Melyik a kedvenc focicsapatod?

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. február 11..

  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci -foci

    minden országba van 3-4 igen jó csapat.de a mai labdarúgás már nem sport hanem üzlet. most pillanatnyilag a top csapatok közül egy csapatot tudok kiemelni a Barcelóna! sok csapat a gazdagabbak teljes garnítúra játékost vásárol- az Arsenál angol klub a kezd? 11 be nincs angol játékos. akkor miért angol ? a német válogatottba honosított lengyel,török,spanyol játékos játszik. egy pár év és lesz izraeli. ez már a kopasznak is hajmereszt?!no vissza a Barcához . kezd? 11 : Valdes-Alves.Piquet,Puyol,Abidal-Xavi Busqets ,Fabregas -Pedró,Messi,Iniesta- ez 8 spanyol játékos. kérek egy top csapatot ahol a kezd?be 6 hazai labdarúgó van! tisztelettel egy barca szurkoló.
     
  2. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    vagy rosz

    - kedves barátom a juve fekete fehér de te a képen zöld fehérbe vagy ez olyan mintha a fradi kapusa lila mezbe védene
     
  3. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    kezd?

    Teljesen igaz amit leírtál, ez már üzlet, de azért azt is lásd, hogy a legnagyobb üzlet a barcában van most.
    Való igaz, hogy ezek már nemzetközi csapatok, de szerintem ez nem feltétlen baj.
    Az Arsenalban egyébként ha nem lenne állandóan sérült a brigád fele, akkor jelen pillanatban 4 angol lenne a kezd?ben, azért nem 0. (Ox, Walcott, Wilshere, Gibbs + (Ramsey walesi, felet az is ér : ) ))
     
  4. Brumi / Guest

    Üzlet!

    Igen igazad van, s?t a világ legnagyobb üzlete, több 10 millió eurókat adnak ki játékosokért. Igaz van eredmény és bevétel is mögötte, na és nem utolsó sorban foci! Nálunk kevés a pénz a focira vagy mert ellopják vagy mert eleve nincs is, és ez sajnos meglátszik a játékon is, bár játéknak nevezni er?s túlzás mert csak szenvednek a füvön!
     
  5. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    igaz

    -de egyszerre még a 4 játékos nem volt a pályán tehát smafu . pl 2 kezd 2 becserélve 5 percre az nem játék ezt te is tudod :tef318:
     
  6. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foci-válasz

    Mondok neked egy top csapatot európában ahol több hazai játékos van:
    Juventus,persze most haza beszélek mert én Juve drukker vagyok,de a mostani nagy európai elit ligák közül az EGYETLEN veretlen csapat,bár elvileg 2pontal most a Milan vezet de az csak púder,mert a Juvenak két kis csapat elleni meccse is elmaradt nemrég.
    És a hazai játékosok:
    Gigi Buffon(mellesleg most választották az évszázad kapusának,
    Védelem:Barzagli,Chiellini,Bonucci,
    Középpálya:Giaccherini,Pirlo,Marchisio,De Cegelie,Padoin
    Csatárok:tef161:el Piero,Matri, Quagliarella,Boriello
    Nos ez ha jól számolom:13 válogatott játékos!
    És ha nem is mindig mindegyik kezd?,az a rotáció miatt van,de azért szerintem ezek a nevek a világ összes klubjába elférnének... :tef344:

    Tisztelettel egy Juventus Fan... :tef344:
     
  7. Brumi / Guest

    IGAZ

    Teljesen igazad van, bár olasz focit nem szeretem de a juve jó csapat, bár szerintem a milánt se kell alá becsülni :tef293:
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    ez szép

    -ez igen szép de van egy picike bibi . a juve igaz most gurul de az elmult 10 évben még lepényev? versenyt sem nyert. ha jól emlékszem tavaly el?tt is egy mezei fulham küldte padlóra gera vezérletével puff :tef344:
     
  9. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Barcelona

    Tekintettel, hogy a Bajnoki cím már elúszott :bigsmile: :ördög: már csak a BL-re koncentrálnak.
    Sajnos azt kell,hogy mondjam azt meg is nyerik. :tef57:
     
  10. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Oldsipi

    Hát nem egészen úgy van ahogy írod.
    El?ször is Bl dönt?t nyert a Juve 1996-ban,majd 97-ben és 98-ban dönt?t játszott sajnos vesztett.
    Minden utána lév? évben a legjobb nyolcig jutott a Bl-ben,közben talán két évet vagy hármat leszámítva minden ében olasz bajnok lett!
    Majd 2005-ben a hamis bundavádak miatt szám?zték a másodosztályba,(ma is tart a tárgyalása annak az ügynek a Nápolyi bíróságon ,és valószn?leg az elvett bajnoki címet is visszakapjuk)
    Majd egy évre rá visszajutottunk az elitbe.Sajna volt két rosszabb év,az idén még Bl-t sem játszunk de ez most egy új csapat.
    És ha jól emlékszem anno a Bundavádak idején a Barcelóna is profitált a mi kizárásunkból amikor is fillérekért megvették Ibrahimovic-ot meg Zambrottát!!
    Szóval a Juve mindig is ott volt a Futball elitben és szerintem ott is lesz.
    Persze nem vagyunk egyformák ,az nem baj ha más csapatért szoritunk.
    Ha spanyol fociról van szó én is szivesen megnézem a Barca játékát de a szivem mindig is a JUVENTUS-ért dobog!... :tef344:
    Ja és még volt egy vesztes Bl-dönt?nk azt hiszem 2003ban amikor a Milan és a Juve játszotta a dönt?t és sajna 11-esekkel alulmaradtunk.
    Na abban az évben sem sok babér termett a spanyol csapatoknak.
     
  11. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    juve

    "Ja és még volt egy vesztes Bl-dönt?nk azt hiszem 2003ban amikor a Milan és a Juve játszotta a dönt?t és sajna 11-esekkel alulmaradtunk."

    Ritka unalmas dönt? volt!
    De ha már dönt? akkor szerintem az egyik legjobb BL dönt?
    a Milán-Liverpool meccs volt.
     
  12. somchai /

    Csatlakozott:
    2010. október 30.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    foci

    kérek egy top csapatot ahol a kezd?be 6 hazai labdarúgó van!

    ?k angolok: PAUL SCHOLES, PHIL JONES, RIO FERDINAND, MICHAEL OWEN, WAYNE ROONEY, CHRIS SMALLING, MICHAEL CARRICK, ASHLEY YOUNG, DANNY WELBECK.
    Egy felet (Admin szerint) talán megérnek: RYAN GIGGS (Wales), JONNY EVANS (N. Ireland), DARREN FLETCHER (Scotland).
    A manager már 25(!) éve szintén (majdnem) angol (skót).
    Gondolom tudjátok melyik ez a csapat...
     
  13. Andrew123 /

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    41
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    futball

    Ibra az Interbe ment a Juve után nem a Barcaba.
     
  14. BSanyi88 / Guest

    Nem hiszem

    Ez így van. De a juve után már nem sokat alkotott f?leg a barcánál nem sokáig kellett nekik .
     
  15. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ibra

    Akkor nézz utánna,milyen is volt neki meg Zambrottának Gránát vörös kékben focizni....
     
  16. Triad12 / Guest

    A világ 3 legjobbja

    Szerintem ezek a volt,és a jelen legjobbja.
    1.Diego Maradona
    2.Lionel Messi
    3.Zinedine Zidane
     
  17. juanito /

    Csatlakozott:
    2011. június 19.
    Hozzászólások:
    32
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Juventus

    Juventus kezdö 11: Gianluigi Buffon-Giorgio Chiellini-Andrea Barzagli-Leonardo Bonucci-Stephan Lichtsteiner-Claudio Marchisio-Andrea Pirlo-Simone Pepe-Arturo Vidal-Alessandro Matri-Mirko Vucinic

    nyolc olasz játékos a kezdöben de már olyan is volt a 2011-2012-es szezonban amikor 11 olasz volt a kezdöben

    Üdv,egy Juventuszrajongó
     
  18. Black /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 23.
    Hozzászólások:
    50
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Logisztikus
    Kedvenc külföldi

    Kedvenc külföldi focicsapatom: Juventus
    Kedvenc hazai focicsapatom: Videoton
     
  19. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Kedvenc Csapataim

    Magyarországon:Honvéd
    Anglia:Chelsea
    Olaszország:Udinese
    Spanyolország:tef161:eportivo la Coruna
    Én ezeknek a csapatoknak drukkolok,de nem szoktam "agyvérzést" kapni ha kikapnak,vagyis inkább a békés szurkoló közé sorolnám magam! :tef161:
     
  20. tomisumi1976 /

    Csatlakozott:
    2012. július 19.
    Hozzászólások:
    326
    Kapott lájkok:
    2
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    barcelona

    kedvenc focicsapetom a barcelona