Magyar torrent oldalak Estone

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. november 21..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tagja vagy az eSTONE közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában az eSTONE életét és fejlődését.

    Kapcsolódó témák:

    eSTONE hírek: Katt ide
    eSTONE bemutatója: Katt ide
     
  2. asdasd11111 /

    Csatlakozott:
    2015. november 05.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Xider adatbázisal van elinditva. Kettő adatbázist nem lehet össze rakni pl: 1 id mind kettő sql-be van akkor, hogy fésűli össze kettő egy forma id nem fog lefutni! De igy is jobb a pistike oldalaknál :tef161:


    Még annyi hogy nem nagy duranás szépnek szép még az elején ugy voltam vele leterheli a sok user azért lassú de nem az miatt volt mert mindenki tudja egy oldalon sincs annyi ember amennyit mutatt a statisztika infra online ami még akkor is mutatja mikor nem vagy ott azt nézed 100 ezer 200 ezer vagy mennyi ember volt a beloadon xider oldalon meg 60 ezer azt össze számolod nem kevés és 1000 ember ha ebből belépet tehát annyi embernél a szervernek székéne folyni de 10 ezer ember alatt nem volt csak most azért van( nagy roham) mert nagy az érdeklődés
     
  3. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    Regisztrált felhasználók
    244,349

    ebből kb 50 ezer lehet a valós felhasználószám (kb 3 havonta belép legalább) szóval peerek tekintetében is 250 - 300 ezer közé teszem max, de egy bizonyos idő után érdemes lesz törölni a rengeteg inaktív torrentet és usert is mert most mindkettőből van dögivel eStonon.

    Vagyis kb a Beload és a Xider egyesüléséből létrejött eStone még így is csak kb a hazai tracker rangsor 7. - 8. helyére jó csak.
     
  4. getkidi / Guest

    Nekem tetszik az oldal. Valóságos nCore copy. Mikor ott járok kezdem magam az nCoreon érezni. :tef161:
     
  5. asdasd11111 /

    Csatlakozott:
    2015. november 05.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    beload felhasználó aki xideren nem volt be se tud lépni itt nem kettő odalból lett egy hanem xider oldalnak lett egy másik neve sok persze azért tud belépni mert alapból már ben vol szerintem itt nem vol egyesülés csak minden ember 1 oldalra fokuszáljon . Várjuk meg hogy nyilt reg legyen ha nagy roham lesz akkor azok a beloados emberek lesznek :tef161:
     
  6. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    100% igazt adok neked az összes létező menüpont az ncore-ra hajaz a helye szine minden már azt vártam hogy rákattintva a wiki-re a kór szabályzata gyakorlatilag wiki -je ugorjon elő :tef293:)

    Viszont én csak beloadon voltam csak jelen és mostmár én is betudtam lépni :tef293:
     
  7. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Haverom Xideren nem volt fent csak beloadon és még is betudott lépni!
     
  8. asdasd11111 /

    Csatlakozott:
    2015. november 05.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nézd mep mit mutatt a statisztika lehet 2011 regelt csak nem emlékszik rá ekkora tömegnél fűstőlni kéne a szervernek 800 online alatt nem fog


    Arra kiváncsi lennék hogy kettő sql-t hogy rak össze! Hogy végül 1 nagy legyen belő mikor
    egyforma ip egyforma torrent
    egyforma id le se fut a sql-be.
     
  9. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    mitől kellene füstölnie az oldalnak ?
    Egy napja itt jártak
    5,553

    ettől biztos nem mert ez lófasz, köze sincs a 200 ezer reghez az oldalnak, írtam fentebb max 50 ezer körül lehet az aktív taglétszám, ettől meg nem fog füstölni semmi.

    A beload -on jó ha volt 20 ezer valós aktív felhasználó a 180 ezerből, ma már nem dicsőség hanem szégyen a nagy user szám egy oldalon ha az mögött nincs valós peer teljesítmény is. Ma már a nagy létszám a hazai torrent oldalak körében inkább a Pistike oldalak jellemzője és ismérve.
     
  10. kivagyok01 /

    Csatlakozott:
    2013. június 03.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szió Mindenkinek!
    Én mind a két oldalon voltam de még nem tudtam belépni az ujra semhogy. Kértem uj jelszót de még semmi sem jött.
    Ezek szerint még várnom kell kicsit, hogy Én is lassam a csodát ..... :tef161:
     
  11. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nekem gmail-re egyből jött. XD
     
  12. asdasd11111 /

    Csatlakozott:
    2015. november 05.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Egyeskét
    pakol át mindenki :tef161: ... Robert arra értem kettő oldal igazából össze lenne rakva annyi regisztrált emberel mint amit mutatt a statisztika de nem fog fűstőlni mert kamu az egész ha igaz lenne már fűstőlne arra érten nagyobb nézetség lenne de nincs.


    Vagy is több embernek kéne jelen lenni ha 200 ezer ember van a sql-be
     
  13. kivagyok01 /

    Csatlakozott:
    2013. június 03.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Arról nem volt szó egy oldalon sem hogy mindenki Gmail-ra váltson !
     
  14. asdasd11111 /

    Csatlakozott:
    2015. november 05.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem sokkal lett jobb!
     
  15. Her /

    Csatlakozott:
    2010. június 20.
    Hozzászólások:
    136
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az adatbázisnak nem okoz gondot csak az egyforma id egy táblán belül. Pontosabban az elsődleges kulcs. Ha új elsődleges kulcsot adunk meg és a régi id egy id2 mezőbe kerül kezelhető az egész együtt.

    De mint ők is írták hogy
    azonos felhasználó név más-más emailcím esetén az egyik felhasználó átneveződik.
    azonos felhasználónév azonos emailcím a két felhasználó összevonódik.
    más felhasználó azonos emailcímek a a felhasználói fiókokat összevonják az egyik név alatt.

    Torrent esetében az azonosakból az egyik törlődik.

    Viszont abból hogy futnak a torrentek, az következik hogy mindkét announce működik. Csak a kijelzést szedték szét.

    Reális megoldás az is ha így csinálták meg és az új torrentek új announce címen vannak a régiek pedig a régieken, így idővel csak az új marad. Ez tesztelhető.

    Az announce -k összedolgoznak. Minden amit újonnan tölt le az ember vagy fel az újat kapja de élnek a régiek is.

    Ez igazából pozitív hír mert ezek szerint tényleg értenek a dolgukhoz. :tef293:

    A képfeltöltőjüknél még mindig az Xider van címben. :tef161:
     
  16. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hotmail (outlook) meg jön a spam mappában kell viszont keresni hátha másnak is csak ennyi a baj remelem segiettem
     
  17. 19kinai /

    Csatlakozott:
    2015. október 30.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Valaki már posztolt a bemutatóban róla :tef344:
    https://torrent-empire.me/adatlap.php?id=654
     
  18. Zotyacom /

    Csatlakozott:
    2015. november 12.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    94
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én "csak" BeLoad-os voltam és egyből be tudtam lépni! Válaszoltam a kérdésre, s minden elérhető.
     
  19. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem semmi, teli van buggal. Ha már úgy is tologatták, akkor már megcsinálhatták volna rendesen.....
     
  20. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Akkor nálad a rossz valami. Ahogy látod nálunk nincsenek bajok, akkor biztos nem az oldallal vannak bajok.