Magyar torrent oldalak Műszaki TorrentTanya (MTT)

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. január 24..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    "ha megszűnik az MTT"
    S ezért mindennap (többször) imádkoztok, mert akkor csak ti birtokolnátok a műszaki könyveket.
    Így találkozik az önzés és az irigység. :tef293:
    Hátha még ha tudnátok, hogy ez egy mekkora "oldal" vergődése...
    Mert az önzéshez, és az irigységhez a hazugság is társul, s természetesen a szokásos paranoia és fóbia. :tef293:
    Akkor sírjunk, mert régen bántották őket, s azóta se tudnak egy jóízűt aludni. :tef293:
    Tényleg hibásak az MTT vezetői, állítólag személyesen is találkoztak némelyetekkel és meg tudták állni, hogy tettlegesen nyílvánitsanak véleményt. :tef344:
     
  2. tamara123456 /

    Csatlakozott:
    2016. február 06.
    Hozzászólások:
    17
    Kapott lájkok:
    4
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Ezt a siránkozást amit ti elő adtok,ti saját magatok sem hiszitek el. :tef293:
    "Benoni leírja még: AB63 "dicsekedő" közlésén kívül semmi bizonyíték nincs arra, hogy 5bdc AB63 javára csalt volna!"
    Most akkor ki bizonyít mit?
    Benoni [Az Árja fajelmélet tanára] le írja azt is,hogy ő írta a
    Mein Kampf-ot csak arra sincs bizonyítéka? haha

    Egyébként.
    2013-07-31-től a VIP rangban lévők már nem vesznek részt ebben a Hónap Dolgozója (sztahanov) játékban!
    A múlton rágódni lehet,de semmi értelme.
    Most akkor jöhet megint egy egyetemi tanár és egy ügyvédi diák 2x2 oldalas siránkozása. haha
     
  3. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    S a pontosítás végett, írja le aki tudja, hogy a fenti siralmas események mikor történtek?
    [DOUBLEPOST=1458767249,1458766916][/DOUBLEPOST]S hiába kerülgetjük a forrókását, azt is meg kell állapitanani, hogy az érintettek nem keresztény emberek, mert azok (általában) tudnak megbocsátani...
     
  4. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    nem létező oldalnak mi a címe?
    tanulok és engem érdekelne
     
  5. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Én a feleségemnek szoktam mondani amikor lemarad egy sorozat részéről, hogy:
    "Sosem fogod megtudni"
    Neked is csak ezt tudom mondani.
     
  6. Conax /

    Csatlakozott:
    2013. február 10.
    Hozzászólások:
    200
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ha úgy kérdezted volna, hogy az MTT mellett létező "MTT hiányosságait kiküszöbölő" funkciójú oldalnak mi a címe, akkor most egy privát üzenetben megírtam volna a lényeget és lehet, hogy a jelentkezésedet támogattam volna és támogattalak volna abban is, hogy a 3 támogatód meglegyen.
    Így azt látom, hogy komolytalanul kezeled a témát és igaza van magyusz-nak, hogy sohasem fogod megtudni.
    Próbálj meg bekerülni az MTT-re, ... neked erősen javaslom!

    A feleséged valószínűleg tényleg soha nem fogja megtudni!
    A mai nap azonban minumum 2005 ember ismeri az országban. Ilyen web felületen, mint ez vagy a torrentoldalak, az biztos, hogy az MTT oldal megszűnése előtt nem lesz publikálva. Ugyanis jelenleg csak azok és csak akkor tudják meg, amikor a jelentkezésüket az oldal vezetősége pozitívan bírálta el.

    Egyébként én nem vagyok rabbi és nem vagyok olyan vallású, hogy 5bdc-hez hasonlóan válasz helyett kérdést teszek fel, de ha engem kérdez valaki az oldal címéről, nevéről, elérhetőségéről, akkor rögtön az kérdés merül fel bennem, hogy az oldalra való bekerülés szándéka esetén miért érdekli annak a neve vagy elérhetősége. Most azért kérdezi, mert fel akarja törni és ahogy meg lett fenyegetve az oldal az MTT által, úgy el is akar onnan lopni mindent, vagy tényleg be akar kerülni.
    Én úgy érzem, hogy az oldal vezetősége érthető okokból óvatos és "amelyik kutya ugat", attól jogosan félni lehet elvet követve alaposan megnézik, hogy kit engednek be!! Ha nekem feleségem lenne (bár remélem nem leszek olyan bolond, hogy legyen) akkor ezekkel az információkkal kiegészítve mondanám meg neki, hogy " ... szivem, soha nem fogod megtudni, mert ... ilyen és olyan körülmények vannak...!" Jelentkezni kell, személyesen alá kell írni néhány papírt, kb. fél órás beszélgetés az oldal valamelyik vezetőjével és egyik támogatóddal, majd ha megbízhatónak találnak, 2006.-ik ként kezedbe kapod az oldal nevét és elérhetőségét, az első belépő kódodat, kódtáblázatokat, oldalon használható nevedet, stb.
    Én is ezt az utat végigjárva kerültem be.
    Nem mondom, hogy egyszerű, de hála az MTT-ről jött fenyegetésnek ezt kénytelen megtenni az oldal vezetősége.
    Privát oldal, mások a szabályok, mint egy torrentoldalnál.
    Létszám bővítés egyébként most volt februárban. Legközelebb 5 hónap múlva szeptemberben várható.
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2016. március 24.
  7. magyusz /

    Csatlakozott:
    2014. március 12.
    Hozzászólások:
    1,040
    Kapott lájkok:
    329
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Még a lakásomat is rátok iratom 8 példányban személyesen.
    Egy kicsit paranoiások vagytok nem őrültek ugye?
    Hát ez nem egyszerű, de jól lehet szórakozni unalmas perceimben.
     
    • Like Like x 2
  8. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Mivel ez az eszement feltételezés már többször elhangzott, legyél szíves soroljál fel egy pár zárt oldalt, melynek a neve, címe ismert, s feltörték? Nem az MTT részéről, csak úgy általában valaki.
    Az ilyesmit általában propagálni szokták, tehát ha semmi kapcsolat nincs az illetővel, akkor is szokott információ kiszivárogni.
     
  9. nbw /

    Csatlakozott:
    2016. február 28.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    De most komolyan....
    Hány éves vagy Te királyfi?

    Nem lehet az oldal címét (ahol a szuperbiztos lemásolhatatlan technológiával védett pdf-ek találhatóak, és amit csak a szuperbiztos, személyes megbeszélés után felvett egyetemisták látogathatnak) leírni, mert az MTT, vagy 5bdc utasítására feltörik es a szupervédett pdf-eket az MTT-re ( ahol még a sztahanovisták is csalnak) feltöltik. Mellesleg ugye az Mtt-n a természettudomány megszűnt és egyébként is üldözendő, mióta a mester (aki teljesen ingyen megírta egy romániai egyetemista szakdolgozatát) elhagyta az oldalt, vagy kitették (a korábban leírtak alapján ez sem egyértelmű).

    Mutatni sem lehet róla semmit, mert feltörik, ellopják és akkor mi lesz az egyetemistákkal, jogászprofesszorokkal és nem utolsó sorban a nagytudású mester is mehet vissza sakkozni.
     
  10. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hihetetlen hogy egyeseknek nincs semmi élet céljuk csak az hogy mtt fikázák :tef161:
     
    • Like Like x 2
  11. BudaésPest /

    Csatlakozott:
    2015. február 09.
    Hozzászólások:
    1,183
    Kapott lájkok:
    212
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Egy idő után már unalmas XD
    Már csak végtelen hosszú szöveget látok.
    Nézem új üzenet megint 200sorba leírja valaki ugyanazt XD Oké akkor majd később visszanézek mondom :tef161:
    Nem is értem, hogy vagytok képesek ezt elolvasni?
     
  12. szappanoskrumpli /

    Csatlakozott:
    2016. március 23.
    Hozzászólások:
    430
    Kapott lájkok:
    26
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hol volt, hol nem volt, hetedhét országon is túl, még az üveghegyeken is túl, ... Egyszer volt, hol nem volt, az Óperenciás-tengeren túl volt egy szupertitkos szuper elit hely amire senki nem tudott regisztrálni.
    Szerintem orkok lakják az oldalt.
    Minden helyről szokott lenni pár kép.
    Hogy lehetne komolyan venni téged amikor állandóan a kifogásokat keresed?
    MTT mellett létező oldalakat megtalálom a bemutatók között.
     
  13. varbe958 /

    Csatlakozott:
    2016. március 11.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én ezzel a HD versennyel, meg az állítólagos csalással nem foglakoznék.
    Egyrészt azért nem, mert már nem aktuális, másrészt azért nem, mert csak az bizoníyítható, hogy aB63 dicsekedett, hogy csak egyet kell füttyentenie és 5bdc annyi ponto ír neki jóvá, amennyit ő kér.
    Gondolj utána: Mit válaszolna erre 5bdc?
    Egyszerűen azt, hogy neki, mint adminnak ez jogában áll.
    Egyébkéntis....: Nagyon jól ismered az MTT staffot: Ha valami nincs benne a szabályzatban, akkor amit ők csinálnak az mindig, tehát az utólagosan felhozott kifogásokra támaszkodva, ... mesterkélten ugyan, de tényleg mindig törvényesek és szabálynak megfelnek.
    - Fáradtság miatt kirúgtak egy VIP tagot: utólag mindenki törvényesnek és az MTT szabályainak megfelleőnek itélte!
    - MTT moderátor vírusokat küldözget: MTT admin nem bünteti meg, mert az MTT szabályzata szerint ez megengedett!
    - MTT moderátor lehülyéz egy tagot: MTT admin nem bünteti meg, mert az MTT szabályzat szerint ez törvényes.
    - MTT moderátor kirúgja a tagot, mert állítása szerint aránycsaló programot használ, és ez a gyanúsítás az MTT szabályzata szerint törvényes annak ellenére, hogy a program használata az MTT részéről bizonyított lenne.
    - MTT moderátor kirúgja a tagot, mert állításuk szerint olyan személyt hívott meg, aki egyszer már volt MTT tag. Ez utóbbit lehet, hogy az MTT staff tudja bizonyítani, de azt már nem, hogy a meghívó is tudta a meghívottról, hogy kit hívott meg.

    Utóbbi esetekeben az MTT staff esélyt sem ad a kirúgott tagnak, hogy megvédje az igazát.

    Tehát akkor most mit akarsz te kavarni ezzel az állítólagos HD verseny csalással? Lesöprik az asztalról, mondván, hogy 5bdc-nek joga an hozzá és kész.

    Hidd el, hogy nem mész vele semmire, ... kár volt megemlíteni!

    Senki nem kérte, hogy teljes terjedelmében másold be az egyetemisták oldalán lévő leírást.
    Kissé túlbuzgó lettél!
    Szerintem az említett oldalon való leírás az egyetemisták tájékoztatását szolgálja és nem azt, hogy bárki is azok tartalmát szó szerint bármely fórumba bemásolja! Nem beszélve arról, hogy ha valaki ezekre a tartalmakra rákeres és a rejtett domain valami ok miatt nem zár tökéletesen, akkor rá lehet bukanni az oldalra és az oldal nevének ismeret után könyebben fel lehet azt törni!
    Saját szavaiddal a jövőben azt írhatsz le, amit akarsz, de az oldal védelme érdekében szó szerint nem másolj ki az oldalról semmit!
     
  14. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Igazat adok az előttem szólónak.
    Javaslom, hogy még azokat a betűket se írjátok le sehol, amelyek szerepelnek az emlegetett oldalon! :tef293:
     
  15. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Franc se olvassa el,van életem.
     
  16. varbe958 /

    Csatlakozott:
    2016. március 11.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem kell ennyire dramatizálni a dolgot, nem kell csúsztatni és nem kell hazudozni.
    Nemesi egyszerűséggel írd le, hogy az oldal a rabbitok parancsát követő hittársaktól és cigányok elől egyszerűn csak
    lopás ellen védik a saját terméküket, a saját munkájuk eredményét. Őszintén leírhatod azt is, hogy legmegbecsültebb tagjaitok sorában a staffban pöffeszkedik az a tag, aki megfenyegette és az indokolt védekezésre kényszerítette a cinkelt (jelszóval védett, vízjelzett, stb.) pdf-eket, felsőfokú műszaki és természettudományi könyveket megosztó oldalt.

    Most persze a másik oldalt gúnyolod, hogy miért is védekezik a nyilvánvaló lopási szándék ellen!

    Ennyire nem veszed észre, hiogy ha nem fenyegetik meg az oldalt, akkor nem lenne ennyire védett?
    Értelmi képességeid tényleg ennyire alacsony szinten állnak?
    Mi lesz veled, ha majd már öregszel, azaz ha már nem eszesedsz, hanem meszesedsz?
     
  17. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Rajtuk kívül is léteznek nem publikus magángyűjtemények, csak ők nem verik a mellüket bizonyos fórumokon.
    Hiába, nem elég a birtoklás, ha nem lehet vele dicsekedni. :tef293:
     
  18. nbw /

    Csatlakozott:
    2016. február 28.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Rendben, akkor tisztázzunk pár dolgot.
    Nem a legfontosabb részlete a történetnek, mégis jó lenne tudni, hogyan is történt, amikor a mester elhagyta az MTT-t? Kétféle verziót olvastam: az őt ért méltánytalanságok miatt önként távozott, illetve kirugták mert elfáradt. Hasonló legendák keringenek még legalább két oldallal kapcsolatban. Mármint ami a benoni nicket illeti, mert legyen világos mindenki számára, hogy itt nem egy emberről ( és a "tanítványairól") van szó.

    Valószínűleg nem veszitek észre, hogy túltoltátok ezt a mítoszt (másolhatatlan dokumentumok, ügyvéd előtt aláírt nyilatkozat, anyagi felelősség). Ezt csak Pistikével az óvodában lehet megetetni, illetve vannak még azok, akik valamilyen sumákság miatt szintén kiestek az MTT-ről.
     
  19. Forgó Morgó /

    Csatlakozott:
    2013. június 01.
    Hozzászólások:
    49
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csak tegyük fel, hogy létezik egy olyan oldal, ahol az állományok titkosítva vannak eltárolva.
    Ellophatóak-e az állományok, illetve érdemes-e ellopni?
    S ekkor még egy teljesen nyilt, védelem nélküli oldalról beszélünk.
    A "lopás" természetesen csak letöltést jelent (ami az ottani tagok számára is korlátozott), s az eredeti állományok változatlan formában a helyükön maradnak.
    Mit lehetne kezdeni egy titkosított állománnyal? Ha a titkosítás elég erős (s feltételezhetően igen), akkor valószínű előbb meglehetne írni a könyvet, mint visszafejteni.
    Persze, ha az oldal csak a mesében létezik, akkor nagyon vigyázni kell, hogy nehogy kiderüljön a valós oldalak előtt, hogy az a bizonyos oldal nem is úgy néz ki, mint ahogy mesélnek róla a propagandisták.
     
  20. nbw /

    Csatlakozott:
    2016. február 28.
    Hozzászólások:
    10
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Viccesen hangzik, amikor egy jogvédett tartalmakat engedély nélkül megosztó, egy másikat vádol lopási szándékkal. Erről konzultálhatnál Lucifer "kollégáddal".
    Egyszóval még dolgoznod, dolgoznotok kell a legendán.
    [DOUBLEPOST=1459111374,1459109781][/DOUBLEPOST]
    Lehet, hogy bennem van a hiba, (vagy a meszesedés miatt lehet), de ezt a mondatot nem értem.
    [DOUBLEPOST=1459146357][/DOUBLEPOST]Az a fránya meszesedés... Az egyik legfontosabb dolog kimaradt.

    Milyen ember az, aki másokat (ismeretlenül) a származása alapján itél meg (és el), kigúnyol, tolvajnak bélyegez. Igen bizony, az ilyen ember francia, ja nem francia... Pedig tegnap még tudtam.. (de ugye a maszesedés), mindegy, később majd kiguglizom. Sokan mondhatnák, ennek semmi helye itt. Nincs igazuk. Egyrészt nem szabad az ilyesmit szó nélkül hagyni, másrészt egy hasonló mondat és számtalan kérés után írtam le azt amire azóta is bőszen hivatkoznak.
    Fáradt vagy pihenj egy kicsit.
    Ez akkor azt jelentette, hogy két hétre kitiltottam a fórumból és a torrent hozzászólásokból.
    Ezt észlelve először megpróbálta a feltöltéseit törölni. Nem sikerült, mivel korábban más is csinált ilyet, ezért akkorra az elfogadott torrenteket már a feltöltő nem tudta törölni. Ezen feldühödve kitörölte a torrentjei leírásait. Itt következett a kitiltás, amit (bármilyen jól is hangzana) nem én követtem el, bár a meszesedés miatt talán ez sem biztos.