Milyen játékokat ajánlanál?

A témát ebben részben 'Játékokkal kapcsolatos beszélgetések' n_ben007 hozta létre. Ekkor: 2012. június 24..

  1. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    gonosz

    - ajánlom AK47 jó probléma megoldó :tef293:
     
  2. 09812 / Guest

    gta

    szerintem nagyon jó a sleeping dogs is de én xboxon jáccom mert az én gépemen nem indulna el
     
  3. mookybaa /

    Csatlakozott:
    2011. január 27.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha már játék

    Nálam abszolút kedvenc a S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl és persze a két kiegészít?je, bár a Call of Pripyat jobban bejött mint a Clear sky. Megvan benne az amit az FPS játékokban szeretek. Az RPG elemek pedig nagyon jól színesítik, a küldetések változatosak, izgalmasak, sokszor elgondolkodtatóak és persze a játék hangulata nagyon magával ragadó. Ja és rengeteg MOD van hozzá amivel szintén jól el lehet szórakozni amíg egyszer csak megjelenik remélhet?leg a második rész. :tef10:
    Szeretem még a Crysis sorozatot, az Alien vs. Predatort, ami f?leg Marine "üzemmódban" éjszaka, fejhallgatóval nagyon betojatós, predatorral ahhoz képest egy sétagalopp a játék. Vagy a régebbiek közül pl: Half Life is elég jó.
     
  4. barcada /

    Csatlakozott:
    2012. május 23.
    Hozzászólások:
    378
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    PES 2013 & F1 2012

    A játékok néhány napja jelentek meg hivatalosan, szóval ha van kedvetek hozzá, akkor ki lehet próbálni, hogy milyenek lettek. Szinte minden oldalról letölthet?ek.

    PES 2013:



    F1 2012:
     
  5. n_ben007 /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    201
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hitman: Blood money

    Sziasztok!

    El?ször is köszöntök minden új tagot, az elmúlt id?kben eléggé lemaradtam a oldal történéseit illet?en, de mivel továbbra is szeretnék aktív tag maradni, így mostantól igyekszem az általam indított témát (azaz ezt :tef161:) életben tartani.

    Íme egy nagy kedvencem, a Hitman sorozat negyedik kiadása, a Blood Money:



    A videó a játék 5. küldetésének egy összevágott változata, igyekeztem a lehet? legrövidebb, de legjobb bemutatót keresni hozzá :tef293:
     
  6. n_ben007 /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    201
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Prototype

    Üdv mindenkinek!

    Gondolom már többen ismerik ezt az észbontó játékot, amelynek éppen idén nyáron jelent meg a második kiadása is, az els? rész nagy sikerének köszönhet?en, íme a játék trailere:



    egy gameplay video:



    Ajánlom mindenkinek, aki az er?szakos mászkálós játékokat szereti.
     
  7. Arpiextra /

    Csatlakozott:
    2012. július 03.
    Hozzászólások:
    120
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Játékok

    Sziasztok ha valaki ugymond "játsogatós" kedvébe lenne annak it van pár számomra nagyon jó játék: Battlefield Bad Company 2, Prototype 1 és 2, DarkSector, DeadSpace (els? része), Crysis (1,2) stb
    Ha játszani akartok próbáljátok ki valameiket nagyon jók
     
  8. Danger /

    Csatlakozott:
    2011. november 09.
    Hozzászólások:
    64
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Assassin's Creed 3

    Ma este 8 körül feltették az Assassin's Creed 3-at a külföldi oldalakra.
    Iptorrent és Bitgamer-en már fent van.
     
  9. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Sine Mora

    A Sine Mora egy dieselpunk stílusú horizontális shoot 'em up videojáték, mely a magyar Digital Reality és a japán Grasshopper Manufacture közrem?ködésének eredménye.

    Szerintem remek kis játék és szuper dolog, hogy (félig)magyar fejlesztés és ráadásul magyar szinkronos. A steamen elég barátságos áron lehet megvásárolni, kb 7euro.

    http://www.gamestar.hu/sine-mora-teszt.html
     
  10. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    ac3

    pc változat? ezen a kettön nem vagyok tag. máshol esetleg? hitmant is napok ota nézem pc-be talán ma lesz jo változat.
     
  11. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Call of Duty Black Ops II
     
  12. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    assasins creed 3

    szerintem nagyon jo.Lehet az év játéka lesz
    Már van olyan hely ahol tölthetö Pl beload.skidrow.com
    lesz magyar nyelv isha hivatalosan ki jönn de ez orosz /angol
     
  13. Jonhy62 /

    Csatlakozott:
    2011. augusztus 08.
    Hozzászólások:
    154
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    hitman absolution

    nagyon jo ez is tölthetö ez is de nincs még crack.
     
  14. aurora9011 /

    Csatlakozott:
    2012. november 12.
    Hozzászólások:
    61
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    játék

    Battlefiel 3,Battlefield bad company 2 (only multiplayer)
     
  15. Levwi /

    Csatlakozott:
    2012. november 23.
    Hozzászólások:
    26
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én amit ajánlanék mivel nem

    Én amit ajánlanék mivel nem biztos, hogy mindenki próbálta(bár ezt kötve hiszem)
    az a Half-Life 2 sorozat. Nagyon jó hangulatos játék számomra megunhatatlan.
    A játékélmény kifogásolhatatlan. Azóta amióta végigvittem egyetlen játék sem tudott annyira lekötni. Szóval mindenkinek ajánlom. Tudom nem mai darab, de a játékélmény miatt nem bántam meg, már nagyon várom a folytatást
    És hogy valami újjabbat is megemlítsek a crysis sorozat és az assasin's creed minden része.
     
  16. Warrior /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 28.
    Hozzászólások:
    1,069
    Kapott lájkok:
    58
    Beküldött adatlapok:
    0
    leg firsseb

    Far.Cry.3-RELOADED
    Trecker : Bithuman
    Kapcsolatok : 7 seeder, 150 leecher
     
  17. n_ben007 /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    201
    Kapott lájkok:
    17
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nosztalgia: Tekken

    Bizonyára mindenkinek volt egy kedvenc játéka, van valami hobbija és lesz valami, ami évek múlva is fel fogja kelteni az érdekl?désünket. Nálam ez a Tekken játék sorozat, amely az egyik legismertebb Arcade Fighting game a világon. Els? fejleszt?je a NAMCO cég volt, amely kés?bb egyesült a Bandai céggel. A története még a filmes ipart is megfogta, 2010-ben még egy filmet is készítettek, amely körvonalakban tükrözi a játék történetét. Az els? Tekken 1994-ben jelent meg a játéktermekben, akkor még arcade gépen. Érdekesség, hogy a játék fejlesztésében magyar személy is részt vett. A játékterek látogatottsága nagy mértékben növekedett a játék megjelenését követ?en, így egy évvel kés?bb már a Sony is pályázott a saját játék konzolukon való megjelentetésre, ami 1995-ben be is következett. A töretlen siker eredményeképp érkezett a második része, amely a mozgáskoordinációt illet?en sokat fejl?dött el?djéhez képest. Jelenleg asztali konzolon 9 rész elérhet?, amely a Tekken 5 óta akár online is játszható.
    Elég a szavakból, íme pár ízelít? gyermekkorom els? konzolos játékából:

    Tekken 3:
    [​IMG]


    Tekken 5:
    [​IMG]


    Tekken 6:
    [​IMG]
     
  18. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Tomb Raider SURVIVAL EDITION

    Lara Croft kalandjai folytatódnak, azonban most id?ben visszafelé haladunk, és egészen h?sn?nk fiatalkoráig utazhatunk vissza az új, alcím vagy számozás nélküli Tomb Raider-ben. A gondtalan fiatalok életét él? Lara egy hajó fedélzetén utazik, a pihenést azonban egy váratlan baleset szakítja félbe; a kevés túlél? egy ismeretlen sziget partjára vet?dve próbálja kitalálni, hogyan tovább...
     
  19. hartigan /

    Csatlakozott:
    2013. november 14.
    Hozzászólások:
    2,021
    Kapott lájkok:
    5
    Beküldött adatlapok:
    0
    Crysis 3

    Rendszerkövetelmények:

    Minimum: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz-es processzor, 2 GB RAM, Nvidia GeForce GTS 450 vagy AMD Radeon HD 5770 grafikus kártya, 15 GB szabad hely a merevlemezen
    Ajánlott: Intel Core i3-530 processzor, 4 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 560 vagy AMD Radeon HD 5870 grafikus kártya, 15 GB szabad hely a merevlemezen


    A Fiam szerint nagyon jó játék !
     
  20. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Crysis 3 (vélemény)

    Crysis 3

    Ez a játék ami nagy hatással volt rám! Gyönyör? szép grafikával, jó történettel és jó játékmenettel. Mikor végigvittem, egyszerre voltam "boldog" és szomorú. Jó érzés volt végigvinni, de egyszerre volt rossz, hogy ennyi volt. Talán ha lesz hozzá magyarosítás biztos végigviszem mégegyszer. Gépigénye van rendesen éppen ezért sok kritika érte, de kárpotól érte a látvány világa. Még pár év múlva is el? lehet venni, mert megállja a helyét akkor is! Mindenkinek ajánlom érdemes végigjátszani!