Melyik filmet láttad utoljára?

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Tu Mite hozta létre. Ekkor: 2010. július 30..

  1. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Ted 2
    Tedék visszatérnek, és Tednek nagy álma van. Sikerül megházasodnia és szeretne egy családod, de nyilván plüss maci létére nem igazán lehet vér szerinti gyereke. De nem kell elkeserednie, még megoldható az ügy, de ehhez be kell bizonyítania, hogy ő is egy érző, létező személy.
     
  2. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hihetetlen igazság
    [​IMG]
    A történet New Yorkban játszódik. Audreyt apja a Hardvard egyetemre szánja, ő azonban nem akar tovább tanulni, mert retteg az eljövendő atomháborútól, s szerinte semmi értelme a tanulásnak. Amikor apja felveszi autószalonjába Josht, a titokzatos idegent, a lány benne próbálja megtalálni élete értelmét.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=iZpuazT6MrA



    [DOUBLEPOST=1449692339,1449085637][/DOUBLEPOST]Közönséges bűnözők
    [​IMG]
    A rendőrség egy leégett hajót talál a San Pedró-i kikötőben, rajta huszonhét halottal. Két túlélő marad mindössze: egy égési sérülésekkel küszködő és halálra rémült magyar terrorista, és Verbal Kint. Kint kényszer alatt hajlandó elmesélni, hogyan robbant fel a hajó. Története hat héttel korábban kezdődik, mikor is öt bűnözőt letartóztatott a New York-i rendőrség kamion-eltérítés vádjával. Senki sem tudja, ki volt a megbízó, még az öt férfi sem, de lassan kiderül, hogy Keyzer Soze-nak, a legendás maffiózónak a keze is benne van a dologban...

    View: https://www.youtube.com/watch?v=oiXdPolca5w
     
  3. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    Legenda vagyok

    Robert Neville (Will Smith) a Földön az egyetlen emberi túlélő, akit nem fertőzött meg a gyilkos vírus. Mára ő New York utolsó lakója, s talán az egész világon nincs már rajta kívül ember. A pusztító járvány következtében azonban új faj jött létre. A mutánsok figyelik minden mozdulatát, éjjel-nappal vadásznak rá. Neville menekülés közben saját vérének felhasználásával próbálja előállítani a járvány ellenszerét. Sikerén az emberiség jövője múlik.
     
    • Like Like x 2
  4. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Argo 2
    Az első részben megismert, kocogókabátos bandavezér, Balog Tibi kiszabadul a börtönből, és a hülye haverjaival, azaz a majrés Bodrival (Scherer Péter), a tuskó Tysonnal (Kiss József) és a néma pszichopata gyilkossal (Bicskey Lukács) újra be akar szállni a bizniszbe. Akárcsak a műkincslopásban utazó Tejesember (Oszter Sándor), aki egy tipikus Guy Ritchie-filmes, morbid fordulattal elesik a japán maffia milliókat érő megbízatásától. Így a félig magyar, félig japán problémamegoldó, a nem mellesleg fekete nindzsa Janos Szan (Kulka János) kénytelen kevésbé profi magyar bűnözőkkel levezényelni egy rablást a Nemzeti Múzeumunkban. Tibiék viszont nem sokáig örülhetnek a szajrénak, mert a lagzira készülő cigányvajda, Hangyás Johnny (Nagypál Gábor) tankkal akar bosszút állni rajtuk az előző részben lelőtt unokaöccse miatt. Ja igen, van még a filmben egy koreai lány is (Young-Shin Kim),
     
  5. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Unfriended
    [​IMG]


    [​IMG]

    színes, magyarul beszélo, amerikai horror-thriller film, 83 perc, 2014

    rendezo: Levan Gabriadze
    forgatókönyvíró: Nelson Greaves
    operator: Adam Sidman
    producer: Timur Bekmambetov, Nelson Greaves
    vágó: Parker Laramie, Andrew Wesman


    [​IMG]

    Heather Sossaman (Laura)
    Matthew Bohrer (Matt)
    Courtney Halverson (Val)
    Shelley Hennig (Blaire)
    Moses Storm (Mitch)
    Will Peltz (Adam)
    Renee Olstead (Jess)
    Jacob Wysocki (Ken)
    Mickey River (Dank Jimmy)
    Cal Barnes (Rando Pauls)


    [​IMG]

    Hat tinilány Skype-on beszélget. Valaki bekapcsolódik a diskurzusba és úgy tűnik, hogy az illető kissé bosszúszomjas. Tudja, hogy a csajoknak köze van egy évvel ezelőtt elhunyt osztálytársuk öngyilkosságához. Az ismeretlen azzal fenyeget, hogy ölni fog, ha valaki ki mer lépni a Skype-ból vagy abbamarad a szövegelés.

    Korábban Offline és Cybernatural címen futott a projekt, jelenleg Unfriended elnevezésre hallgat. Nelson Greaves forgatókönyvéből Levan Gabriadze rendezett horrort.
     
  6. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    én tegnap az Útvesztőt néztem meg.. jó volt. igaz előbb láttam a második részét....
     
  7. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    tegnap este rászántuk magunkat és elmentünk megnézni a SW7-t. Szerencsére tényleg jó volt, szóval pozitívan csalódtam az előző trilógia után.
     
  8. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Akkor én egy rossz moziban voltam,mert amit én láttam ott star wars szörnyű volt :tef161:,lehet valami fan film volt fgh.Komolyra fordítva a szót nagyon nem tetszett,ahogy az útvesztő második része is egy nagy katyvasz,bár az szórakoztatott de mind két film elérte hogy hanyagoljam a folytatást.
     
  9. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    az útvesztő nekünk is nagy csalódás volt, az első rész után sokkal többet vártam. Lehet, hogy én helyeztem alacsonyra a lécet az SW-nél az előző trilógia után?
     
  10. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hát nem tudom főnök :tef293:,én meg értem ha tetszik valakinek,mert ami nem volt az előzmény trilógiában akció,kaland itt dögivel meg volt,és most itt abba hagyom mert nem akarok szpojlerezni :tef161: de szívesen le írnám neked hogy mi nem tetszett,majd holnap levélbe,már álmos vagyok regény írásba kezdeni.
     
  11. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Rendben, de akkor tedd is meg, kíváncsi vagyok :tef293: Nekem az előzmény trilógia túl bugyuta volt...
     
  12. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nekem az előzményel az volt a bajom hogy rém unalmas volt,főleg a második része,meg néhány párbeszéd is rizikós volt,de a legnagyobb gyengesége a románc fonál,meg anakin lehetett volna sokkal érdekesebb és,gonoszabb,kicsit elcseszték,de az uralkodó kiválóan sikeredett.
     
  13. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    OK, azért ha megnézzük mit írtál (és Jar-jar Binksről vagy hogy hívják még csak említést se teszel :tef161:) akkor azért egyértelmű, hogy sok sebből vérzett a trilógia (egyébként lényegében egyetértek veled). De én se azt mondom, hogy az új méltó folytatása a réginek, viszont legalább egy olyan film amire nem éreztem úgy, hogy kidobtam a pénzt (sajnos ilyen sok van mostanában).
     
  14. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én még gyerek voltam amikor jajar másokat idegesített,és én akkor szerettem,és így felnőttként se zavar,de hogy lett belőle politikus az a film legnagyobb rejtélye.Sok hibája van még az előzménynek,kisebb nagyobb,de be tudtam még illeszteni a star wars univerzumba.Azért az Everest nem volt rossz,csak egyet utáltam benne de azt nagyon,hogy nagyon hideg volt benne :tef161:
     
  15. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    Jaaa, úgy könnyű :tef161: Én 25 éves voltam, soha nem láttam még annyira irritáló figurát filmben...
     
  16. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hasonló torrentek N/A

    színes, magyar akció-vígjáték, 95 perc, 2014


    rendező: Árpa Attila
    forgatókönyvíró: Huszár Péter, Trunkó Bence, Árpa Attila
    zeneszerző: Czomba Imre
    operatőr: Christoph Vitt
    díszlettervező: Galambos István
    jelmeztervező: Homonnay Gábor
    zene: Czomba Imre
    producer: Árpa Attila, Árpa Joschi


    szereplõk:
    Kovács Lajos (Balog Tibi)
    Scherer Péter (Bodri)
    Bicskey Lukács (Psycho)
    Kiss József (Tyson)
    Oszter Sándor (Tejesember)
    Csuja Imre (Traktor)
    Nagy Feró (Profi)
    Téglás Zoltán (Jackson)
    Kulka János
    Bán János
    Nagypál Gábor



    Balog Tibi (Kovács Lajos) és bandája (Scherer Péter, Bicskey Lukács, Kiss József) tíz év után sem lett okosabb. Továbbra is pitiáner, suttyó bűnözők, akik nagymenőknek hiszik magukat és a nagy lóvéra vágynak.<BR>Egy japán szindikátus árnyékembere (Kulka János) balszerencséjére pont Tibiéket bízza meg egy felbecsülhetetlen értékű adathordozó megszerzésével. Tibiék vajmi keveset értenek az IT világához, ezért egy számítástechnika tanárt (Bán János) visznek magukkal a lehetetlennek tűnő műveletre. A bajt a roma maffia feje (Nagypál Gábor) fokozza, aki egy régi ügy miatt elégtételt akar venni Tibin. A hajsza során Tibiék mindezeken túl japán bérgyilkosokat és a szlovák hadsereget is magukra haragítják, így az esélyük arra, hogy a nagy zsével Malibu tengerpartjára szökjenek, radikálisan csökken. <BR>De aki Tibit alábecsüli, annak annyi. Mert Tibi megoldja okosban.
     
  17. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Everest
    [​IMG]

    Rendező(k): Baltasar Kormákur
    Forgatókönyvíró(k): Simon Beaufoy, Lem Dobbs, Mark Medoff
    Operatőr(ök): Salvatore Totino
    Producer(ek): Nicky Kentish Barnes, Tim Bevan, Eric Fellner, Brian Oliver
    Vágó(k): Mick Audsley
    Forgatókönyvíró(k):

    Szereplő(k):
    Robin Wright
    Keira Knightley
    Jake Gyllenhaal
    Michael Kelly
    Sam Worthington
    Josh Brolin
    Emily Watson
    Clive Standen


    A filmet a világ legmagasabb csúcsának meghódítására tett egyik kísérlet során történt hihetetlen események ihlették. Az Everest két különböző expedíció elképesztő útjának krónikája. Ez a két expedíció az emberiség által tapasztalt egyik legdurvább hóviharral találja szemben magát. A hegymászók kitartását a bolygó legkönyörtelenebb elemei teszik próbára, csaknem lehetetlen akadályokkal kell megküzdeniük, és életük szenvedélye a túlélésért folytatott lélegzetelállító harccá válik.
     
    • Like Like x 2
  18. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Elég jó kis korrekt film volt ez.
     
    • Like Like x 2
  19. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    A kezdő
    The Intern
    [​IMG]

    Rendező(k): Nancy Meyers
    Forgatókönyvíró(k): Nancy Meyers
    Operatőr(ök): Stephen Goldblatt
    Producer(ek): Nancy Meyers
    Vágó(k): Robert Leighton
    Forgatókönyvíró(k):

    Szereplő(k):
    Anne Hathaway
    Robert De Niro
    Nat Wolff
    Rene Russo
    Adam DeVine
    Anders Holm
    Andrew Rannells
    Christine Evangelista
    Peter Vack
    Drena De Niro

    Leírás:
    A menő netes divatcég az egyenlő esélyek jegyében idősebb gyakornokokat is hajlandó fogadni. De erre talán nem készültek fel: beállít hozzájuk egy 70 körüli öltönyös, diplomatatáskás úr (Robert De Niro), és munkát kér. Valaha ő is hasonló szakmában dolgozott, mondja.
    A cég főnöke, a megállíthatatlan tempójú és nehezen elviselhető temperamentumú Jules (Anne Hathaway) alkalmazza a férfit, és attól kezdve kénytelenek eltűrni egymást: különböző szeszélyek, különböző szokások és hasonló nyakasság ütközik össze - egészen addig, míg a sok utálatból talán barátság nem alakul.
     
  20. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Az új részt a csillagok háborújától..Star Wars az ébredő erő.....
    Nekem nem jött be :tef10:
     
    • Like Like x 2