0
    Nem:
    Férfi
    Kézilada - Félid?ben Magyarország-Izland 16:12

Nagyszer? támadójáték,remek kapus teljesítmény! Ezt kell tartani és a védekezésben még jobban koncentrálni,és ha a játékvezet?k is engedik,akkor meglesz az el?dönt?!

2. focinorbi /

4,344
    3
    0
    Nem:
    Férfi
    Kézilabda- Továbbjutott az el?dönt?be a magyar válogatott!!!!

Szenzációs játékkal,drámai,kétszeri hosszabbításos csatában gy?zött csapatunk!

3. focinorbi /

4,344
    3
    0
    Nem:
    Férfi
    Labdarúgás- Visszavágó el?tt a Videoton!

A Gent-Videoton FC labdarúgó Európa Liga-selejtez?t csütörtökön 19:20 órától az M2 él?ben közvetíti.

A Videoton 1-0-s el?nyr?l várja a Gent elleni, idegenbeli visszavágót a labdarúgó Európa Liga-selejtez?jének harmadik fordulójában.

A csütörtökön 19:30 órakor kezd?d? összecsapás ugyanakkor semmiképpen sem ígérkezik könny?nek a múlt csütörtöki, els? mérk?zés alapján, amelyen inkább a belga csapat játszott fölényben, s a székesfehérváriak egy szerencsés, megpattanó lövéssel tudtak nyerni.

Másrészr?l viszont az 1-0-s eredmény bizakodásra adhat okot, ha ugyanis a magyar bajnokság ezüstérmese gólt szerez Belgiumban, a riválisnak már hárommal kellene válaszolnia ahhoz, hogy továbbjuthasson.

A Gent f?próbája nem sikerült jól múlt hétvégén: a belga együttes 3-1-re kikapott a Waregem vendégeként. Ezzel szemben a Videoton 1-0-ra nyert Újpesten az OTP Bank Liga második fordulójában, így jobb hangulatban várhatja a meccset, de óvatosnak kell lennie, mivel egy héttel korábban a Jupiler League nyitókörében saját közönsége el?tt a Lierse ellen 2-0-s sikerrel rajtolt a rivális.

A meccset a lengyel Szymon Marciniak vezeti majd.

Az utolsó, negyedik forduló párosítását pénteken a svájci Nyonban készítik el. Az EL-selejtez? sorsolásán a Debrecen mindenképpen érdekelt lesz, mivel a Bajnokok Ligája-selejtez? harmadik körében búcsúzott a fehérorosz BATE Boriszovval szemben, így átkerült a második számú európai kupasorozatba.