Magyar torrent oldalak Revolution-world

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Guest hozta létre. Ekkor: 2011. május 11..

  1. Guest / Guest

    Tagja vagy a Revolution-world közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Revolution-world életét és fejlődését.



    Kapcsolódó témák:

    Revolution-world hírei: link
    Revolution-world bemutatója: link
     
  2. kereső /

    Csatlakozott:
    2011. február 13.
    Hozzászólások:
    8,585
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hírek,információk az oldalról
     
  3. slicc /

    Csatlakozott:
    2012. november 16.
    Hozzászólások:
    5
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Haat....

    Ez a Revolution oldal nem er semmit.Egyik ismerosomet kidobtak az oldalrol minden ok nelkul.Nem eri meg oda regelni.Nincs torik,keves a letszam, feltolto szinten.Ritka torik?? No hiszem....Alig van feltoltes ha van is a staff tagok toltenek fel.Userek egy szal se...
     
  4. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Revolution (kidobás) :tef293:

    Engem is kidobtak minden ok nélkül! Két napja még beléptem! Ma már eltünt az acc.-om! Na mindegy beregisztráltam megint! Free reg volt! Szép kis oldal! De látom ez az ok nélkül kidobálgatás még igaz is!
     
  5. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Revolution (kidobás)...

    Regisztrált felhasználók 12/10000
    Online felhasználók 0
    Megerősítetlen felhasználók 3
    Támogatók 0
    Havi torrentek 17
    Gender not sure 11
    Férfi 1
    Nő 0
    Power Userek 0
    Tiltott 0
    Feltöltő 0
    Moderátor 1
    Adminisztrátor 0
    Sysops 3
    Fórum topikok 0
    Torrentek 17
    Fórum posztok 0
    Mai torrentek 10
    Kapcsolatok 12
    Unconnectable Peers 0
    Feltöltők 12
    Unconnectables ratio (%) 0
    Letöltők 0
    Seeder/leecher ratio (%) 0
    Most hogy írtad regisztráltam.12 felhasználó és 17 torrent van. Semmit nem vesztettél. Ebből Sysops 3
     
  6. Pipus / Pankrátor Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2013. október 22.
    Hozzászólások:
    3,049
    Kapott lájkok:
    380
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    újraindúlt

    Sziasztok!
    Bár az okát nem tudom,de úgy nézem ez az oldal újra indúlt az idén!
    Engem is kirúgtak!
    Nos vagy feltörték az oldalt és mindent töröltek az adatbázisban,vagy véletlen folytán történt a "baleset"!
     
  7. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    pipus-nak (Revolution)

    Kedves Barátom!
    Látod ez eszembe se jutott! Bár az fura volt a bejelenkezés oldalon a háttérben egy nagy "2013"-as felirat! Újra regisztráltam vagyis próbálkoztam, de visszaigazoló email-még mindig nem érkezett! De furcsa mert pár napja még voltam fennt az oldalon és jó volt minden! A bejelenkező oldal se a régi! Igy szerintem a te verziód lehet, feltörték az oldalt! Újraindulásról valami hírt adhattak volna, vagy annyira amatör oldaluk volt, hogy mentés se volt az adatbázisról??? Sok kérdést vett fel ez a dolog! Esetleg nincs kapcsolattartó erről az oldalról nálunk? Vagy valami bennfentes?
     
  8. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Revolution (új)

    Be tudtam lépni! Persze újraregizve! De érdekes megerősitő email még mindig nem érkezett meg! Ennek ellenére beengedett!
    -főoldalon hirként ezek vannak kint:
    "Tisztelt felhasználók az oldalon előforduló hibákat kérjük jelezzétek köszönjük!"
    "Az oldal folyamatos szerkesztés alatt,az esetleges hibákért elnézést kérünk Revolution Staff!"
    "Hogy tetszik az új oldal?"-az elmaradhatatlan szavazás!

    -persze az oldal nagy része még angolul van! Regisztrált felhasználó 36! Hmmm! Tudtommal nem szokott egy oldal csak ugy nulláról kezdeni mindent! Szerintem egyszerüen feltörték az oldalt és nem volt mentésük! De akkor miért nem ezt irják ki közleménybe? Minden esetre ismét egy érdekes dologgal szembesültünk! :tef293:
     
  9. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Revolution (vélemény)

    Ez az úgynevezett "újraindulás" cimszóval 0-ról kezdeni, nem sok értelmét látom! Regisztrált felhasználó 187! Többször megnéztem jól látok e. Az oldalon járva mintha halott lenne az egész! Aktiv felhasználok rajtam kivűl 3. Kár érte meg kell mondanom. Ráadásul semmi információt nem adtak, mi volt ez az egész. Érthetetlen!:tef10:
     
  10. murder /

    Csatlakozott:
    2013. június 17.
    Hozzászólások:
    8
    Kapott lájkok:
    3
    Beküldött adatlapok:
    0
    bannolások minden ok nélk?l

    magam is meg tapasztaltam, hogy ha az emberen sapka van akkor azért bannolják, ha nincs akkor az ért.Az alapítók közt voltam, ezért tudom mi ott a helyzet. Ha érdekel valakit tudok arról mesélni mi is ott a helyzet,De ha senkit nem érdekel, lehet akkor is meg fogom írni
     
  11. Balázs63 / Guest

    revolution

     
  12. Dark Angel / Guest

    A Revolution-World Torrent oldal topicja. Szabad eszmecsere a Revolution-World Torrent oldalról, mindenről, ami kapcsolható a Revolution-World Torrenthez! A Revolution-World Torrent meghívó kéregetés tiltott!
     
  13. konkolybajna /

    Csatlakozott:
    2013. január 31.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Mi van az oldallal hogy nem található!!!!!!
     
  14. kiscsibe /

    Csatlakozott:
    2012. május 05.
    Hozzászólások:
    1,119
    Kapott lájkok:
    219
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Sziasztok!:tef293:
    Volt egy ilyen oldal "réges-régen még a messzi messzi galaxisban" vagy még azon is túl. Azon én is regisztrálva voltam....
    Azok a régi szép idők, mikor még talicskával kellett tolni az adatokat az interneten keresztül.... Megfőztük, megettük és meg is emésztettük az ebédet mire egy film leért...
    Ma már a nagy sebességű száguldásban azt sem tudjuk milyen volt sóvárgó szemmel figyelni minden egyes bitet míg összeállt a kész film...:tef293:
     
    • Like Like x 1
  15. kecsi /

    Csatlakozott:
    2013. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    3,220
    Kapott lájkok:
    529
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Valaha (Kiscsibe-Galaxisában) én is voltam 'revós'.
    Idézem "Trackerek, amelyek csalódást okoztak" = Majomparádé esetében tett megjegyzésemet.
    https://torrent-empire.me/threads/trackerek-amik-csalodast-okoztak.52841/
    Sem a Revolution, se a Majomparádé, sem pedig a Z-Tracker, vagy Microbit nem tehet arról, ha szervereiket lekapcsolják. A torrentek nálam hiába vannak meg (saját / idegen) ha az összes Seed/Peer arány adatbázisa "eltűnt". Mondjuk úgy visszatoborozzuk tagjainkat / torrentjeikkel együtt. Volt már rá példa, hogy önbevallásom alapján írtak vissza 10GB Upp-ot és 1GB Down-t.