Xbox Vs Ps Vs Pc

A témát ebben részben 'Játékokkal kapcsolatos beszélgetések' Vendég hozta létre. Ekkor: 2015. március 31..

  1. Vendég /

    Csatlakozott:
    2014. augusztus 31.
    Hozzászólások:
    4,403
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Te melyiket preferálod? És miért? ​
     
  2. Yoni /

    Csatlakozott:
    2015. április 07.
    Hozzászólások:
    69
    Kapott lájkok:
    35
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Régebben simán rávágtam volna, hogy X-Box, de mióta van egy elég erős gépem, és az X-Boxom elromlott a PC-t részesítem előnyben. Bár gépen nem tudok a Skate 3-mal játszani :'( De X-Boxon meg más egyéb játékokkal nem tudok/tudnék játszani, amit PC-n tudok.
     
  3. kacsa /

    Csatlakozott:
    2012. május 30.
    Hozzászólások:
    2,290
    Kapott lájkok:
    234
    Beküldött adatlapok:
    0
    Mindenképpen PC és szerintem mindig is az lesz, ez egy örkkön át tartó vita (Konzol vs PC) Az én véleményemet úgy kell nézni, hogy konzolt csak a media márkba és haveromnál Márknál használtam :tef293:
    Bármilyen konzolt megnézünk mindeggyiknál van erősebb faszább gép, és ha nem egy teljes új gépet vesz az ember, hanem alkatrészenként veszi meg akkor árban ugyanott van, mit a vele egy mezőnyben lévő konzolok, de egy hatalma előnye, hogyha meghal egy alkatrész akkor nem kell órákat vadászni a netet egy alaktrészért, illetve nem megy rá (talán) az ember fél vagyona. És bár a konzolokat lehet flasseltetni, chippeltetni meg a halál tudja még mit lehet velük csinálni, de az macera, illetve ugyebár a garancia vesztése, ellenben PC-n csak bemásolod a cracket, vagy rossazbb esetben telepíted a cracket, és megy a game, a garanciát meg eggyátalán nem befojásolja... Tény, hgoy konzolra sokszor elöbb jönnek ki a game-k és nem kell aggódni, hogy elviszi-e, de a PC grafika és plusz tartalom miatt megéri. Elég csak a GTA 5-öt nézni, ha az ember meglesi a Xbox 360 és a PC verziót akkor rájön miért kelett éveket várni...
     
    • Like Like x 4
  4. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Nyilván valóan pC ,könnyebb rajta crackalni.Meg másra is használod ha telyesen rá unsz a játéákokra.
    Soha nem volt xboxom,csak 10 évesen akartam Sony Playstation 2.Nem kaptam meg.
    fghfgh
     
  5. balage / Konglomerátor

    Csatlakozott:
    2013. március 26.
    Hozzászólások:
    2,750
    Kapott lájkok:
    624
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    IT
    Lakhely :
    Valahol Európában
    PS vonal kimaradt az életemből. PC/Xbox-on játszom; PC-n az összetettebb játékokat pl WoW, Diablo 3, Starcraft, Xbox inkább családi szórakozás; LEGO játékok, autóverseny, Resident Evil sorozat, stb.
     
  6. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Gyerekoromban voltak konzolok.Egy atari 2600,egy nintendo systems kíni változatai ezek a gépek hamar tönkre mentek.Ezek után megkaptam a sega mega drive gépet,ez hozta meg a szeretettemet a játékok iránt,de sajnos tönkre ment és jó néhány év pihi lett amíg meg nem kaptam az első gépemet úgy a kilencvenes évek végén,és ismét be indult a kockulás, és a számítógép rajongás,és azóta ezen a platformon vagyok hajlandó játszani.
     
  7. balint355 /

    Csatlakozott:
    2014. november 08.
    Hozzászólások:
    99
    Kapott lájkok:
    47
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    pécé mer azon könnyebb krekkelni,.,.
    Amúgy meg nem nagyon lehet őket összehasonlítani, a konzolok általában olcsóbbak, és ha egyszer megveszed, sok évig jó lesz (persze ha nem megy tönkre), biztosan mennek rajta a legújabb játékok. A PC más, sokkal több mindenre jó a játékokon kívül, viszont drágább, folyamatos fejlesztés kell, ha a legújabb játékokat akarod játszani. Mondjuk egy igazán erős gépen a grafika sokkal szebb a konzolnál :tef293: Meg aztán játéktól is függ, vannak amikhez a kontroller kényelmesebb, van amielyikhez az egér+bill...
    Nekem csak PC, soha nem volt konzolom, szeretem a nagyobb szabadságot ooj.,