Itorrent - Az Első Magyar Nyitott Torrent Oldal

A témát ebben részben 'Tracker Beszélgetések' drotos hozta létre. Ekkor: 2016. február 20..

  1. lajoska76 /

    Csatlakozott:
    2014. október 21.
    Hozzászólások:
    422
    Kapott lájkok:
    174
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    igen de tobb lelepes utan lapatra kerul samugy vannak 24 oras kotelezo seed oldalok is
     
  2. drotos /

    Csatlakozott:
    2015. november 10.
    Hozzászólások:
    485
    Kapott lájkok:
    190
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    nem érted. 48 óra seed után büntetés nélkül leléphetsz ncore-on. De sokan maradnak tovább seedelni, ez tartja életben az oldalt.
    [DOUBLEPOST=1456670601,1456596994][/DOUBLEPOST]Nem szűnt meg: https://www.itorrent.ws/
     
  3. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  4. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Működik. Remélhetőleg sokáig. :tef293:
     
    • Like Like x 2
  5. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem túlságosan aktív kevés seederrel
     
  6. Taur1 /

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    105
    Kapott lájkok:
    48
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Teljes mértékben igazad van én (is) egy jópárszor próbálkoztam vaamit letölteni de rengeteg időbe telik még a kicsi fileméretnél és az újjabb torrentek esetében is...úgyhogy részemről maradok a zárt oldalaknák és a 48 órás seedkötelezztség mellett.
     
  7. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hiába, a nem seedeléstől nincs sebesség. :tef293:
     
  8. Trancemaster /

    Csatlakozott:
    2016. március 30.
    Hozzászólások:
    116
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az oldal még mindig létezik az új címen...meg vagyok lepve.
     
  9. userke /

    Csatlakozott:
    2015. február 27.
    Hozzászólások:
    814
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    A nyitott oldalakkal, mint sokan tapasztaltátok is, a seed hiánya a legnagyobb probléma szerintem. Hiszen kevesen vannak, akik csak úgy jótét lélekkel seedelni maradjanak. Főleg ha ott van mellette egy zárt oldalé is, amit viszont kötelező seedben tartani.
     
  10. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok!
    2 fő feltöltő keresek az oldalra. Seed szervert is adok 100GB hellyel. Elvárás napi 7db 1GB-nál nagyobb feltöltés. Ha ez meg van, használhatod a szervert más oldalra is.

    userke
    Igen, a seed hiány az sok oldalon probléma. De ha megnézed a sok noname oldalt, feltöltés sincs. Itt nem kell regisztrálni se letöltéshez és mostanában jó időben fent vannak a friss anyagok is és amig a feltöltő rajtuk van, szerverről megy a seed.
    Én a szabad file megosztásban hiszek, azért az itorrent a favorit. Nincs mindenféle lehúzás, sőt egy jó ideje még reklám sincs az oldalon.
     
    Utoljára szerkesztve: 2023. január 29.
    • Barátságos Barátságos x 1
  11. Lelek /

    Csatlakozott:
    2023. január 31.
    Hozzászólások:
    81
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ugy látom wordpress alapu az oldal de valami gond van a főoldalon mert php hibák jelennek meg az oldal tetején
     
    • Like Like x 1
  12. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Valóban. Mindjárt írok adminnak. Új lehet mert eddig senki nem jelezte, bejelentkezve meg nem láttam a hibát. Köszi!
     
  13. Lelek /

    Csatlakozott:
    2023. január 31.
    Hozzászólások:
    81
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Mostmár minden OK, eltünt a php hiba
     
    • Like Like x 1
  14. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Megint előjött és nem szép látvány. Sajnos én nem tudom mit kezdeni vele, a tulaj meg par napig még offos.
     
  15. Lelek /

    Csatlakozott:
    2023. január 31.
    Hozzászólások:
    81
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nállam jól megy ... most nyitottam meg a linket de nem találtam problémát
     
  16. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
  17. jacayic556 /

    Csatlakozott:
    2023. február 19.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kíváncsi vagyok,hogy most a nagy fellángolás meddig tart? Hisz jelenleg is az a helyzet nincs szabályzata az oldalnak.A staff tagok csak úgy összevissza sokszor egymásnak ellentmondva hoznak döntést. Ja és csak itt fordulhat elő ha valaki feltölteni akar az oldalra akkor lekorlátozzák a feltöltésének darabszámát,vajon miért? Nem hiszem ,hogy ezek a döntések viszik előre majd az oldalt.
     
  18. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem tudom ezeket honnan veszed. Hozhatnál példákat és akkor, ha igazad van javítunk rajta. :tef293:
    Hogy meddig? Az később derül ki. Részemről hosszú távra tervezek. Addig is a legtöbb napi torrent innen is letölthető, elfogadható sebességgel, (kötelezettség nélkül) viszonylag jó időben fel is kerülnek (pl ma nem, de holnap pótolva lesznek).
    A feltöltések nincsenek korlátozva, (kb november után óta biztosan nem) de csak moderátori elfogadás után szoktuk kienged feltöltő rang alatt, pl mert passzív vagy lassú feltöltője, (előbb letöltjük mi szerverre). Egyébként nem is töltenek fel sokan, szóval ezzel nincs sok dolgunk.
    Valóban nincs írott szabályzata az oldalnak, de ez a "sokszor" erős túlzás.
    Nincs pontos rálátásom, de pl a The Last of Us S1E5-t 720p-t 387-en, a 6. részt 468-an töltötték le. Valami fejlődést csak jelent. :tef293:
     
  19. jacayic556 /

    Csatlakozott:
    2023. február 19.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Üdv,
    A háttérben uralkodó állapotokra próbáltam rávilágítani mint az oldal egyik tagja.
    Tessék pár eset ami velem történt meg, én már másodszor regisztráltam be az első beregisztrálásomnál pár feltöltés után ami jó volt mert elfogadtátok, egyszer csak nem tudtam belépni érvénytelen jelszó vagy név miatt.
    Másodszor beregisztráltam és elkezdtem feltölteni filmeket majd ennél a filmnél : [​IMG] ezt kaptam magyarázat pedig az volt,hogy most leállítjuk a feltöltést, semmi több.Vártam, közben feltöltöttem még pár filmet ezek után valaki megfelelőnek minősítette és engedte utána pedig ez fogadott : [​IMG] újra hibára lett véve, én a filmhez nem nyúltam senki sem javította mert jó volt,hisz minden fajta javítás nélkül újra engedélyezve lett.
    Több oldalra töltők fel, tőlem senki sem kérdezte meg milyen sebességgel és tapasztalattal bírok e területen.Itt nálatok egy 10 gigás 4 TB-os szerverrel dolgoztam eddig, 4-5 oldalra töltők fel stabilan több szerverrel ,ehhez gondoltam hozzá adom még a ti oldalatokat is ezzel elismerve az oldal pozitív létjogúságát részemről,tehát jónak tartom az oldalt .
    Mivel nem tervezek az oldalra felmenni így itt a nickem is: [​IMG] természetesen ez a második regisztrációm.
    Tehát az oldalon töltött időm alatt történt eseteket írtam le.
    További szép napot neked.
    Sok sikert az oldalnak.
     
  20. mrarizona /

    Csatlakozott:
    2023. január 29.
    Hozzászólások:
    16
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Valószínűleg igazad van néhány dologban. Csak ne írd, hogy "sokszor". 2 nap alatt nem is tud sokszor előfordulni ilyen. Ketten vagyunk moderátorok, nincs 24 órás lefedettség. Én kb 2-3 hónapja, előtte nem is voltam máshol. Igazából csak feltölteni akartam, mert szeretem csinálni.
    Nálad nem is volt gond a sebességgel, teszteltem :tef293: Pár napon belül felkerestelek volna, hogy kell-e feltöltő rang, akkor nem kellett volna várnod staff elfogadásra.
    Írd meg mi a felhasználó neve az első regednek és megnézem mi van vele. Bár valószínűleg már nem is érdekel.
    Megértem a döntésed és persze nincs harag.
    Mint írtam, igyekszünk javítani rajta.
    Szép napot!