0
    Újpest

Wehehehe :tef161:DD
    Nagyon adom :lol:
    A liláknak fel kell kötni a gatyát, ha nem akarják a jöv? héten az évszázad vereségét elszenvedni az Üll?i úton :lol:

Szia nadal84!

Lehetnek nagy játékosok,zseniális focisták,ha nincs aki irányítsa ?ket,olyanok mint az autók kormány nélkül.

Sziasztok!
    A véleményen a cikk írójával nem értenék egyet.

1.Ciki Barca-zakó a madridi Clásicón ????
    Nem értem ezeket az írokat nekik a 2-1-es vereség,illetve ide vehetni a kupa meccset is a 1-3-as vereség szerintem nem zakó,de akkor neki nme tudom ki lehetne a vereség.
    2."Az er?sen tartalékos Real Madrid"
    hát azért nem mondanám er?sen tartalékos csapatnak,nem játszott Alonso helyette Kaká aki nem rossz játokés csak nme játszik azért nem gyengébb focizta ebben semmi gyengülés nincs a csapatnak.CR7 helyett Benzema hát ez sem gyengülés hisz nem rossz csatár Benzema sem.Egyedül Morata játékos lehetett volna tartalékos,de mivel sztem a meccs embere volt ez sem lehet tartaléknak nevezni.

Még egyszer nem [@nadal84]-al nem értek egyet hanem a nevetséges cikk íróval.
    Hajrá Barca

5. Conax /

200
    9
    0
    6 gól

Másik kapus lesz az Üll?i úton ez biztos ...
    A mostaninak nagyon fáj a dereka, ... hatszor lehajolni a labdáért a gólvonal mögött ..., ez nagyon megártott :lol:

6. hartigan /

2013. november 14.
    2,021
    5
    0
    Újpest --

hatszor lehajolni a labdáért a gólvonal mögött ???

Szia szaby18!

Szerintem se volt tartalékos azért tettem ki kíváncsi voltam ki mit mond! VISCA BARCA ÖRÖKKÉ!

8. nadal84 /

275
    2
    0
    teteny-re

szia teteny!

Hiányzik nekem Tito! Remélem hamarosan engedi az egészsége és visszajön! :tef293:

9. nadal84 /

275
    2
    0
    Suárez hármat, a Pool négyet l?tt

Lendületben maradt a Swansea 5-0-s kiütése után a Liverpool, amely 4-0-s gálával szakította meg 2007 óta tartó nyeretlenségét a Wigan otthonában a Premier League 28. fordulójában. Luís Suárez triplájával már 21 találatnál jár, és vezeti a góllöv?listát, míg a Vörösök a hetedikek, 9 pontra a BL-selejtez?s helyen álló Tottenham mögött.

WIGAN-LIVERPOOL 0-4 (0-3)

10. nadal84 /

275
    2
    0
    Emberel?nyben égett le a PSG

ét hét alatt második kínos vereségébe szaladt bele a Paris Saint-Germain a Ligue 1 27. fordulójában, hiszen az újonc Reims emberhátrányban szerzett góljával verte meg 1-0-ra az éllovast. A szerdán a Marseille-t 2-0-ra legy?z? kezd?höz képest átszervezett, de Zlatan Ibrahimoviccsal, Ezequiel Lavezzivel, Lucas Mourával, Javier Pastorével, Alexszel és Mamadou Sakhóval felálló er?s csapat csak szenvedett ezen az estén. Mindössze két kapura tartó lövést kapart össze, és nem hogy élni nem tudott Christopher Glombard kiállításával a 60. perct?l, de a 64. percben Grzegorz Krychowiak találata vereségét jelentette. David Beckham csereként 26 percet kapott, ám ? sem segített a Valencia elleni BL-visszavágó f?próbáján. Ha vasárnap nyer a Lyon, beéri az éllovast.