Egy kis romantika

A témát ebben részben 'Kultúrával kapcsolatos beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2011. július 13..

  1. Guest / Guest

    A túl sok szerelem meg fog ölni téged

    Már nem vagyok az, aki a múltban voltam,
    Oly sok keserves könnyet hullattam
    Távol otthonomtól,
    Kínjaimmal egyedül kell Harcolnom
    Úgy érzem, végig elhallgatták el?lem,
    Hogy a felnövés kemény küzdelem
    Fáradtan, megtörten
    Csak töprengek, miért történhetett mindez

    A túl sok szerelem meg fog ölni téged,
    Ha nem vagy megfontolt,
    Szeret?det megfojtod,
    Mert szerelmed oly sok
    Végzeted nem kerül el,
    Mert nem hallgatsz eszedre
    A sok szerelem mindig Veszted lesz

    Kínjaim lassan felemésztenek,
    És úgy érzem, hogy ennek sosem lesz vége
    Boldog voltál mellettem,
    Most meg folyton kínozlak téged
    Vajon te mit tennél, ha a helyemben lennél?
    Nem érted, hogy választani olyan nehéz?
    Nincs értelme küzdenem
    Bármit is teszek, mindig csak vesztek

    A túl sok szerelem meg fog ölni téged,
    Ezt nem kerülheted el,
    Elszívja minden er?det,
    És csak fokozza vesztedet,
    Fájdalmad úgy meg?rjít,
    Hogy tehetetlenné tesz
    A túl sok szerelem meg fog ölni téged

    A túl sok szerelem meg fog ölni téged
    Csak ámít, és megtéveszt
    A sok szerelem veszted lesz,
    De, hogy miért, azt nem értem
    Lelkedet, életed Feláldozod érte
    A sok szerelem mindig Veszted lesz
    Veszted lesz



    Nehéz élet

    Nem akarom a szabadságomat.
    Nincs miért élnem megtört szívvel.

    Ez egy bonyolult helyzet,
    csak magamat okolhatom.
    Ez csupán az élet egyszer? ténye,
    megtörténhet mindenkivel.

    Nyersz - veszítesz,
    ezt az esélyt vállalnod kell a szerelemben.
    Ó, igen - szerelmes lettem.
    És most azt mondod vége,
    és én darabokra hullok szét.

    Nehéz élet
    két igaz szeret?nek együtt.
    Szeretni és örökké egymás szívében élni.
    Ez egy hosszú, kemény küzdelem.
    Megtanulni tör?dni egymással.
    Már a kezdetekt?l bízni a másikban,
    amikor szerelmes vagy.

    Megpróbálom összerakni az eltört részeket,
    megpróbálom visszaszorítani a könnyeket.
    Azt mondják ez csupán egy állapot,
    de mindenkivel megtörténik.

    Mennyire fáj - mélyen, legbelül
    amikor a szerelmed véget ér.
    Az élet kemény - egyedül.
    Most arra várok,
    hogy valami aláhulljon az égb?l,
    és várok a szerelemre.

    Igen, az élet nehéz
    két szeret?nek együtt.
    Szeretni és örökké egymás szívében élni.
    Ez egy hosszú, kemény küzdelem.
    Megtanulni tör?dni egymással
    Már a kezdetekt?l bízni a másikban,
    amikor szerelmes vagy.

    Igen, az élet nehéz.
    Egy világban, mely tele van fájdalommal
    vannak emberek,
    kik mindenütt a szerelmet keresik.
    Ez egy hosszú, kemény küzdelem.
    De én mindig a holnapnak fogok élni.
    Visszanézek majd magamra,
    és azt mondom, a szerelemért tettem
    Igen, a szerelemért tettem -
    a szerelemért - ó, a szerelemért tettem.
     
  2. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Kifli vége azért hegyes, hogy te engem jobban szeress!

    2. Kicsim, csak azt szeretném megkérdezni, hogy nincs-e izomlázad, mert egész nap itt motoszkáltál a fejemben!

    3. Ki az? Ó bet?vel kezd?dik, és borzasztóan szeret? Ó, hát az én vagyok.

    4. Ja jubjú, I lav jú, Ik libe dik, hogy írják le helyesen, nem tudom, ha a nyelvtan nem is stimmel, SzeretIek, csak ez a fontos.

    5. Imádom, ha te vagy fölül, így meleget érzek belül. Hosszú ujjaid a fellegekbe visznek, ugye bed?ltél e viccnek? Ez nem is lenne uncsi, de sajnos ez a pulcsi!

    6. Gyakorlunk matekot? Téged meg engem összeadnánk, ruháinkat levonnák, lábainkat eloszthatnánk, és mi sokszorozódhatnánk!

    7. Há mész homérosz? Tán házibolérosz? Leszbosz? Nem tosz, mert menstrosz? Hát szopoklész? Az lész!

    8. Ha hiányzol akkor egyszer?en. . ()*()becsukom (-. -) a szemem ()()és azt gondolom... ()*())§() ( '. ')'. ' ) itt ()()')() vagy velem!!

    9. Van 25 másodperced, hogy írj nekem. Ebb?l 15 hátra van és, ha az sms-ed nem ér ide 10 másodpercen belül, amib?l 8 már le is telt, akkor jössz nekem ezer csókkal.

    10. V-tech volt veled összejönni, de nem szabad sírni, ha fáj! Ha mégis visszahúz a szíved, akkor vétkezz velem éjfél után!

    11. Van 10 másodperced, hogy visszaírj, különben tartozol 1 szeretkezéssel! Ebb?l már 7 letelt, és most még 3 ... már TARTOZOL!

    12. Torta recept: 1/2 óra csók, 5dkg simogatás, 5dkg szerelem, 1 banán, 2 tojás, 15 perckeverés, 1 sóhaj, 1 csepp tejszínhab. Na? Megcsináljuk?

    13. Szólj szaporán szabad e szeretni, szeret? szívemet szívedhez szegezni... SzeretIek!

    14. Szívem titkát írom E kis versbe neked, Rád gondolok, Ezt sose feledd, S, hogy szívem mit kíván, Soraim bet?iben keresd!

    15. Engedj az ágyadba! Nem fenyeget?zök, de, ha nem-el felelsz baj lesz, a párkányon várom a választ!

    16. Ez az üzenet jókedvet és boldogságot okoz!

    17. Ezt az SMS-t küld el annak, akit szeretsz, akit gy?lölsz, akit kedvelsz és annak, akivel le akarsz feküdni. Aztán gondolkodj el, hogy te miért kaptad!

    18. Ha egy fincsi kajához kellene hasonlítanom téged, akkor minden nap megzabálnálak.

    19. Szerelem els? látásra vagy elsétáljak még egyszer el?tted?

    20. Szeretem azt, hiányzik az, aki most az üzenetemet olvassa!

    21. SzeretIek, mint virslit a kutya, ha meglátlak megüt a guta, szeretIek, mint a svájci tehenet csak az a baj, hogy nem tejelsz eleget.

    22. SzeretIek, mint, Zanziban az Eretnek és Xantusban az Yvarsejt! Olvasd össze a Nagy bet?ket, és megtudod, mit gondolok én terólad!

    23. SzeretIek te helyes szerelmes. E reggeled legyen szép és kedves, rengeteg ?e-vel, melyeket szerelmes szerelmed SMS-ében képezett e (remek) szerelmed.

    24. Szeretném, ha TE lennél a játékszerem!

    25. Szerettem volna neked valami okosat, szépet, izgatót küldeni, de nem fértem fel a kijelz?re.
     
  3. Guest / Guest

    1. Hiányzol, mint testnek a vér, szinte éget, hogy nem vagy az enyém. Hozzád repülnék, mint egy gondolat, hiányzik minden, ami te vagy.

    2. Hiányzol nekem, mint, hajnali rétnek a gyöngyöz? pára, vágyom rá, hogy édes csókot lehelhessek kicsi piros szádra! Csókod izét már alig várom csak te vagy kire vágyom!

    3. Hiányzol, ha nem vagy velem, édes csókjaid hiányoznak nekem. Oly jó lenne most veled lenni, S mindig csak téged ölelni!!

    4. Ha majd leszáll az éjszakai lepke és az égen ezer csillag ragyog, gondolj rám, mert szeretIek, akármilyen távol is vagyok.

    5. Üres az ágy és nem jön az álom, nem szól a zene hiába várom, üvölt a csend és, hallgat az élet, rám tör az érzés: SzeretIek Téged!

    6. Ülök a tóparton és nézem a vizet, várom a pillanatot, amikor újra látlak téged. Tudom, messze vagy, nem lehetsz itt velem, de olyan jó lenne, ha most itt lennél mellettem.

    7. Távol t?led szomorú az élet. Szívem azt dobogja, látni szeretnélek. Ezzel a pár sorral azt üzenem néked, nem élhetek úgy, hogy ne lássalak téged!

    8. Reggel nem eszek, mert hiányzol! Délben nem eszek, mert hiányzol! Este nem alszok, mert éhes vagyok!

    9. Sokszor gondolok rád, és ez fáj nekem, mióta elmentél más lett az életem. Más lett az éj és más a nappal, már csak álmaimban, halmozol édes szavaiddal.

    10. Szállj a széllel kedvesem, csillogó szemeddel ints nekem, s álmodban repülj hozzám sebesen.

    11. Szerelmes szívem érted eped, a világon mindent megadnék neked. Éjjel-nappal arra várok, hogy egyszer veled legyek.

    12. Érzem, ahogy a forró könny égeti arcomat, érzem, ahogy lágyan simogatsz. Érzem, hogy néha itt vagy velem, de bárcsak örökké fognád a két kezem!

    13. Fáj a lét a létezés, a lefekvés és az ébredés. Fáj a múlt és fáj a jelen, mindez azért, mert nem vagy itt velem.

    14. Fáradt vagyok, de nincs ki elringasson. Álmos vagyok, de nincs ki megnyugtasson. Kell valaki a szívemnek, elmondom csak neked: hiányzol!

    15. Fázom, testem hideg és reszketek. Vágyom rád, vágyom az érintésedet. Csak te hiányzol és az ölelés, melyt?l más lesz a reszketés. Remélem, hogy gyorsan ideérsz.

    16. Fekszem az ágyamon, hiányzol, akkor is, ha nem akarom. Nem tudom, mit tegyek, hogy Hozzád közelebb legyek!

    17. Feküdj az ágyba, betakarlak, hunyd le szemed, megcsókollak álmodj rózsát, szép világot álmodra, majd én vigyázok. Távol vagyok, mégis veled, ugye érzed, fogom kezed.

    18. Fontos üzenetem van a számodra: amikor írom, rád gondolok, amikor küldöm rád gondolok, amikor megkapod rád gondolok és most is rád gondolok.

    19. Fölöttem viharfelh?k tornyosulnak, alattam örvény kavarog, szemem mégis kék eget lát, mert most is ?mint mindig- Rád gondolok!

    20. Ha ajkad vágyik csókra, gondolj rám ki ezt a pár sort írta. Akármilyen távol vagyok t?led, szívem mégis álmodik fel?led.

    21. A legszebb érzés, ha rád gondolok. A legszebb érzés, ha rólad álmodom. A legszebb érzés, ha hozzád érhetek és, ha veled ébredhetek.

    22. A nap 2 szakában hiányzol csak: Éjjel és nappal!

    23. A nap 24 órájában rád gondolok, és az alól ez a pillanat sem kivétel! SzeretIek!

    24. A párnámra könny hull, mert nem lehetek veled, szívemben fény ragyog, mert NAGYON SzeretIek!

    25. Ha ezt a pár sort olvasod, magányos szívemet láthatod. Gyenge szenved? tested ábrázol, mert ? is érzi, hogy hiányzol!
     
  4. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. SzeretIek, mint pingvin a fagyot. SzeretIek, mint virág a napot. SzeretIek, mint virslit a kutya, ha mással járnál, megütne a guta.

    2. Evezz, evezz az élet tengerén. Ki ne köss a bánat mezején. Legyen er?d tovább evezni, a boldogság szigetén kikötni.

    3. Ez a legszerelmesebb szív, mely nem t?r karcolást, mely inkább vérzik, mint szeressen mást.

    4. A könny és a szerelem édestestvér. Nem szerelem, ami egy könnyet se ér. Ki soha nem sírt, soha nem szeretett, mert a könny és a szerelem egyszerre született.

    5. Hogyha patak partján szomorú f?zfa volnék, alkonyatkor szépen rád hajolnék, s füledbe súgnám altató mesémet és százszor elmondanám, hogy SzeretIek!!

    6. Míg veled nem lehetek, a szívemmel kísérlek. Vigyázok rád, ?riznélek; tudd: én már csak érted élek!

    7. Ne sírj ha gyötör a bánat, csak kinevetnek ha sírni látnak. A te fájó szíved nem lesz attól könnyebb és csak nagyon kevés ember érdemli a könnyed!!

    8. 40 fokos lázzal nyomom az ágyat, de nem a betegség kínoz, hanem a bánat. A bánat, hogy nem vagyok Véled. A bánat, hogy nem látlak Téged!

    9. Addig vagy boldog, amíg van aki szeret, aki a bajban megfogja a kezed és, hogy milyen fontos is volt neked, csak akkor tudod, ha már nincs veled!

    10. Könnyes szemmel a hívásod várom, a fájdalom ajtaját magamra zárom. Bújtass el, hisz egyedül fázom, s lelkedben szeress, ha néha hiányzom!

    11. Rád gondolok titokban, szerelem tüze lángol arcomban, szeretnélek látni, gondolatban veled szállni. Karodba belebújni, s a magánytól elbúcsúzni!

    12. Akkor a legelviselhetetlenebb valakinek a hiánya, mikor mellettünk ül és tudjuk, hogy sohasem lehet a miénk.

    13. Amikor megláttalak nem kellett más, te voltál nekem a szívdobbanás, úgy vártam rád, ahogy még soha senki más, mégsem jött el az a szerelmes láz.

    14. Az ember er?s, de a szíve megszakad, ha azt, akit szeret, szeretni nem szabad.

    15. Azt mondod jó velem, de már szédül a fejem! Azt mondod a szíved az enyém lett, de más a szó és más a tett!

    16. Elvitted t?lem a napot, a holdat és minden csillagot. Többé szivárványt sem láthatok, nem mámorítanak illatok. Nélkülük még elvagyok, de nélküled én meghalok.

    17. Meghal a remény és meghal a lélek, egyszer még sajnálni fogod, mi semmivé lett. Ekkor már kés?, meghalt a lélek: SzeretIek Téged amíg csak élek...

    18. Mit ér ezer szó, mely nem t?led, hallható. Mit ér a sok csillag, ha nem veled látható. Mit érnek az órák, mit érnek a percek, ha mindezek nélküled telnek.

    19. Nehéz az élet, sok a bú, a bánat, örömünk alig van, de örüljünk a mának! Szívemben a remény izzik, parázslik! Tán gondolsz rám, várok Rád: Most és mindhalálig!

    20. Nem írom azt, hogy szeress, azt se, hogy gondolj rám, mert, ha nem vagyok a szívedbe vésve, úgyis hiába mondanám.

    21. Nem tudlak és nem is foglak elfeledni, kár, hogy így kellett megtanulnom szeretni.

    22. Olyan szomorú mindig egyedül lenni, valakit mindig hiába keresni. Valakit várni, ki nem jön többé, valakit szeretni titokban örökké!
     
  5. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Az élethez három dolog szükséges: a Nap, a Hold, és Te. A Nap a szép napokra, a Hold a szép estékre, Te pedig mindörökre!

    77. Azon a napon, amikor rád találtam, egyedül voltam, senkire sem vágytam. Te értem jöttél, igazán szerettél. Köszönöm azt, hogy a mindenem te lettél.

    78. Azt mondják, hogy szerelembe csak egyszer lehet esni. De ez nem igaz, én minden egyes alkalommal szerelembe esek, amikor rád gondolok.

    79. Bárcsak tudnád, hogy mit érzek irántad szívemmel, lelkemmel vágyódom utánad, de felfedni a titkot nem merem sohasem, s talán már nem is akarom, ?rült plátói szerelem. Vágyom rá, hogy megérints gyengéden, hogy úgy ölelj, ahogyan még senki sem. Vágyom rá, hogy úgy csókolj, hogy a szívem hevesen verjen, hogy érezzem : ez az igazi szerelem!

    80. Bársonyos illat b?vköre csábít, a szerelem virága, tavasszal virágzik.

    81. Csak egy percig szeress, míg elmondom, imádlak. Csak egy óráig szeress, míg megsúgom, kívánlak. Szeress egy napig, míg csókolni tudlak. Szeress egy életen át, s mindig szeretni foglak.

    82. Add a kezed újra, hallgasd meg szavam, tovább nem tudok éli egymagam...

    83. Egy gyöngéd ölelés, mely elfeledtet mindent, csak a pillanatnak élsz, mely megér minden kincset! Egy forró csók, mely tüzes a vágytól! Érzem, örökre hozzád láncol!

    84. Elt?n?döm mennyit vártam Rád, hosszú hetek több, mint gondolnád. Elt?n?döm mennyit álmodoztam én, s mi eddig álom volt most mind az enyém.

    85. Én azért születtem, hogy szeresselek, te azért születtél, hogy szeressenek.

    86. Én jó vagyok, ha van miért, én h? vagyok, ha van kiért, én szeretek, ha kellemes, én szenvedek, ha érdemes. SzeretIek!

    87. Már régóta keresem a számomra legmegfelel?bb párnát... Azt hiszem a Tied mellett van!

    88. Más csókol, más szeret és más karja zár. De emléked megvan, szívembe temetem, bárhová bújsz én sohasem feledem.

    89. Messze távol T?led szomorú az élet, szívem azt dobogja, látni szeretnélek! Egy szívnek fájni kell, ha szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet.

    90. Mi a szerelem? Egy hosszabb alkalom a szenvedésre, melynek 1000 könnycsepp sem elég és mindig újabbat kér.

    91. Miért nem lehet velem ki fontos nekem? Miért van távol a szerelem? Miért ilyen nehéz nélküle? Miért vágyok utána minden percben? Mindez rejtély csak várok, hogy teljen az id? s, hogy minden álmom egyszer valóra váljon!

    92. Mikor az égen millió csillag virul, lelkemben egy apró láng kigyúl: egy láng, mely érted lobog, s szívem addig gyorsabban dobog...

    93. Mikor szívünk el?ször összedobbant, mikor szemed rám nézve lángra lobbant, mikor az els? csókod az ajkamra égett, én már akkor úgy éreztem, meghalok érted!

    94. Mióta megismertelek, azóta szeretIek, rabul ejtett a ragyogó szép szemed. Messze vagy t?lem, még sem vagyok árva, mert itt vagy velem, a szívembe zárva.

    95. Nap szereti úgy az óceánt, mint én mosolygó lépteid! Úgy szeretIek, mint szomjazó a, harmat friss cseppjei!

    96. Néha elég 1 perc, hogy valakibe beleszeressünk, de nem elég az egész élet, hogy elfelejtsük.

    97. Nem ígérek kincset, csillagot, csak egy h? szívet adhatok! Érzem másé, nem lehetsz, én is csak a tied, ha igazán szeretsz!

    98. Nem tudod, mit rejt a sorsod, mosolyt hoz e vagy könnyeket. Tanuld meg hát feledni a rosszat s ?rizd meg a boldog perceket.

    99. Nem tudunk semmit a jöv?r?l, csak tobzódunk önfeledten a mába. Pillanatokat lopunk az id?b?l, s a végtelent leljük egymás karjában.

    100. Olyan vagy nekem, mint nyíló rózsaszirom, oly gyönyör? és illatos. Érintésed, mint a legfinomabb selyem, finom, lágy és csodálatos.
     
  6. suncorgo /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    423
    Kapott lájkok:
    46
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szívpalota titka

    Minden szívnek van egy csodakertje,
    a kert közepében van egy palota,
    s minden palotában egy fekete szoba.

    A fekete szobában Csontvázember ül.
    Sötéten. Egyedül.
    Néha a palota zsivajába,
    s a tavaszodba belehegedül.

    Olyankor ?sz lesz: vágyak, álmok ?sze.
    Halkan peregnek, mint a levelek.
    (Szívedbe mintha ezer kés hasítana:
    zokog, zokog a csontvázembered.)

    Idegen szemekt?l kacagással véded,
    jaj csak meg ne lássák: drágább mint a kincs!
    Mások palotáit irigykedve nézed:
    neki nincs! neki nincs!

    Pedig:
    minden szívnek van egy csodakertje,
    s minden csodakertben van egy palota.
    S bent, elrejtve mélyen, valahol, valahol:
    minden palotában egy fekete szoba.
     
  7. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Tudod-e, hogy az az ember, aki lelkileg er?snek t?nik, az valójában
    érzékeny és gyenge?
    Tudod-e, hogy azok, akik azzal foglalkoznak, hogy másokat védenek,
    azoknak van a legnagyobb szükségük védelemre?
    Tudod-e, hogy a három legnehezebbem kimondható dolog a 'szeretlek,
    bocsáss meg és kérlek segíts'?
    Tudod-e, hogy azok, akik pirosba öltöznek, azok a legönbizalmasabbak?
    Tudod-e, hogy azok, akik sárgába öltöznek, azok a legelégedettebbek a
    küls?jükkel?
    Tudod-e, hogy azok, akik feketébe öltöznek, azok nem akarnak látszani,
    és segítségre és megértésre vágynak?
    Tudod-e, hogy ha valakin segítesz, az a segítség visszakerül hozzád?
    Tudod-e, hogy sokkal könnyebb valamit leírni valakinek, mint a szemébe
    mondani, de sokkal értékesebb a szemébe mondani?
    Tudod-e, hogy ha valamit becsületesen kérsz, az a kérésed teljesül?
    Elérheted, hogy az álmaid teljesüljenek, mint a szerelem, gazdagság,
    vagy az egészség. Ha igazán kéred, és hiszel is benne, meg leszel
    lep?dve, mi mindent meg tudsz tenni. :tef161: :tef161: :tef161:
     
  8. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Sosem tudtam eddig, milyen szép az élet, mióta ismerlek, azóta élek! Szívem lágyan összedobban, szeretIek téged napról-napra jobban!

    2. Szép volt a sorstól, hogy utamba ejtett, és minden egyes csókod a számon felejtett. Még akkor tenne igazán szépet, ha egyszer mindörökre nekem adna téged.

    3. Szép, mint a csillogó, harmat, mint a napfényben szikrázó hó, olyan szép az érzés, mikor éjjel rólad álmodom.

    4. 100 virág közül a legszebb az enyém, féltve ?rzöm szívem rejtekként. Ebb?l a virágból a boldogság fakad, s tudd, ez a virág pedig TE vagy!

    5. A csillagos égre felírtam a neved, csak nekem ragyogsz és én neked!

    6. A holnap egy gyönyör? virág, melynek szirmai a nap ébredésével kelnek életre. Te vagy a holnapom.

    7. A képzelet vad ösvényén az álmom hozzád szállt, a gondolatom nálad járt, s minden álmom valóra vált.

    8. Boldog vagyok, ha velem vagy ., ha veled vagyok bodog vagy?

    9. Egész életemben a sz?ke hercegre vágytam, de sosem találtam rá. Helyette sokkal jobbat kaptam. TÉGED!

    10. Egy napig szeretni unalmas. Egy hétig szeretni hétköznapi. Egy évig szeretni emberi, örökké szeretni Isteni!

    11. Megfoghatnám két kezedet, nézhetném a szép szemedet, füledbe súghatnám kedvesen, szeretIek téged kedvesem!

    12. Messze vagyok t?led messze, nagyon távol, de, ha szíved szeret, megtalálhat bárhol. Mindig velem vagy lázas éjszakákon, benned lesz majd minden boldogságom. SzeretIek!

    13. Mikor rád pillantok, nem kell gondolkodnom, hogy rájöjjek arra, nincs miért aggódnom. Volt, hogy nem voltam még biztos benne, de te megnyugvást hoztál a kétségekre!

    14. Mióta megismertelek a sok millió csillag is szebben ragyog! Látod, ?k is tudják, hogy Veled milyen boldog vagyok.
     
  9. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Légy napsütés, édes remegés, beteljesült vágy, szerelmes láz, örök érzelem, szívemnek édesem...

    2. Írok valakinek, aki nem is várja, könnyes szemem, mindig csak ?t látja. Írok valakinek remegve és félve, egyetlen órában mindent elmesélve. Most csak arra kérlek, pár sort te is írjál, de, ha szíved másé, sose válaszoljál.

    3. Hosszú volt a bánat és szenvedés, de életembe te voltál a legszebb tévedés.

    4. Hosszú álom az élet, valaki rosszat álmodik, s valaki szépet. Én azt szeretném, ha mi együtt álmodnánk valami szépet, s a mi álmunk soha nem érne véget.

    5. Hosszú utat tettem meg idáig, míg végre elértem a boldogságig. Boldogság igen, ez a mindenem, s tudom, ezt neked köszönhetem!

    6. Hogy ha szeretsz, add a kezed és ne kérdezd, hogy ki vezet és ne kérdezd, hogy hova megyünk. Csak azt kívánd: örökre együtt legyünk!

    7. Hogy ha patak partján szomorúf?z lennék, csöndes alkonyatkor szépen Rád hajolnék. A füledbe súgnám altató mesémet, és 100x elmondanám SzeretIek Téged!

    8. Hogyan tudnék élni nélküled? Hiszen rólad szól az élet.

    9. Hmm. Akartam valami szépet írni Neked, de rá jöttem, hogy nincs értelme, hisz csak tükörbe kell nézned!

    10. Hiányod megszokni nem tudom, úgy fáj, hogy Te ott, én meg itt vagyok. Érintésed mindenért kárpótolna, s csókjaid... tudom maga a mennyország volna.

    11. Hiába tagadnám, régóta szeretIek. Könnyeim titokban te érted peregnek. Kértem a jó Istent, tanítson meg feledni. Az volt a válasza: Téged kell szeretni.

    12. Hét csodája van a világnak, hat földrész, öt sarka van a pentagonnak, négy levele a lóherének, három óceán, két szemünk van, de bel?led csak egyetlenegy van.

    13. Halkan kopog az es? az ablakon, bár lenne minden cseppje csókod ajkamon, dörög s villámlik, háborog az ég, nem tudom meddig bírom nélküled még.

    14. Hadd legyek napocska szíved tengerén, méz ajkadon, öröm, ha nincs remény., had legyek szeret?d, életed és álmod, a legszebb és legdrágább a világon!

    15. Ha választhatnék egy olyan pillanatot az életemb?l ami mindig el?ttem ragyogna és boldoggá tenne, akkor az, az a pillanat lenne mikor megismertelek téged.

    16. Ha rózsákkal álmodnál, tudd azok türelmem virágai., ha csókról álmodnál érezd, azt én küldöm., ha netán velem álmodnák, tudd Te is, álmaimban jártál.

    17. Ha patak partján szomorúf?z volnék, alkonyatkor csendben rád, hajolnék. Füledbe súgnám altató mesémet, elmondanám százszor, mennyire szeretIek.

    18. Ha nem látlak, szívemet felemészti a bánat, ezért szeretnék mindig veled lenni, s egy életen át szeretni!

    19. Ha mondani lehetne, mondanám, ha mutatni lehetne, mutatnám. Mondani nem lehet, mutatni nem tudom, ezért csak odalépek, átölellek, s azt súgom: SzeretIek!

    20. Ha minden lánc elszakad, ha minden szív meghasad, ha mindenki elfelejt, én akkor is itt vagyok neked.

    21. Ha látnád a szemem csillogását, ha, hallanád a szívem dobbanását, tudnád, mit érzek irántad. Éreznéd, hogy mennyire imádlak.

    22. V-tech volt veled összejönni, de nem szabad sírni, ha fáj! Ha mégis visszahúz a szíved, akkor vétkezz velem éjfél után!

    23. Volt id? mikor megismertelek, volt id? mikor megkedveltelek és van most, hogy már nagyon szeretIek!

    24. Vannak napok, melyen minden szépnek látszik, vannak napok, melyeken a lélek is fázik. Napok, melyeken minden sikerül, mikor miattad még az ég is kiderül!

    25. Vannak olyan pillanatok az életben, amikor annyira hiányzik nekünk valaki, hogy ki szeretnénk ?t szakítani az álmainkból és úgy igazából meg szeretnénk ölelni.
     
  10. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Fényes csillag voltál nekem, mond miért nem maradtál odafenn? Miért nem akartál csillag lenni lelkem egén? Miért martál oly kegyetlenül belém? Mi történt, mesélj!

    2. Remélem, hogy kezed kezemb?l vissza nem veszed és szeretni fogsz, akkor is, mikor én már nem leszek!

    3. Sok jónak és igaznak, legyen szíved nyitva, ez a boldogságnak legels? titka. Négy szót jegyezz meg csupán: Egyet szeress, de igazán!

    4. Szemed ragyogása nekem az élet, de, ha másra ragyog, az nekem a végzet...

    5. SzeretIek, mint pingvin a fagyot. SzeretIek, mint virág a napot. SzeretIek, mint virslit a kutya, ha mással járnál, megütne a guta.

    6. Szeretnélek érezni csókjaiddal lélegezni. Simogatni arcod, csókolni szád. S várni, hogy végre együtt lehessünk már.

    7. Akit igazán szeret, az állandóan remeg? aggodalommal van tele.

    8. Ne hidd, hogy hiányzol csak jó lenne, ha itt lennél. Ne hidd, hogy szeretIek csak több vagy az életemnél. Ne hidd, hogy féltelek, csak aggódom Érted, hisz nélküled semmit sem ér az életem!

    9. Eddig sohasem éreztem, amit most érzek. Sohasem féltem, hogy mi lesz, ha mégsem kellek. Most félek! Most akarom, hogy kelljek!

    10. Félve lázasan a nevedet suttogom, számon még csókod emléke kísért, a képen az arcodat simogatom te vagy az egyetlen ki a szívembe fért.

    11. Az égre nézek és a hullócsillagok záporában könnycseppek gördülnek végig az arcomon... a kívánság temérdek: Téged szeretnélek, mert SzeretIek, és félek, hogy elveszítenélek!

    12. Megírom most Neked, hogy nagyon szeretIek, bárhova visz a sors, el nem feledlek. Messze vagyok T?led, nagyon távol, de, ha szíved szeret, engem megtalálsz bárhol!

    13. Ne sírj, ha gyötör a bánat, csak kinevetnek, ha sírni látnak. A Te fájó szíved nem lesz attól könnyebb, és nagyon kevés ember érdemli a könnyet!

    14. Örökké szoríts, örökké fájjon. Örökké lássalak, ne érjél máshoz. Örökkön örökké érezzem, hatalmad, elveszíteni soha nem akarlak!
     
  11. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Hidegen kelt fel ma a nap, de mosolyoddal felmelegítesz mindent. Hát mosolyogj sokat s legyen szép minden pillanat!

    2. Ugye tudod, amit tudnod kell? Amit naponta többször mondok el, de nemcsak mondom, úgy is érzek. Nagyon SzeretIek téged!

    3. Szeretem, mikor megsimogatsz a, haragot és a mosolyokat, szeretek mindent, mindent, ami TE vagy!

    4. Te vagy a kezdet, te vagy a vég, nélküled borús, felh?s az ég. Csak veled látom szépnek a napot, téged szeretIek, remélem tudod. Szép Napot Kedvesem!

    5. Megmondom én neked, mennyire imádlak: reggel, délben, este csak téged kívánlak. Mohó, kínzó vágyam nem oltja el semmi, lemegyek a kocsmába, egy jó nagyot inni!

    6. Mindig te rád gondolok, hisz szerelmes szívem csak teérted dobog! Ha nem vagy velem felemészt a bánat, de szívem nagyot dobban, ha téged újra látlak!

    7. Nagy örömre szolgált, hogy önnel drága hölgyem együtt járok és ebb?l kifolyólag állatian szeretem magácskát.
     
  12. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Ez egy olyan sms, amely kiválasztja a legédesebb lányt és küld neki egy puszikát!

    2. Feladok érted mindent. Leszel cserébe a mindenem?

    3. Felforrósodik a leveg?, kikapcsol az agy, zakatol a szív, a kéz meg veszettül remeg..Akivel most ez történik, sms-t küld neked.

    4. Ha egy fincsi kajához kellene hasonlítanom téged, akkor minden nap megzabálnálak.

    5. 3 2 1 0 ***CUPP*** ...pont most talált el téged egy édes puszi.

    6. Ha hiányzom nyomd meg a gombot, tudtam én..., de cuki vagy, na elég már, még mindig nyomod..., tehát hiányzom, te is nekem!!

    7. Azt akarom, hogy enyém légy mint Róbert Gidáé Micimackó, de Te ne félj semmit?l mint Malacka, mert én vigyázok Rád mint a bátor Tigris

    8. Cukor ment a szemembe? Vagy tényleg ilyen édesen nézel ki?

    9. Cukor?... Nem! Csoki?... Nem! Gondolkozzunk... Méz?... Hmm... A csudába! Egyszer?en nem jut eszembe semmi, ami olyan édes, mint Te.

    10. CUPP - épp most talált el téged egy, hatalmas puszi

    11. Megnéztem a szótárban a vonzó, a helyes, az édes szavak értelmezését, és nem csodálkoztam rajta, hogy a te neved volt odaírva.

    12. Micimackó szereti a mézet, mert édes. S, ha én lennék Micimackó jobban szeretnélek téged mint a mézet!!
     
  13. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    1. Ez az SMS jókedvet és boldogságot közvetít. Már az olvasás pillanatában rád tör egy kellemes érzés. Ez így legyen mindig.

    2. Szebb, vagy mint a fényl? napsugár, nem csak egy lány csupán, több vagy, több vagy mit hittem ám.

    3. Szemed csillogása, mosolyod ragyogása, szívemben az örök boldogság forrása. Forró szell? suhan keresztül testemen s suttogja, hogy te vagy az egyetlen!

    4. Szerelmem, miért nem vagy itt velem? Életem így kész gyötrelem! Jöjj hát, s szeress, csókolj! Szerelmes szavakkal bókolj! Imádj mindig s ne csak a mai nap, mikor minden szerelmes virágot kap!

    5. SzeretIek téged nagyon, kimondani azt nem tudom, hogy elmondjam, amit érzek kevés arra az egész élet!!!!

    6. Ahogy a Föld élteti az él?k testét, úgy imádom minden veled töltött estét. Ahogy a föld otthont ad az elveszett magnak, úgy vágyom Rád minden percében a napnak!

    7. Egy gyengéd ölelés, egy édes csók, én így kívánok neked boldog Valentin napot!

    8. Emlék a múltból elfakult árnyék, titkok tudója az vagyok. Míg élek szeretIek, el nem feledlek. Kívánok boldog Valentin napot!

    9. Csókot küldök nem virágot, annak akit így imádok. Annak kit szívem szeret, mert szeretni csak téged lehet.

    10. E szép könyv, e kötetlen szerelem kötésre vár csak, hogy még szebb legyen!

    11. Egy csók nem nagy eset, második már veszélyesebb, harmadiknál a szemed ragyog, a negyedik után a tiéd vagyok!

    12. Egy csókot küldök hozzád, keresztül az égen, keresztül a légen; hiszem, hogy mosolyog a mennyország és annak minden angyalai!

    13. Egy gyöngéd ölelés, mely elfeledtet mindent, csak a pillanatnak élsz, mely megér minden kincset! Egy forró csók, mely tüzes a vágytól! Érzem, örökre hozzád láncol!

    14. Egy szív, mely érted dobog, egy szív, mely sír és zokog, egy szív, mely érted ver, valaki szeret, tudnod kell!

    15. Egy tanács: vigyázz magadra! Egy kérés: ne változz meg! Egy kívánság: ne felejts el! Egy, hazugság: nem szeretIek! És egy igazság: borzasztóan hiányzol!

    16. Néha rám gondolsz és tudod, hogy messze vagyok. Csak bízzál bennem, mert én is rád gondolok. Utam bármerre is vezet, az én szívem mindig csak téged szeret.

    17. Néha úgy t?nik egy perc az élet, s, ha rád gondolok egy új percet élek! Egy gyöngéd ölelés, mely elfelejtet mindent, csak a pillanatnak élsz, mely megér minden kincset.

    18. Nehéz a szívem, mert nem vagy velem, de er?t ad az, hogy TE vagy nekem. Szeress, hiszen erre vágyom, nekem nem kell rajtad kívül ezen a világon.

    19. Nélküled rossz lenne az élet, nélküled szívemben nem gyúlnak a fények. Egyet szeretnék, csak egy szó, amire kérlek. Szeress, amíg szerethetsz, mert én imádlak téged!

    20. Nem ott él a szív, ahol van, hanem ott, ahol szeret. Bár az enyém most távol van, mégis tudom, jó helyen van ott Nálad!

    21. Nem tudlak feledni, bármerre is járok, szememben úgy jársz, mint egy h?séges álom. Most távol vagy mégsem feledlek, bevallom ?szintén: SzeretIek!

    22. Nem vagyok veled, de megkérem a Napot arcom melegével simogassa arcod, a szelet, lágyan cirógasson ujjaim helyett.

    23. Nevet a szél, süvít és zokog, szeretni mást én sohasem fogok, míg égen csillag ragyog én addig tied vagyok!

    24. Nézz a szemembe, a szívembe látsz. Ölelj magadhoz, hogy ne múljon a varázs. Fogd meg a kezem, ne engedj el soha, te vagy az életemben a legnagyobb csoda.

    25. Nyugszik a hajnal, pihen a táj, nem tudok aludni, mert valami fáj. Téged kereslek, utánad vágyom, mert nem hiányzott így még senki ezen a világon!
     
  14. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Az élet egyetlen ? ezért vedd komolyan!
    Az élet szép ? csodáld meg!
    Az élet boldogság ? ízleld!
    Az élet álom ? tedd valósággá!
    Az élet kihívás ? fogadd el!
    Az élet kötelesség ? teljesítsd!
    Az élet játék ? játszd!
    Az élet vagyon ? használd fel!
    Az élet szeretet ? add át magad!
    Az élet titok ? fejtsd meg!
    Az élet ígéret ? teljesítsd!
    Az élet szomorúság ? gy?zd le!
    Az élet dal ? énekeld!
    Az élet küzdelem ? harcold meg!
    Az élet kaland ? vállald!
    Az élet jutalom ? érdemeld ki!
    Az élet élet ? éljed!


    A mosoly egy olyan görbe vonal, ami képes egyenesbe hozni mindent.




    Cukor? Nem! Csoki? Nem! Hmm...Méz!!! Nem, az sem. A Fenébe, nem jut eszembe semmi ami nálad édesebb lenne!!! :tef161: :tef161: :tef161:
     
  15. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    Képzeld, könyvet írok szerelmünk történetér?l! Már megvettem egy csodaszép füzetet és beszámoztam az oldalait. Remélem együtt írom majd Veled!

    . Írok, írok, kombinálok. Három tollat összerágok. Mégse tudok egyebet, csak annyit, hogy szeretIek.

    Igazán szeretIek, láthatod szememben. Igazán szeretIek, mindent feledve... Szeretem a szemed, mert láttam magam benne, s láttam, hogy én vagyok igazán szeretve!

    Ha vörös rózsa lennék, soha nem szúrnék. Virágommal elkápráztatnálak, illatommal elszédítenélek, hogy mindig szeress!

    Ha volna még ezer csillag, mely fényét rám ontja, még ezer es?csepp, mely szomjamat oltja, akkor is csak Te viselnéd szerelmem ég kínját!

    Ha van egy szív, mely érted dobban, szeresd ?t mindenkinél jobban. Mert ki tudja, lesz-e id?, mikor fáj a szíved érte, de már kés?.
     
  16. wattacukor /

    Csatlakozott:
    2011. július 11.
    Hozzászólások:
    577
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lakhely :
    itthon
    ahogy a reggel, a hajnalnak
    az els? Napsugarával,
    úgy én is kelek arcodnak,
    és szemeid mosolyával

    mert, ha arcod mosolyára gondolok
    szívem ezerszer is megdobog
    és a szerelemt?l
    t?zben lobog...

    nem tehetek róla,
    de a tegnap este óta,
    csak arra gondoltam ami szebb nekem
    mindig ugyanabba, az órába

    a szemeid mosolyára,
    amely csúnya felh?k mögül még a
    napot is el? csalja,
    de a szívet meg nem csalatja...
     
  17. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Szerelem

    Ha megkérdeznéd, vajon miért is szeretlek,
    Válaszolni nem tudnék Neked.
    Ha megkérdeznéd, vajon miért is jó Veled,
    Azt mondanám, mert szeretlek.
    Szeretem, ahogy vigyázol rám,
    Szeretem, mikor beszélsz hozzám,
    Szeretem, hogy itt vagy, kedvesem.
    Szeretem, mikor megsimogatsz,
    A haragot és a mosolyokat,
    Szeretek mindent, mindent, ami Te vagy.
     
  18. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Gyerekszáj

    "A szerelem: valaki megbánt téged. Nagyon mérges leszel rá, de nem kiabálsz vele, mert tudod, hogy azzal megbántanád."

    "A szerelem az, amikor a mamám tudja a papámról, hogy büdös és kövér, mégis azt mondja, hogy jobban néz ki, mint Robert Redford."

    "Amikor szeretsz valakit, akkor sokat pislogsz, és apró csillagocskák jönnek ki bel?led."

    "Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem tudott már el?rehajolni, hogy kifesthesse a lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a nagyi körmeit, pedig neki is izületgyulladása van. Ez a szerelem."

    "A szerelem az, amikor elmész enni valakivel, és a sültkrumplid nagyobb részét neki adod, és te nem kérsz az övéb?l."
     
  19. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Angyal

    Nincs szebb dolog az életben,mint másoknak örömet szerezni!Nincs boldogabb érzés a világon,mint vigasztalni,adni,szeretni!Hidd el,nem ér az élet semmit mások boldogsága nélkül!S annyit ér a lelkünk a világon,ahány lélek szeretetén épül!!! Szeretnék Angyalként az emberek lelkébe látni,egy pillanatra megérteni ?ket,s mélyen a szívükbe ásni.Meg?rizni mosolyukat,s cserébe az enyémet adni,átélni minden élményüket,s ?ket nem szenvedni hagyni.Átölelni ?ket,ha éppen egyedül vannak,csókot adni nekik,de csak aki megérdemli,annak.Velük zokogni,s örülni amikor csak lehet.Hiszen ez a legtöbb,amit egy Angyal megtehet", szeretnék én is ilyen angyal lenni...
     
  20. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Tudod....

    Tudod...Ha szeretsz valakit s most más zárja karjába, felejtsd el gyorsan, ne sírj utána.Töröld le a könnyed s nyisd ki a szemed, hogy újból boldog legyél, az kell, hogy feledj, feledd a szót mely ártott, feledd mind azt mi téged bántott, hisz boldog csak azzal lehetsz ki neked sose ártott. S ha képes vagy feledni és újból szeretni, te leszel a világon a legboldogabb,..."hát ennyi!