Halálbüntetés

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. április 14..

  1. Victory1995 / Torrentező

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 14.
    Hozzászólások:
    1,354
    Kapott lájkok:
    780
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Aki meg érdemli annak miért ne?!
     
  2. Headhunter /

    Csatlakozott:
    2016. március 07.
    Hozzászólások:
    305
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem tartom barbár szokásnak, aki bűnt követett el kapja meg méltó jutalmát a tettéért. Számos fajta bűncselekmény van.
    Ha édesanyádat leütnék azért hogy válláról leemeljék a táskáját, mert vélhetően abban van a pénztárcája, mit kívánnál? A sérülése maradandó maradna.
    Ha leánygyermeked megerőszakolnák és bőrébe pengével vagdosnának ahányszor felsikít, mit kívánnál? A lelkivilágát lehet helyre tenné úgy ahogy, egy orvos, de ez sem teljes s a penge nyomai egy életre emlékeztetnék őt arra mit élt át.
    Ha édes apádat leszúrnak zsebében lévő pár ezer forintért mit kívánnál? Mert már nem kapnád őt vissza.
     
  3. Trancemaster /

    Csatlakozott:
    2016. március 30.
    Hozzászólások:
    116
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Támogatom a halálbüntetést.
     
  4. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én nem vezetném be.
    A halálbüntetés ugyanis a büntetés-végrehajtási intézetben történő fogvatartásnál is költségesebb. Hiszen ez nem megy egyik napról a másikra. Mire a végleges döntés megszületik addig több bírósági fórumon is keresztül kell menjen az ügy. Az USA-ban is valahogy így működik. Évekig várakoznak a végleges döntésre. Addig pedig fizetjük az összes ezzel felmerült kiadást, mellette pedig az összes többi esetet, ahol van halálbüntetés.
     
  5. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én bevezetném, de ha mondjuk valaki megölné a hozzátartozómat különös kegyetlenséggel és nem kapna érte halálbüntetést, esetleg megúszná, akkor én előre kitervelt szándékkal kinyírnám és engem ezért halálra ítélnének annak nem örülnék!
     
  6. Kopasz /

    Csatlakozott:
    2011. október 03.
    Hozzászólások:
    1,868
    Kapott lájkok:
    171
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Nehézgépkezelő
    Lakhely :
    Győr
    Halál?ÉLetért élet-halálért halál.De nem ilyen egyszerü a kérdés.Mit követett el és milyen kegyetlenséggel?De gyorsan meguszná a büntet egy halálbüntetéssel,elöte azért agyon kéne kinizni.
    Igen vissza kéne hozni a halálbüntetést,talán többen meggondolnák mit tegyenek.