Nagyvilág Filmklub Újabb főszereplő távozás miatt veszélyben az egyik legnézettebb amerikai sorozat

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' nonoka hozta létre. Ekkor: 2018. október 07..

  1. nonoka /

    Csatlakozott:
    2011. január 02.
    Hozzászólások:
    27,115
    Kapott lájkok:
    2,448
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Idén tavasszal derült ki, hogy a Halálos fegyver című sorozat egyik főszereplőjével súlyos gondok voltak a forgatáson, ezért a Martin Riggst alakító Clayne Crawfordot gyorsan ki is rúgták. A második szezonban tehát Damon Wayans (Roger Murtaugh) új társat kapott maga mellé, Seann William Scott személyében. Most a rajongók megint rossz hírt kaptak, Wayans bejelentette, hogy amint befejezik a 3. szezonra szánt első 13 rész felvételét, ő pedig távozik a produkció stábjából. A FOX csatorna nagy bajban lehet, ha a 3. szezon felére a másik eredeti főszereplőjét is elveszíti a sorozat, onnantól a Halálos fegyver ugyanis teljesen megváltozhat a színészcserék miatt.

    [​IMG]

    "Decemberben távozok, nem folytatom a munkát a Halálos fegyver stábjával. Nem tudom, hogy ők milyen jövőt szánnak a szériának, de én a sajátomat nélküle képzelem el. 58 éves vagyok, cukorbeteg, napi 16 órát kell dolgoznom. Ez nem mehet így tovább" - árulta el Damon Wayans az interjúban. Elképzelhető, hogy a FOX nem bővíti majd ki a sorozat 3. évados berendelését több epizóddal, Wayans kiválása pedig akár a Halálos fegyver elkaszálását is magával hozhatja. A színész úgy nyilatkozott, hogy a televíziózás helyett a közeljövőben inkább a színházban vállal munkákat, emellett pedig a családjára kíván koncentrálni.
    http://sorozatwiki.hu/hirek/ujabb-f...elyben-az-egyik-legnezettebb-amerikai-sorozat