtest ölelkezik!

    11. A szeretet az a kulcs, amellyel bármely szív kincseskamráját kinyithatod. Csak rajtad múlik, hogy mikor teszed a kulcsot a zárba.

    12. A szeretet az egyetlen dolog, amit, ha szétosztanak több lesz bel?le.

    13. A szeretet kiválaszt, megtart és elenged, de sohasem sajátít ki csak önként elfogadja, ha neki ajándékozod magad!

    14. A szeretet olyan, mint a patak: minél többet adsz, annál több marad.

    15. A szívnek vannak érvei, amelyekkel az ész nem tud mit kezdeni.

    16. A végtelenhez mérve szinte nem is létezünk, a csillagévek óráin egy perc az életünk. Az élet magában semmit sem ér, ha nincsen barátunk, elvisz a szél.

    17. Aki tapintattal vezet hadat, gy?zelmet arat! A szeretettel védekez? legy?zhetetlen, a természet fegyverezi, s a szeretet védelmezi.

    18. Akit párodul rendelt az ég, becsüld meg, szorítsd meg kezét. És, ha minden álmod valósággá válik, ne feledd: Légy h? mindhalálig!

    19. Megszeretni valaki egy perc is elég, de elfeledni egy élet is kevés.

    20. Miel?tt lefekszel tárd ki, ablakod keresd az égen a legszebb csillagot. Akit szeretsz mond érte egy imát akire gondolsz az is gondol Terád!

    21. Mikor a csendb?l születik egy érzés. Mikor a szívedben tombol a féltés, mikor a sötétben is az ? arcát látod, tudhatod az utat a boldogsághoz...

    22. Ne hidd, hogy szerelmedet térden állva kérem én, bár szívem érted ég, koldulni büszke még!

    23. Néha elég 1 perc, hogy valakibe beleszeressünk, de nem elég az egész élet, hogy elfelejtsük.

    24. Nem, azaz igazi, akivel letudnád élni az életed, hanem az, aki nélkül nem!

    25. ?szi éjjel álmodj csodaszépet. Álmodd, hogy megcsókol egy barna lány téged! Átölel karjával, és azt súgja néked: Ugye nem, haragszol, hogy szeretIek téged!

    1