Méret a lényeg vagy a vastagság?

A témát ebben részben 'Erotikus zóna' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2014. január 08..

  1. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Dark: ha jól olvastam az ezzel kapcsolatos infokat akkor 12+ már elegendő. Elhiszem hogy van akinek ez alatt van, de tudod, van egy olyan dolog hogy "pózok kis huncurlécre".

    De miért jó ha nagy?! Most lehet kiábrándítalak, de nekem azért átlag felüli (M.o-on 15,6 az átlag). Annyit értem el vele, hogy bizonyos pózok (ami kicsire lett kitalálva), nem működnek. Mondjuk nem minthogyha zavarnának azok, de előnye nincs, úgyhogy ez a téma úgy ahogy van nagy hiszikeltés csak. Tongue Out
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. március 04.
    • Like Like x 3
  2. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Csinálhatsz te akármilyen pózt, ha a csaj nem érzi hogy benne vagy. hahahahahahahaha

    De nekem aztán mind1, legyen hisztikeltés, és mindenki higgye azt, hogy nem számít a méret. Én tudom mik a nagy méret előnyi, nem egy élménybeszámolót végighallgattam, és nem is egy panaszt azokra, akiknek kicsi. Szóval ettől kezdve mindenki azt képzel amit csak akar.

    Az hogy a méret nem számít egy olyan hippi duma amivel csak megnyugtatják egymást az emberek. Nem baj ha kicsi, hiszen nem az számít. Ez kb ugyan olyan, mint a nem a külső a fontos, hanem a belső. :tef161: Ezt meg szintén az átlag külsejű, vagy az az alatti emberek lelkének megnyugtatására találták ki. Hiszen nem lehet mindenki szép.. És ugye nem lehet mindenkinek nagy farka sem.. Mert az átlag ember bizony nem ilyen szerencsés. És ugye ők vannak többségben.

    Továbbá engem nem érdekel ki kezd itt hisztizni vagy pánikolni. Mert mint írtam, mindenki találhat magának párt kicsi dákóval is. XD

    UI: Engem nem tudsz kiábrándítani, mert amit írok az tapasztalat. És nem hat meg, ha emiatt páran álmatlanul forgolódnak majd. XD
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. március 04.
  3. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hát egész más érzés ha a partnernek nagy, mint ha kicsi, vagy átlagos lenne. :tef318: De ha a párotok szeret nem fogja őket érdekelni mekkora kukacotok. :tef318:
     
    • Like Like x 3
  4. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Erről beszélek én is kicsi adaniszom. :tef318: De egy hölgy véleménye azért mérvadóbb. Mindenki aki legalább egyszer szexelt már szakértőnek érzi magát. Amikről én írtam azt csak kevesen tapasztalhatják meg mind férfi, mind a női részről. Csak az érti aki ennek a részese volt. A többiek meg azt hisznek amit akarnak.
     
  5. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    De a mellet a péniszhez hasonlítani kicsit vicces. :tef161:
     
  6. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Kicsit? hahahahahahahaha De abban igaza van Deinonak , hogy a női mellméret nem számít. De ez is nézőpont kérdése. Aki a nagyot szereti, az a perverziója, nyilván nem éri be a kicsivel. Én pedig azt szeretem ha formás. Mind1 mekkora.

    Helyesebb lenn a luk méretét példának venni. Egész más érzés, ha szűk, és egész más ha túl tágas. De ennél jobban már nem tudom körülírni. hahahahahahahaha Tehát egy nőnek is egész más érzés, ha nagy méretű pénisz hatol belé, mintha egy kicsi. Sokaknak a vizuális élmény is sokat számít. De nem kell egy véleményen lenni. Az lényeg, hogy pörögjön a téma. Tehát köszönöm mindenkinek aki hozzászólt, vagy hozzá fog szólni. :tef293:
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. március 04.
    • Like Like x 2
  7. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem véletlenül nagy vibrátorokat gyártanak. :tef161: Ha annyira mind1 lenne a méret, jobban spórólnának az anyaggal. Egy vibuből kijönne 5 is :tef161: Bár lehet van kicsiben is, én nem tudom, nem szorulok rá :tef318:
     
    • Like Like x 2
  8. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    De Dark, azért azt férfiként tudhatnád, hogy ha a nő gugol rád akkor összemegy a hüvely és jobban érzi hogy benne vagy, azaz spórolsz pár centit, azaz 11-12 cm-es himbilimbivel is érezheti a partner.
    Tény hogy akinek kicsi van, nem fog misszionáriusba kezdeni :tef161:
     
    • Like Like x 1
  9. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én nem tudom hogyan lehet centiket nyerni, mert nem szorulok rá. De attól függetlenül hasznos infó lehet másoknak. Ahogy matzee szokta mondani: Kis bohóccal is lehet nagycirkuszt csinálni. -,-m,hahahahahaha
     
  10. Adanisz / Dark Angel kis kedvence :)

    Csatlakozott:
    2011. november 05.
    Hozzászólások:
    5,075
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Előjátékkal is el lehet terelni a figyelmet a lenti hiányoságokról. :tef318:
     
    • Like Like x 3
  11. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igen, nálam a szex az 1 órás legalább :tef293:

    Dark: Én se szorulok rá olyanokra, csak kipróbáltam, és nekem nem megy, mert nekem pont nem kicsi ,é-.
     
    • Like Like x 1
  12. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    :tef161:
    Pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetesen!
    Szeretnél Te is akár 3-7 cm-el nagyobb péniszt? Szeretnél maximumot nyújtani kedvesednek az ágyban hatalmas pénisz méreteddel? Pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagításon gondolkodsz, de félsz a kockázatos és drága műtéttől? Ne habozz tovább! Nálunk megtalálhatod a neked való megoldást!

    Lássuk be a férfiaknál ugyan olyan fontos a pénisz mérete, mint a nőknél a mell mérete! Míg a hölgyeknél a nőiesség szimbóluma a szép, kerek, feszes mell, addig a férfiak esetében a hatalmas pénisz méret az, ami igazán férfiassá teszi őket.

    [​IMG]Ha Te is szeretnél hatalmas pénisz mérettel büszkélkedni, akkor a lehető legjobb helyen jársz! Ismerd meg a pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetes módszereit, mellyel már alig néhány hét alatt neked is akár 3-7 cm-el nagyobb péniszed lehet!

    Növeld meg Te is péniszed méretét és önbizalmadat! Nyújts maximumot kedvesednek az ágyban! Legyenek keményebb erekcióid, élvezetesebb szexuális aktusaid, melyet a pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetes módszereivel érhetsz el!

    Pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetesen? De mégis hogyan?
    A pénisz növelésre, pénisz nagyobbításra, pénisz vastagításra ugyan a leggyorsabb módszer az a pénisznövelő műtéti beavatkozás, de ez a módszer egyben a legkockázatosabb pénisznövelő eljárás, nem beszélve az utána lévő fájdalmakról, lábadozási időszakról és nem utolsó sorban a magas költségekről!

    Ha Te sem szeretnéd, hogy a pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás ilyen kockázatos és drága módszerrel valósuljon meg, akkor az alábbiakban megismerheted azt a titkot, mely segítségével Te is nagyobb és vastagabb péniszt érhetsz el mindenféle kockázat és drága kiadás nélkül!

    És, hogy miben is rejlik a tökéletes pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás titka? A válasz nem más, mint a pénisznövelő hatású gyógynövényekben!
    Gondoltad volna, hogy a természetben nem csak az egészségünk megóvására találhatunk természetes gyógyírt, hanem némely növények szépészeti hatással is rendelkeznek? Nos, igen! Rengeteg kutatás és kísérletezések során gyógynövényszakértők, kutatók arra jöttek rá, hogy a természetben léteznek olyan pénisznövelő hatású növények, mellyel a pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetesen és biztonságosan is elérhető.

    De vajon melyek ezek a pénisznövelő hatású gyógynövények és miért is olyan hatásosak a pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás elérésében?
    A legismertebb pénisznövelő hatású gyógynövények közé sorolható a fűrészpálma, királydinnye, szibériai ginseng, damiána. Valamennyi felsorolt pénisznövelő hatású gyógynövényekről beigazolódott, hogy hatóanyagaik a nemi szervbe áramló vér mennyiségére vannak hatással, mellyel feltöltik a barlangos testeket, meghosszabbítva a pénisz méretét, mely hatására akár neked is 3-7 cm-el nagyobb péniszed lehet! A pénisznövelő hatású gyógynövények használatával a pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetesen és fokozatosan érhető el mindenféle mellékhatás nélkül!

    Webruházunkban olyan természetes pénisznövelő termékek között válogathatsz, mely valamennyi felsorolt gyógynövényt tartalmazza. Valamennyi pénisznövelő termékeink 100 %-ban természetes alapanyagokkal készültek, laboratóriumban bevizsgált termékek, melyeket nyugodt szívvel ajánlanak szexológusok és urológusok is a tökéletes és gyors pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás elérésére!

    Pénisznövelő termékeink használatával már alig néhány hét alatt elérheted az ideális pénisz méretet! A pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás természetesen és biztonságosan már számodra sem lehetetlen! Valamennyi pénisznövelő termékeink, mint pl. a Size Gain pénisznövelő tabletta, az XL pénisznövelő krém és tabletta vagy a 22 napos pénisznövelő tabletta mára már világszerte elismert sikertermékek, melyek több százezer férfin segítettek a tökéletes és természetes pénisz növelés, pénisz nagyobbítás, pénisz vastagítás elérésében!
     
  13. Deino /

    Csatlakozott:
    2015. március 03.
    Hozzászólások:
    161
    Kapott lájkok:
    113
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Na ne... :tef161: Már te is fizetett promóter lettél :tef161:
    Nem elég hogy az internet tele van szennyel de már itt is ez van :tef161:

    Remélem hogy csak iróniának szántad.
     
  14. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    haha
    Nem lehetett kihagyni :tef161:
     
    • Like Like x 2
  15. zonee / Guest

    egyik se
    ha nem izgat a párod rossz partnered van vagy nem illetek össze
     
  16. Cherry /

    Csatlakozott:
    2016. január 18.
    Hozzászólások:
    283
    Kapott lájkok:
    56
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    budapest
    Szerintem az előjáték és a szenvedély ami fontosabb,nem igazán a méret.

    Persze ha valakinek extra kicsi (4-6 cm a pénisze) hááát ott azért gáz lehet :tef10:
    Én még ilyennel nem találkoztam,szal nem tudok nyilatkozni erről.

    De azért az extra-nagy méret se vonz. Attól már megijednék. :tef293:.

    Mondjuk úgy, hogy az átlagos vagy az átlagtól kicsit nagyobb ami szerintem ideális. :tef293:
     
  17. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem tudom miért méricskéltek
    a nőknek nagy exkavátor kell csak letagadják
    ,m.
     
  18. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    hát idáig egy csaj se panaszkodott se a mérettől se a vastagságról. lényeg,hogy stabilan bemenjen ozt kész. addigra már úgyse megy össze, ha már addig eljutottunk akkor már nem nézegetjük hanem elvezzük az életet.
     
  19. Anita29 /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    534
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Lakhely :
    Magyarország
    Nem keresek kimondottan tengerjáró hajót, de tisztességes méretű hajón szeretnék csücsülni a viharos vizeken.:o7:
     
  20. gonzzo410 /

    Csatlakozott:
    2012. március 17.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    136
    Beküldött adatlapok:
    0
    Üdv!
    Lehet ezt keresni? Fura egy elsőrandi lehet,ha valaki ezt keresi kimondottan. :tef293:
    Vagy inkább úgy megy ez,hogy a barinőm monta,hogy....Igaz szakítottak ,mert 2x hetene felpofozta...?! :tef293: Szóval fura nekem az efféle női gondolkodás. Persze értem én,hogy a vizuális stimuláció fontos!A férfiak nagy többsége a nagy mellekkel hasonlóképp van.
    Az én tapasztalatom (sajnos nem reprezentatív :tef161: ) szerint a kisebb mellű nők jobbak az ágyban. (Itt kérek elnézést az összes nagymellű hölgytől :tef318:irul: :tef161: ) Persze ,hogy kinek mi az idálja az szubjektív,csak szerintem ritkán jön össze hosszútávon.:tef293:

    PS: Azért egyetemes igazságot ebben a topikban se talál senki. Hisz nem hiszem,hogy (ami pl. a vastadságot illeti) egy 18 éves szűzlány ugyan azt gondolná erről,mint egy 5 gyerekes családanya....

    Üdv!
    gonzzo