Scooter Koncerttel Indítja Szezont A Budapest Park

A témát ebben részben 'Zenei Hírek' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. április 14..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Április 28-án indítja az idei szezont a Budapest Park. A nyitóhétvégre rögtön egy Scooter koncertet szerveztek az idén ötéves szabadtéri szórakozóhelyen.

    Scooter koncerttel nyitja a szezont az idén öt éves Budapest Park. Az április 28. és 30. közötti nyitóhétvégén fellép még Brains és Szabó Balázs Bandája is.

    [​IMG]
    Scooter bulival indul az idei szezon a Budapest Parkban

    Forrás: scootertechno.com
    Európa legnagyobb szabadtéri szórakozóhelye április 28-án indítja a szezont. Az idei első abszolút nyitó bulit Szabó Balázs Bandája prezentálja majd.

    Másnap lép fel a hazai drum and bass hőseinek számító Brains, akik korábban már olyan világsztárokkal is dolgoztak együtt, mint Sian Evans, a Kosheen énekesnője. A csapat ráadásul egy új dallal is készül a szezonynító bulira.

    Április 30-án pedig harmadszor tér vissza Budapest Park színpadára H. P. Baxxter csapata, a Scooter. Az 1993-ban alapított német formációnak februárban jelent meg a 18. nagylemeze, a koncerten azonban nyílván megszólalnak majd a legnagyobb slágereik is, például a How much is the Fish?, az Endless Summer vagy a Fire.

    A Parkban a nyár folyamán idén is több világsztár megfordult majd: június 7-én jön a Billy Talent, július 22-én Zaz, augusztus 30-án Damian "Jr. Gong" Marley, szeptember 17-én pedig Thomas Anders a Modern Talkingból.

    Forrás: http://www.origo.hu/kultura/quart/20160413-scooter-koncert-budapest-park-nyitohetvege.html