Filmklub A Bosszúállók rendezője fejezi be Az Igazság Ligáját

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. május 23..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Családi tragédia miatt Zack Snyder rendező és felesége, Deborah Snyder, aki producerként vett részt a szuperhősfilm készítésében, nem fejezik be Az Igazság Ligája utómunkálatait, helyettük Joss Whedon csiszolja készre a szuperprodukciót. Snyder lánya, a húszéves Autumn Snyder öngyilkosságot követett el márciusban. A hírt csak most jelentették be, azzal párhuzamosan, hogy a Snyder-házaspár úgy döntött, minden idejüket a családjuknak szentelik.

    [​IMG]

    Deborah Snyder és Zack Snyder a Suicide Squad londoni díszbemutatóján 2016 augusztusában

    Forrás: Picture-Alliance/AFP/Verwendung weltweit/Ik Aldama

    Whedon a Bosszúállók című alkotással kóstolt bele a szuperhősfilmek rendezésébe, a folytatást is ő jegyezte, majd átigazolt a DC-hez, és egy Batgirl-filmen dolgozik. Az Igazság Ligájá-hoz eredetileg új jeleneteket írt, de ezeket most már ő fogja megrendezni, illetve ő fogja levezényelni a film utómunkálatait.

    [​IMG]

    Joss Whedon a Zsivány Egyes Los Angeles-i premierén 2016 decemberében

    Forrás: AFP/2016 Getty Images/Mike Windle

    „A rendezői munka minimális, és illeszkednie ahhoz a stílushoz és hangvételhez, amit Zack kigondolt a filmhez” – mondta a Warner stúdió vezetője, Toby Emmerich a The Hollywood Reporternek. A filmes szaklapnak Snyder is nyilatkozott:

    „Arra gondoltam, hogy katartikus hatása lesz, ha beletemetkezem a munkába, és megnézem, hogy így fel tudom-e dolgozni a történteket. Ez a munka sokat követel, egy teljes embert kíván meg. Az utóbbi két hónapban arra jutottam… azt a döntést hoztam meg, hogy elengedem a filmet, és inkább a családommal, a gyerekeimmel leszek, akiknek nagy szükségük van rám. Nehéz időket élnek meg, és nekem is nehéz ez az időszak.”

    Az Igazság Ligája premierdátumán nem változtattak, a szuperhősfilm november 17-én debütál Amerikában.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...