Vízilabda

A témát ebben részben 'Sporttal kapcsolatos beszélgetések' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2012. augusztus 08..

  1. Dark Angel / Guest

    Minden ami vízilabda
     
  2. Boot / Újonc

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    92
    Kapott lájkok:
    13
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Olaszok ellen nyerni kéne, HAJRÁ MAGYAROK!!!!!:tef293:
     
  3. Dark Angel / Guest

    Hát egyenlőre az olaszok vezetnek. A vereség most elfogathatatlan. :tef161:
     
  4. Boot / Újonc

    Csatlakozott:
    2011. július 15.
    Hozzászólások:
    92
    Kapott lájkok:
    13
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ja, jó lenne v.mi szerencsés hajrá, mint kézilabdába:tef318:
     
  5. SuperMario56 /

    Csatlakozott:
    2011. június 03.
    Hozzászólások:
    11,477
    Kapott lájkok:
    2,079
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Bombagólokkal verték a férfi vízilabdások a görögöket a világligában

    2015. január 20., kedd 20:04

    Győzelemmel folytatta szereplését a világliga európai selejtezősorozatában a magyar férfi vízilabda-válogatott, pedig a csoportriválisok közül a legerősebb csapat, Görögország volt az ellenfél.
    Az MTI tudósítása szerint görögök jól is kezdtek: az első negyedben 1-0 után is rendre vezettek, 3-1-re, majd 4-2-re is, mígnem a magyarok 4-4-nél beérték őket. A nyitónegyed végén aztán megint a házigazdák álltak jobban (5-4).
    A második negyedet Bátori Bence egyenlítő gólja nyitotta (5-5), ám a görögök megint elléptek kettővel (7-5). Erdélyi Balázs ravasz megoldása, majd Hosnyánszky Norbert büntetője révén lett ismét egyenlő (7-7), majd 8-8 után vezetett először a magyar együttes: a triplázó Vámos szerzett bombagólt, így 9-8-as vendégelőnynél jött a nagyszünet.
    A harmadik negyedben visszavette a vezetést a görög válogatott. Varga Dénes egyenlítése (10-10) után a hazaiak menetelését viszont már megállította a magyar csapat, amelyből előbb Madaras (10-11), majd Hosnyánszky volt eredményes (11-12).
    Utóbbi a befejező negyedben távolról védhetetlenül lőtt a görög kapuba, és ezzel először volt kétgólos a magyar előny (11-13). Ötméteresből szépítettek a görögök, válaszul a negyed közepén Madaras lefordulás után harmadszor is bevette a görögök kapuját (12-14). De még nem volt vége: szűk két perccel a dudaszó előtt 14-13-ra felzárkóztak a vendéglátók, csakhogy Vámos negyedszer is betalált (13-15), és innen már nem volt esélye a görög csapatnak.
    A csoportkör negyedik fordulójában a magyar csapat a szlovákokkal játszik idegenben, február 17-én. A csoportból csak az első helyezett lehet ott a nyári, olaszországi nyolccsapatos szuperdöntőben, amelynek győztese részvételi jogot szerez a riói olimpiára.

    Eredmény:
    világliga, európai selejtező, A csoport:
    Görögország-Magyarország 13-15 (5-4, 3-5, 3-3, 2-3)
    a magyar góldobók: Vámos 4, Hosnyánszky, Madaras 3-3, Hárai, Bátori, Erdélyi, Salamon, Varga Dénes 1-1

    Forrás:Sport Géza - Vízilabda - Bombagólokkal verték a férfi vízilabdások a görögöket a világligában
     
    • Like Like x 2
  6. Yoni /

    Csatlakozott:
    2015. április 07.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Pát éve vízilabdáztam egy évet, és szerintem megérte, mert egy kis vézna gyerek voltam előtte, most már jóval vállasabb vagyok, amit nagy részben a vízilabdának köszönhetek.