Magyar torrent oldalak Libranet

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 23..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Értékelés...

    Amit írtál (függetlenül, hogy kire és mire) azt jelzi, hogy a minuszozásod nem ér semmit.
    Azt akkor jelezhetnéd, hogy a tartalmával nem értesz egyet,
    ha ismernéd a tartalmát, de mint írod ez id?hiány miatt nem lehetséges.
    Tehát magadat minősítetted.
     
  2. hentes1981 / MegamixTracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Libranet!

    Sziasztok!

    Az első 100 torrent-ig azt töltesz amit akarsz!
    Óránként kapsz minden Seed-elt tori után 1-1 pontot!
    A 100 X-al kapcsolatban ha pl. 80-at Seed-elsz:
    10 óra 800 pont 100 óra alatt van meg min követelmény!
    Hát van benne valami,de mit adnak ma ingyen!?
    Ha jó megosztó akarsz lenni vagy csak korrekt,Sima az Ügy!?
    Nem vészes ez nagyon szerintem!
    Ja és tovább élnek a torik!
    Aki szeretné jól tudja használni az oldalt szerintem!
    Sok sikert az oldalhoz Mindenkinek!
    Pacsii!
     
  3. diablo62 /

    Csatlakozott:
    2011. július 29.
    Hozzászólások:
    753
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Nyugdijas
    Lakhely :
    Tatabánya
    libranet

    2013-06-02
    TLP rendszer felfüggesztése 2013.08.01-ig

    A TLP pontrendszerrel járó korlátozásokat felfüggesztjük a nyári időszakra. Ez azt jelenti, hogy akit letiltott a rendszer, vagy annak a közelében jár, most alkalma nyílik rá, hogy felduzzassza a pontjait, és a freeleechel karöltve "rendben tegye" a fiókján a TLP pontokat.

    Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a nevetekre kattintva láthatjátok, hogy a rendszer hány letöltést regisztrált a nevetek alatt, és szeptembertől továbbra is ennek a 100x-a fog kelleni a letöltéshez.

    A LibraNet csapata további kellemes könyvolvasást kíván mindenkinek!
     
  4. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Forgó Morgó --> libranet

    Igazad van.

    Tudod, nekem az a furcsa, hogy amit javasoltak a "Merre tovább" topicban, azt nem vették figyelembe. Amiről pedig szó sem volt, ... és még ráadásul a véleményünket se kérték ki, azt pedig az orrunk alá vágják.

    Ráadásul jönnek a több havi díjjal, amit egyszerűen nem tudok megemészteni, hogy lehetnek ennyire szemtelenek, hiszen egyetlen más (sem kisebb, sem nagyobb, sem jobb, sem rosszabb) torrentoldal nem csinálja, ... csak ők! De hagyjuk most ezt a 4 havi díjat, meg hogy szeptemberben elvileg már iskola van, és nem szünidő, ...

    Bizonyára olvastad azt a fórumot, amelyben ki lett vesézve, milyen tényezőktől fog (esetleg) nőni az oldal támogatottsága. Bizonyára olvastad, hogy az a tag, aki nem talál magának való témát a feltöltött könyvek között az bizony nem nyitja ki a pénztárcáját. Most azt kéne a libranet staffnak végig gondolnia, hogy akinek ilyen olyan okok miatt tiltva van a letöltése, az vajon fog-e fizetni.

    Én a saját javaslatomat le sem írom! Fölösleges! A libranet staff már több alkalommal fényesen bizonyította, hogy a tagság véleménye, a tagság igénye számukra egyenlő a nullával.

    Egyébként, ami a feltételezésemet illeti: ... én is nagyon szeretném ha nem jönne be, ha a libranet staff nem merné megtenni...! DE !!!

    De ott van a Beload példája, ... és a május 22 szinte olyan, mintha tegnap történt volna. A beloadról egyre hajmeresztőbb dolgok derülnek ki és az egyre nagyobb összegek hallatán (amivel a Beload tulaj meglépett) képtelenség, hogy senki ne asszociáljon arra, hogy miért lenne most a libranet staffnak is hirtelen ilyen nagy összegre szüksége.
     
  5. vagyokvalaki /

    Csatlakozott:
    2013. június 02.
    Hozzászólások:
    1
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lucifer = benoni

    Van egy patkányom, eddig benoninak hívtam, de ma átneveztem, mert nem sértegetem szegényt. Te szellemi ******, nem tudsz mást, csak nyálatfröcsögtetni? Egyáltalán, tudod te, mekkora összegről van szó? Mire vered magad? Ara, hogy már egyetlen normális torrentoldalon sem tűrnek meg a patkány viselkedésed miatt? Arctalanul, a net mögé bújva leszólsz mindenkit, persze TE aztán vagy valaki... Mert TE aztán mindent tudsz. Egy ócska ***** vagy, nem más.

    Szerk:Atlantisz
     
  6. Balázs63 / Guest

    Libra update hír

    2013-06-02
    TLP rendszer felfüggesztése 2013.08.01-ig

    A TLP pontrendszerrel járó korlátozásokat felfüggesztjük a nyári időszakra. Ez azt jelenti, hogy akit letiltott a rendszer, vagy annak a közelében jár, most alkalma nyílik rá, hogy felduzzassza a pontjait, és a freeleechel karöltve "rendben tegye" a fiókján a TLP pontokat.

    Felhívjuk a figyelmeteket, hogy a nevetekre kattintva láthatjátok, hogy a rendszer hány letöltést regisztrált a nevetek alatt, és szeptembertől
    Jav.: augusztustól továbbra is ennek a 100x-a fog kelleni a letöltéshez.


    A LibraNet csapata további kellemes könyvolvasást kíván mindenkinek!
     
  7. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: vagyok valaki.

    Szerintem nevezd vissza benoninak a patkányodat.

    A nevezett fószert ugyanis én se nagyon bírom.

    Igaz, hogy vannak jó elgondolásai de eléggé beképzelt és több oldalon is azt hiszi, hogy azt csinál amit akar, ... már úgy értem torrentek terén. Nekem kimondottan ellenszenves az a viselkedése, hogy a torrenttársadalomtól teljesen elzárja az anyagait. Csinál egy egy weboldalt, összegyűjti a témában tevékenykedő legjobbakat, majd megtiltja nekik, hogy az ő oldalára feltöltött könyvekből bárhova is feltöltsön valaki bármit. A természettudományi könyvek teljesen eltűntek a torrentoldalakról, ... csak az van nagyon ritkán, ami selejtes szkennelés, tehát van valami hibája, mert ő az oldalán csak a tökéleteset fogadja el! Éppen ezért vártam volna azt a fejleményt, hogy mi lesz abból, amikor 200 kémia könyv feltöltését felajánlotta a Libranet-nek.

    Ez igazi áttörés lett volna.

    Az érem másik oldala, hogy az általad megnevezett user sok tekintetben igen jó ötleteket adott a Libranet staff-nak.

    Kiemelném azt a szót, hogy "jó". Ezek az ötletek, észrevételek ugyanis széles rétegben megértésre és támogatásra találtak, tehát ez a fószer az ilyen meglátásaival igen nagy népszerűségre tett szert.

    Gondolj csak vissza arra az észrevételére, hogy a libranetre feltöltött könyvek terén szélesíteni kellene a könyvek spektrumát.

    És igaza van! Ha bárki megnézi a Libranet könyvállományát akkor szinte kizárólag fantasy-t és romantikus könyveket talál.

    Benoni a kémia könyvek esetén kiemelte, hogy azokból mindössze 4 db van a libraneten, de nem foglakozott a gépészeti, elektronikai, irányítástechnikai könyvekkel! Pedig mennyire örültem volna neki, hogy ha ténylegesen ráébreszti a libranet staffot, ... vegyék már ki a kezüket a biliből és ébredjenek fel, mert az fantasy-oldaluk xart se ér, ha csak egy egy szűk réteg igényeit elégítik ki.

    Ha tehát azt akarod, hogy egy értelmes, a lényeget meglátó, intelligens értékes javaslatokat adó, segítőkész, de ugyanakkor nagyképű és beképzelt patkányod legyen, akkor add neki a benoni nevet. Igérem, én is veszek egy patkányt, .. s?t ha kell, akkor görényt is, és én is benoninak fogom nevezni! :tef161:

    A Lucifer = benoni egyenleted egyébként azért is hibás, mert az életkor, a tudás és sok más tulajdonság is terén is hátrányba vagyok benonival szemben.
    Benoni 60 éves elmúlt (erről az nCore-on ír) én pedig az egyetem padjait koptatom. Ez utóbbiból következik, hogy én tudás területén meg se közelítek egy egyetemi oktatót!

    Egyébként lehet, hogy jó rágcsálót választottál, ... most olvasom egy kisállat kereskedő honlapján, hogy az összes között a patkány a legintelligensebb :tef161: (... ja, .. és valóban lehet patkányt tartani ... !!!)

    Ami benonit illeti, ... azt hiszem az a leghelyesebb, ha ő minél távolabb tartja magát a libranettől. Én legalábbis azért szurkolok, hogy lehetőleg rúgják ki onnan, mert a libranet nem érdemli meg, hogy olyan tagja legyen, aki szellemi téren is támogatta az oldalt. (Azért írtam, hogy "is", mert pénzügyi téren is ő volt az aki olyan pénzügyi támogatást javasolt a libranetnek-nek, hogy soha többet ne kelljen tarhálniuk és ne kelljen kifosztaniuk a könyvért odalátogatók zsebét!!!
    A libranet staff szemszögéből tehát benoni valóban egy patkány, egy féreg, egy visszataszító személy, mert beleköpött a libranet staff levesébe! Mostmár nem olyan jól menő "üzlet" kiírni, hogy "Támogassátok az oldalt, mert ha nem akkor megszünik a libranet", mert mindenki tudja, hogy a libranet visszautasította a munkával megkereshető pénzt!!!

    Szurkolok, hogy benoni ki legyen rúgva a libranetről, mert ha esetleg további javaslatokat tesz, akkor a libranetből még egy jól menő és könyvekkel jól ellátott torrentoldal lenne! A libranet bunkó staff társasága pedig ezt nem érdemli meg !!!

    Egyébként nem titkolom, hogy kimondottan az ő hozzászólásait figyeltem, ... főleg azért, amit leírtam: nagyon jó észrevételei voltak és azok (ha mind megvalósult volna) akkor tényleg jót tettek volna a libranetnek.

    Egyébként kedves "vagyokvalaki", ... Te aki 2013. 06.02.-án regisztráltál ide erre az oldalra és első hozzászólásodban az én személyemre teszel kijelentéseket, Te, mint Librnet staff-tag, meg tudnád nekem mondani, hogy tényleg le akartok lépni a tagok zsebéből átlátszó mesével kicsalt 4 havi bevétellel? És egyébként meddig nyúzza még a libranet staff a tagok pénztárcáját? Meddig húzza még a libranet, ... mikor fog már végleg eltűnni a torentoldalak becsületes világából?
     
  8. Orotava /

    Csatlakozott:
    2013. június 03.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Lucifer!Találó nick-név és

    Lucifer!

    Találó nick-név és ahogy látom igyekszel méltó is lenni eme bibliai névre.
    Mindössze azt nem értem, hogy állítólag intelligens és értelmes ember lévén, hogy tudsz ennyi badarságot, légből kapott, vagy csak általad igaznak talált információt összehordani.
    Mivel nem oly rég regisztráltam a Librára, vettem a bátorságot és fáradtságot, hogy végig tanulmányozzam a szabályzatukat. Tudom, rossz szokás, de általában evvel szoktam kezdeni egy torrent oldalon, így nem ér meglepetés a későbbiekben. El kell mondanom, hogy ennyire részletes, mondhatnám "szájbarágós" szabályzattal nem sok helyen találkoztam, főleg torrent oldalon.
    Amolyan amerikai lökött kiscsávó szinten van leírva, először be is sértődtem, hogy feltételezik, hogy nincs ennyi sütnivalóm, de aztán beleolvasgatva a topikokba, meg a hírarchívumba, rájöttem, hogy sajnos ezt így kell, mert így se értik meg sokan. Tisztelet a kivételnek!
    Eddigi irományaidból kitűnik, hogy Te ezt elfelejtetted megtenni, vagy már régen volt és elfelejtetted amit olvastál.
    Nem mennék bele az összes vélt és általad szándékosan elferdített gondolat taglalásába, úgyis fölösleges, hisz ezt már többen megtették előttem, de szándékosan nem óhajtod őket megérteni.
    Egy dologra reflektálnék, amire a többiek nem tértek ki, a pénzügyek.
    Voltam staff tag, egy már megszűnt oldalon, és nagyon jól tudom mi-mibe kerül, amivel én csak azután szembesültem, hogy tagja lettem a staffnak.
    Egy torrent oldalnak két lehetősége van, hogy működjön. Az egyik, hogy talál magának egy ingyenes tárhelyet és domain nevet, ami ügye, tekintve a profilt, nem igazán egyszerű. Mihelyt rájönnek, hogy mi az oldal profilja, már nincs is alatta tárhely. Vagy pedig fizetnek, nem is keveset, ezekért a szolgáltatásokért és naponta térde-imához, hogy ne csípjék őket fülön a hatóságok. Ez utóbbit szintén pénzzel lehet kiváltani! Ez haviba lebontva annyi, hogy nem mindenki tudja megoldani a staff tagjai közül, én is ezért voltam kénytelen kiválni. Ugyanis vannak olyan jó emberek, mint pl. Te is, akik úgy gondolják, hogy egy nick név mögé bújva azt csinálnak amit akarnak és azt mondanak és írnak, amit akarnak. Úgy hogy én meguntam, hogy azért fizetek és dolgozom, hogy aztán ilyen "fószerek"-től kapjam a hideget-meleget, anélkül, hogy tudnák, mi van a háttérben.
    De ezt szerintem Te nagyon is pontosan tudod, még a szép emlékű Bitbookról, ahol, ha nem csal az emlékezetem, Te is staff tag voltál.
    Nem kéne végre beletörődnöd abba, hogy kedvenc oldalad megszüntette a tulajdonosa?
    Ez az ellen-drukkerség nem is olyan kifizetődő, hidd el. :tef10:
     
  9. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Újabb támogatási kisérlet

    Az nCore fórumában olvashatjátok a libranetről:
    Nem tudom hány féle/fajta módon kell még igazolni, hogy a libranetnek nem kell semmiféle segítség, csak a tagok pénze!
    Tehát visszautasítják a pénzkereseti lehetőségre irányuló segítséget és minden más költség lefaragásra irányuló kisérletet.

    Nem akarom kommentálni ...!

    Ez már több mint bizonyíték arra, hogy a libranet staff nem jó úton jár!
     
  10. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Orotava

    Pedig én ennek látnám értelmét!
    Ha ugyanis jól megfigyelted, akkor az előtted szólók mindenre asszociáltak, személyeskedtek, mínuszozgattak, ha kellett sértegettek, más ember bőrébe bujtattak, csak éppen azzal nem foglalkoztak, amit leírtam. Annyi "leeset náluk", hogy én a libranet oldalon valamely jelenséggel nem értek egyet, de az állításaimat nem tudták megcáfolni. Ha esetleg leírnád, hogy Te az általam vázolt jelenségeket hogyan ítéled meg és meggyőznél arról, hogy miben és miért tévedtem, az ennek a fórumnak egy intelligens külsőt adna.

    Szeretném, ha észrevennéd, hogy a mérleg nagyon a libraneten javaslatokat tevő "fószer" oldalára billen, hiszen ő a javaslatait ott is elő tudta adni, sok száz vagy ezer tagot meg is tudott győzni az igazáról, de a staff részéről nem volt senki értelmes tag, aki például ennek a "fószer"-nek a "spektrum" elméletét, ... elmélet a francot, ... észrevételét orvosolni tudta volna. A 4db kémia könyv a többezer fantasy-val szemben nagyon éles kontraszt, amit nem lehet nem észrevenni! Eddig tehát ott van a "fószer" részéről egy csomó jogos észrevétel, amit ha itt megemlítek, akkor az a válasz, hogy fröcsögök, meg stb. De magát a tényt, hogy esetleg nem lenne igaz a 4 db kémia könyv, azt senki nem meri és nem is tudja megcáfolni.
    Ezeket a dolgokat itt ezen a fórumon se tudja senki megcáfolni, tehát a mérleg másik serpenyőjében még egyetlen ellenérv sincs. Találgatások vannak, hogy nekem sérelem lehet (nincs semmi sérelmem a libranten) vagy esetleg én magam vagyok az a fószer (kb 35 évvel fiatalabb vagyok), a fórumban olvasható dolgokra beírja, hogy nem igaz, (mert így utólag tényleg égő, hogy még most is ott olvasható) meg mindenféle más mellékvágányra terelés, ... csak éppen arról nem akar senki beszélni, hogy akkor hogy is volt az a javaslat elutasítás a pénzügyekkel kapcsolatban, meg mi is a helyzet p* 4 soros versével, ... miért nem került fel a librantre 200 kémia könyv ...?

    A baj nem itt van ezen a fórumon. A problémák gyökere, hogy a libranet staff nem tudta kezelni a "fószer" észrevételeit.
    Az én véleményem egyébként az, hogy a "fószer" és a staff között lehetett valami korábbi félreértés és ezért a staff már elve nem is akarta figyelembe venni az ő véleményét illetve észrevételeit.

    Remélem a Hír-archívumban megtalálod majd p* admin ragyogó 4 soros versét arról, hogy ennek a "fószer"-nek a véleményét a staff ne is vegye figyelembe. Ilyen staff megnyilvánulás után csodálkozol azon, hogy egy intelligens (egyetemi oktató) fogja magát és bevisz egy jobb horgot a staffnak: felajánlja nekik, hogy dolgozzanak meg a pénzért! Előre tudta, hogy ha visszautasítják, akkor a libranet staff "támogassátok az oldalt, ha tudjátok" politikája meg fog bukni! Ez a faszi ez biztos sakkozik, hiszen több lépésre előre tudja, hogy a staff mit fog lépni, mit fog válaszolni! Ha pedig elfogadták volna, akkor annyiféle összeköttetése van az egyetemen, hogy talált volna nekik munkát, amiből eltarthatták volna a libranetet. Saját magát biztos nem hozta volna olyan hírbe, hogy felajánlott valamit és nem csinálja meg!

    Nézd, ... így köztudottá vált, hogy a libranet nem akar megdolgozni a pénzért, kizárólag csakis a tagok adakozásából kívánja fenntartani az oldalt.

    Ez,amit leírtam, ez akkor dőlne meg, ha esetleg valaki arról számolna be, hogy a libranet mégiscsak elfogadta a "fószer" javaslatát és kérik azt a munkát, amivel több más torrentoldalhoz hasonlóan pénzt lehet keresni.

    Én megmondom őszintén, ... még ennek az utóbbi hírnek is örülnék, mert nem akarok én libranet-ellenzéki, meg ellen drukker lenni.

    Sima egyszerű tag voltam a bitbookon. (azt hiszem "kabala" nick névvel, de lehet, hogy más...) Nincs okom, hogy letagadjam, .. de nincs is mit letagadni. Viszont "vagyokvalaki"-hez hasonlóan engedd már meg, hogy észrevegyem: Te most regisztráltál be ide és ez a nekem szóló hozzászólás az első hozzászólásod. Szivesen megbeszélem veled, mint libranet staff taggal minden észrevételemet, de ha jobbnak látod, akkor ezt tehetjük akár itt, akár a libranet-en is PM-ben. Nekem ugyanis nincs szándékom ebből a libranet pénzügyi svindliből (mert az) nagy felhajtást csinálni. Nincs szándékomban a libranet staffot kényelmetlenül érintő kérdésekről nagy nyilvánosság előtt kifejteni a véleményemet, ha ezt egy libranet staff taggal nyugodt és intelligens körülmények között máshol is megtehetem.
    Én beírtam ide az észrevételemet, és azóta engem mindenki ráncigál, hogy így meg úgy. Ellenőrizd le, ...: minden, amit írtam vagy a libranet vagy az nCore fórumában le van írva és nem "költöttem" hozzá semmit. Annak sincs értelme, hogy a libranet staff tagok most sorba ide regisztráljanak és velem kötözködjenek.
    Nem velem kell kötözködni és nincs is értelme a fórumban olvasható tényekről azt írni, hogy nem igaz!
    Nem ez a dolgok intelligens elintézési módja.
    Sajnálom, hogy a libranet staff-nak fáj az igazság, ... de ők baxták el!
    A libranet staff dolga, hogy megtalálja a megoldást..., ha akarják.
     
  11. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mondtam én , ez lesz a

    Mondtam én , :tef161: ez lesz a bejegyzéseiddel mert ez már a személyednek szól .
     
  12. Orotava /

    Csatlakozott:
    2013. június 03.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Luciferkó!Lucifer

    Luciferkó!

    Áruld már el légyszi, hogy erre az épületes baromságra miből következtettél?
    Ugyanis bárhogy meresztem a szemem, nem látom, hogy ilyesmit írtam volna. Én ugyanis azt írtam, hogy voltam staff tag, egy már megszűnt oldalon. Vagy a LibraNet is megszűnt volna?

    De tudod mit? Ne is válaszolj rá! Költői kérdés volt!
     
  13. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ezt többen is máshogy látják :tef344:

    Mint korábbi hozzászólásomban beidéztem, az nCore oldalon egyre többen teszik próbára a libranet staff becsületességét. Többen leírták, hogy többféle segítséget is felajánlottak a libranet Staffnak abból a célból, hogy ne kelljen a tagoktól tarhálni.
    A felajánlott segítségek között volt pénzkerseti lehetőség az oldal számára illetve kevesebb költséggel igénybe vehető szerver, stb.

    Az elutasításból az látszik, hogy a libranet staff kihasználja a Bitbook után keletkezett űrt és egy átlátszó, hiányos ellátottságú könyves oldalnak álcázott torrentoldalcskával úgy húzza le a tagok pénzét, ahogy neki tetszik.

    Ha a staff tényleg biztonságosan akarná üzemeltetni az oldalt, akkor nem a tagok pénzére támaszkodna, illetve elfogadná az olcsóbb üzemelésre tett javaslatokat!

    A libranet csak annak jó oldal, aki nem fizet érte egy garast se!
    Kész átverés az egész oldal!
     
  14. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    Miért jó hazudozni? Nincs

    Miért jó hazudozni? :tef293:

    Nincs neked erre semmi bizonyítékod, de nem is lesz mivel csak egy fikciót próbálsz ráerőltetni itt a fórumozókra de sajnos a kamu képzelgéseid nagyon kevés embert érintenek meg.

    Továbbra is csak ajánlani tudom LibraNet -et az olvasni szerető embereknek én nem hiszem hogy ennek a sok kamunak és tévképzetnek, lejárató kampánynak sokan felülnének.

    Ja és ha annyira a pénzt akarná LibraNet staff lenyúlni az userektől akkor vajon AVL -en miért nem nyúlják le az ottani felhasználók pénzét és ott miért nem sírnak több pénzért, hisz logikus lenne hogy ott is lenyúlják az userek donateit de ott még sincs így. :tef293:

    Szánalmas kamu amit írsz Lucifer engem te kincsem nem tudsz megvezetni. :tef293:
     
  15. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    minek ...?

    Tekintve, hogy egyetlen állításomat se cáfoltad és elzárkózol a PM-ben történ kulturált egyeztetéstől, így én a továbbiakban nem is látom értelmét.
    Szemmel láthatólag valósággal menekülsz a tények egyeztetése elől!

    A libranet maga a megtestesült imperfekció!
    Ezt senki nem tudja cáfolni.
     
  16. Balázs63 / Guest

    libra freeleech

    Freeleech (2013.03.05-2013.08.31)
     
  17. Balázs63 / Guest

    Libranet hír

     
  18. roberto83 /

    Csatlakozott:
    2012. február 02.
    Hozzászólások:
    349
    Kapott lájkok:
    189
    Beküldött adatlapok:
    0
    LibraNet : free reg!Akik

    LibraNet : free reg!

    Akik szeretnének egy kifejezetten ebook-okra szakosodott torrent oldalra bekerülni azoknak itt a lehetőség.

    http://libranet.no-ip.org/signup.php - az Invite code -ot hagyd üresen.

    Torrent statisztika: Torrentek 16,862
     
  19. labruhinn /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 13.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    megerősítő email

    Üdv!

    Kb 3 napja regeltem az oldalra. Megerősítő levél azóta sem jött.
    Újra regelni nem tudok, mert foglalt a cím. Az oldalon senkinek nem lehet jelezni a problémát. Ilyenkor mi van?

    Köszi.
     
  20. hentes1981 / MegamixTracker kapcsolattartó

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    284
    Kapott lájkok:
    60
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Regisztráció!

    Szia!

    Néhány napot kell várni biztosan!
    Sok sikert!

    Üdv:hentes81