Online játékok

A témát ebben részben 'Játékokkal kapcsolatos beszélgetések' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. május 16..

  1. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    texas holdem poker
     
  2. Janus / Katalizátor

    Csatlakozott:
    2015. szeptember 04.
    Hozzászólások:
    1,598
    Kapott lájkok:
    312
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
  3. anonymusx /

    Csatlakozott:
    2015. október 15.
    Hozzászólások:
    80
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    online amőba:
    http://agar.io/


    Skinnek:

    Itt az összes nick név aminek beírása utána az adott skinnel leszel : poland;usa;china;russia;canada;australia;spain;brazil;germany;ukraine;france;sweden;hitler;north korea;south korea;japan;united kingdom;earth;greece;latvia;lithuania;estonia;finland;norway;cia;maldivas;austria;nigeria;reddit;yaranaika;confederate;9gag;indiana;4chan;italy;ussr;pewdiepie;bulgaria;tumblr;2ch.hk;hong kong;portugal;jamaica;german empire;mexico;sanik;switzerland;croatia;chile;indonesia;bangladesh;thailand;iran;iraq;peru;moon;botswana;bosnia;netherlands;european union;taiwan;pakistan;hungary;satanist;qing dynasty;nazi;matriarchy;patriarchy;feminism;ireland;texas;facepunch;prodota;cambodia;steam;piccolo;ea;india;kc;denmark;quebec;ayy lmao;sealand;bait;tsarist russia;origin;vinesauce;stalin;belgium;luxembourg;stussy;prussia;8ch;argentina;scotland
     
  4. Baranyai Péter /

    Csatlakozott:
    2015. november 02.
    Hozzászólások:
    13
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Szép napot.

    Úgy látom komolyabb online játékok nincsenek feltüntetve. Lehet ennek oka van. Mindenesetre én írok pár játékot a saját szavaimmal, amit még böngészőben is lehet játszani.

    1: Drakensang Online:
    (www.drakensang.hu)
    Ez egy 3D-s szerepjáték. 4 féle karaktert lehet létre hozni. Harcost, Íjászt, Varázslót, Törpét. Mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya. Mivel én már nem játszom vele, ezért a maximális szintet nem tudom megmondani, amit ellehet érni vele. Eddig 45. szint volt, de jött már azóta egy új frissítés és kapott új helyszíneket, küldetéseket, és egyebeket. Többek között a maximális szint is meglett növelve.

    Nagyszerű játék azoknak, akik szeretik a szerepjátékokat. Van benne PVP is, így lehet harcolni más játékosokkal is. Állandóan vannak eventek (események), ahol különböző plusz tárgyakat/esemény tárgyakat is meglehet szerezni. A legfontosabb, hogy ingyenes, de persze itt is lehet venni Andermantot(itteni pénznem), amiből különböző dolgokat lehet szerezni. VIP tagságot ennek segítségével lehet szerezni.

    Irányítása egyszerű. 2 féle képpen lehet játszani:
    Böngészőben: Ilyenkor szükségünk lesz a Java és a Flash Player-re.
    Kliensben: Az oldalról lelehet tölteni a játékot, gyorsabb csatlakozás, és jobb teljesítmény érdekében.

    2: Command&Conquer Online (www.tiberiumalliances.com)

    Ki ne ismerné a C&C játékokat. Nos ez egy böngészőben játszható online stratégiai játék.
    Beregisztrál az ember és már játszhat is.

    2 frakció közül választhatunk. NOD és a GDI.
    Valós időben játszódó online játékról van szó, így az építések ideje órák,percek,másodpercekben vannak megadva.
    Lehetsz klántag, ahol a többi játékossal együtt harcolhatsz. Érdemes csatlakozni klánba, mert egyedül nehéz lesz játszani. (Megtámadnak, farmolnak, befoglalnak, stb...)

    Ehhez a játékhoz szerintem csak egy Flash Player kell, más nem.

    Nos így ennyit írnék. Ismerek még sok hasonló játékot. De ha így leírnám a játékokat, akkor szerintem könyvet írhatnék. Valakit érdekelne még, akkor privátban vagy itt is tudok ajánlani még.
     
    • Like Like x 5
  5. anonymusx /

    Csatlakozott:
    2015. október 15.
    Hozzászólások:
    80
    Kapott lájkok:
    11
    Beküldött adatlapok:
    0
    forge of empires

    érdemes kipróbálni, magyar nyelvű, stb
     
  6. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    A legjobb online játék szerintem is az agar.io. Egyszerű szabályok, de valami hihetetlenül addiktív :tef293:
     
  7. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nem szokásom online játszani, de azért a Team Fortress 2 le tud kötni néha :tef293:
     
  8. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,725
    Kapott lájkok:
    673
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Hát én sem szoktam online játszani,egyszer azért valami háboruson kipróbáltam elég kemény volt,sok mindenre kellett figyelni,de inkább hanyagolom.
     
  9. góré / Maffiavezér

    Csatlakozott:
    2013. június 14.
    Hozzászólások:
    983
    Kapott lájkok:
    166
    Beküldött adatlapok:
    0
    online ritkán játszok,de van egy amivel addig nyomtam mígnem sikerült az első pálya prince of persia old
     
  10. InFlames /

    Csatlakozott:
    2020. december 04.
    Hozzászólások:
    51
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Honfoglaló