Szinkorons vagy nem szinkronos szórakozás

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2012. március 17..

  1. Jacques /

    Csatlakozott:
    2012. december 10.
    Hozzászólások:
    23
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én szeretem a szinkronos

    Én szeretem a szinkronos filmeket... vagy legalábbis jobb, mint gyerekkorom narrátoros szörny?ségei XD
    Tanulnom kellene az angolt, de... azt hiszem, kicsit kényelmes vagyok. Jó az szinkronosan is. Feliratosan a Spartacus sorozatot néztem meg; néha olyan rossz volt, hogy a véres részeknél olvasnom kellett. :tef293:
     
  2. Jozsef78 /

    Csatlakozott:
    2011. április 11.
    Hozzászólások:
    934
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szinkorons vagy nem szinkronos ....

    Szevasztok! Hat en orulok eme topicnak is! Termeszetesen en elonyben tartom a magyar szinkronos filmeket! De sajnos rengeteg olyan uj film van meg es kevesbe uj, amit sajnos mind a mai napig nem szinkronizaltak le! Mivel en tokeletesen beszelem es ertem az orosz nyelvet, igyhat az orosz nagy torrent oldalakon szinte minden uj film megjelent es meg ha nem is szinkronban van leforditva, megis az uj filmek tobbsege le van forditva, hol egy hanggal hol pedig tobb hangos forditassal ( nem szinkron!).A lenyeg az,hogy alegujabb filmeket ha nagyon kivancsi vagyok ra,akkor rakeresek valamely nagy orosz oldalra es siman megnezem leforditva online, vagy ha nagyon tetszik a film akkor le is toltom!
     
  3. emanuel /

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    103
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    Inkabb szinkronosan

    Sajnos angolul nem tudok elegge ahoz hogy ertsem eredeti nyelven a beszedet ,es azt hiszem lusti is vagyok megtanulni,ezert szinkronosan jobban szeretem nezni a filmeket.A felirattal sincs nagy bajom,csak hat ha olvasok akkor nem elvezhetem a kepet.
     
  4. rentme /

    Csatlakozott:
    2012. november 10.
    Hozzászólások:
    2
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szinkron

    Én szinkronosan szeretem nézni a filmeket. Szerintem a magyar szinkron hangok az egyik legjobbak.
     
  5. edina617 /

    Csatlakozott:
    2012. december 04.
    Hozzászólások:
    29
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szinkoronos vagy nem szinkronos

    Inkább a szinkronos filmeket nézem meg, de sok film szinkronját elrontják. Feliratos filmeket is nézek, bár ez ritkább. :tef293:
     
  6. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    re: Szinkoronos vagy nem szinkronos

    Számomra lényegtelen, h szinkronos v sem. De tény és való, h a magyar szinkronipar a világ vezet?! Legjobban találják meg a szinkronhangot a színészeknek.
     
  7. wolfman /

    Csatlakozott:
    2012. december 03.
    Hozzászólások:
    59
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Szinkoronos vagy nem szinkronos

    Mindegy,hogy szinkronos-e vagy sem a film vagy sorozat,ha érdekel úgyis megnézem :tef293:a feliratok sokszor nem jól vannak lefordítva. Pl: NCIS 10.évad full angolul néztem mert nem tudtam megvárni a szinkront hozzá. :tef161:
     
  8. szaby18 /

    Csatlakozott:
    2012. május 13.
    Hozzászólások:
    579
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    szinkron v nem szinkron

    Sziasztok én a filmeket szinkronosan szeretem jobban, de megnézem feliratosan is. A sorozatoknál általában feliratosan nézem meg mert nem várom meg amig szinkronos lesz
     
  9. torrentez? /

    Csatlakozott:
    2013. január 19.
    Hozzászólások:
    6
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    szinkron

    Üdv!

    Sok filmet, sorozatot nézek a sorikat inkább felirattal mivel a magyar csatornák nagyon le vannak maradva.ki bírja kivárni mire az új évad szinkronos lesz :tef293:
     
  10. gaborw /

    Csatlakozott:
    2011. szeptember 29.
    Hozzászólások:
    386
    Kapott lájkok:
    6
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hol is kezdjem!?:tef293: Tudni kell rólam horror rajongó vagyok! Természetesen szinkron mellett vagyok! Az utóbbi hónapokban kezdtem el feliratos filmeket nézni! Aki szereti ezt a m?fajt az tudja miért! Nem árulok el titkot azzal, hogy magyarországon nem divat leszinkronizálni a horrorfilmeket. Pedig lenne rá kereslet, igazából nem is értem miért, talán nincs benne annyi pénz. Nem mondanám, hogy szeretem feliratosan nézni a filmeket, de sajnos igy rá vagyok kényszerülve. Nem jobb eredeti nyelven, talán egy két résznél van, hogy élethübb de semmi több. Összecsapott szinkron? Erre inkább azt mondanám egyes szerepl?khöz rossz szinkron hangot párositanak. Persze ezen is lehetne vitatkozni.:tef293: Egy biztos! Nem néznék feliratos filmet, ha nem horrorfilmr?l lenne szó! Ha esetleg készül bármelyikhez szinkron, akkor megnézem mégegyszer! Azért úgy mégis jobb!:tef293:
     
  11. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    szinkron-felirat

    Vegyes a dolog mert vannak nagyon jó szinkronok és nagyon elcseszettek.
    Én szeretek eredeti hanggal és jó felirattal nézni és kiemelked?en zoliapu felirataival.
     
  12. ferpisti / Sorozatfüggggő

    Csatlakozott:
    2012. május 27.
    Hozzászólások:
    389
    Kapott lájkok:
    15
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Diák/egyetemista
    Lakhely :
    Budapest
    attól függ

    Sziasztok a felirat színkor téma nálam els?sorban attól függ hogy sorozatról vagy filmr?l van e? szó? Filmek esetében általában bejön a szinkron de sorozatoknál pl így jártam anyátokkal vagy modern family szerintem sokkal jobban élvezhet? felirattal, plusz még figyelembe kell venni azt is hogy így sokkal könnyebb nyelvet tanulni is :tef161:

    Üdv

    F
     
  13. klarensz / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2012. június 27.
    Hozzászólások:
    16,928
    Kapott lájkok:
    2,488
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    sziasztok
    sok filmet megnézek szinkronosan, és nagyon jó a magyar szinkron.Ilyenkor csak a témára és cselekményre tudok figyelni teljes odaadással.
    Viszont vannak olyan filmek, de inkább sorozatok amit mindenképp feliratosan nézek, az inkább eredetibb , viszont az olvasás kicsit elvon a film kisebb részleteitől, de annyira előnyösebb az eredeti nyelv, hogy ha tehetem azt választom. ( előnyben zoliapu feliratok ).
     
  14. Energy / Guest

    Sziasztok. Nem tudom ki ismeri közületek az MGM csatornát. Hát annál elcseszetebb szinkrontársulat nincs a világon. KB 3 ember leszinkronizálta az összes filmjüket.. Olyan szinkronszínészekkel, akiket máshol nem is hallani. Tehát ebben az esetben inkább megnézem angolul..
     
  15. fereaper /

    Csatlakozott:
    2013. december 03.
    Hozzászólások:
    964
    Kapott lájkok:
    409
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor
    Lakhely :
    Kárpátalja
    Én nagyon sok filmet, sorozatot szeretek magyar felirattal nézni, mert szeretem hallgatni az angol dumát. Animéknél pedig a japán hablatyolást is megszoktam magyar felirattal jobban, mint szinkronosan. Meg a felirat legtöbbször pontosabb és szöveghűbb mint a szinkron.
     
    • Like Like x 2
  16. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ha választani kell abban az esetben szinkron, de ha olvasni kell sem tántorít el ha nagyon várt részemről az a filmecske :tef293:
     
  17. cristi1985 /

    Csatlakozott:
    2015. január 25.
    Hozzászólások:
    691
    Kapott lájkok:
    122
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Alkalmazott
    Lakhely :
    CAREI
    Azért jó hogy le szinkronizálják mert nem mindenki tud angolul:tef344:
     
    • Like Like x 2
  18. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mindenképp az eredeti nyelv melett vagyok, esetleg felirattal, hiába szebb a magyar nyelv, ha a szinkron írók, és színészek olyan szarok, ami már szinte vicc... Illetve így elgalább ragad rám néi angol tudás, illetve nem zavar az, hogy láthatóan mást mond mint amit hallok...
     
  19. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Csak a szinkronos filmeket szereted nézni?Vagy ha nincs türelmed megvárni amíg le szinkronizálják.akkor megnézed felirattal is?Vannak olyan filmek is,melyek csak felirattal kerülnek forgalmazásba.Mi a véleményetek erről?
     
  20. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szeretnem szinkronnal nézni a filmeket,de a feliratos filmeket is megnézem,ha nem bírom kivárni a szinkronig.
     
    • Like Like x 2