Bulvár A Grace Klinika Sztárja Már Bánja Karriergyilkos Megjegyzéseit

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. április 27..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Katherine Heigl tíz éve még ragyogó pálya elé nézett, manapság viszont egyre kevesebbet látni a mozikban és a tévéképernyőkön. Mindez nem a véletlen műve, első sikerfilmje, a Felkoppintva férfi főszereplője, Seth Rogen például azóta nem áll szóba vele, hogy a színésznő nyilvánosan pocskondiázta közös filmjüket. Ráadásul nem ez volt az egyetlen eset, mikor a szőke színésznő ész nélkül nyilatkozgatott.

    A 37 éves színésznő Howard Stern műsorában tartott nemrégiben nyilvános gyónást, melynek keretében többek közt azt a sztorit is felelevenítette, amikor annak idején nem túl szimpatikusan nyilatkozott arról a filmről (és alkotóiról), amelynek első nagyobb sikerét köszönhette.

    hirdetés
    Judd Apatow vígjátékában, a 2007-es Felkoppintvá-ban Heigl egy munkamániás lányt alakított, aki egy részeg éjszaka során teherbe esik attól a kissé túl laza és nem épp vonzó sráctól, akire normál esetben rá sem nézett volna (őt alakította Seth Rogen). A Vanity Fairnek adott interjúban a színésznő később ócsárolta Apatow alkotását, elsősorban a női karakterek ábrázolása miatt.

    [​IMG]
    A férfi vidám, a nő savanyú (Forrás: Collection Cinema / Photo12)

    Heigl szexistának nevezte a Felkoppintvá-t, amiért a nőket befeszült, humortalan, házsártos hárpiáknak festette le, a férfiak ezzel szemben szeretetreméltó, vidám fickók voltak. „Nagyon el voltak túlozva a figurák, és ez időnként elég sok gondot okozott a számomra” – mondta anno a színésznő, aki azóta a jelek szerint felülbírálta saját gondolatait, és úgy módosította a véleményét, hogy lehetséges: mindez az ő hibája volt.

    „Alison, a karakterem annyira ítélkező, savanyú és kontrollfreak volt. Judd viszont mindannyiunknak hagyta, hogy szabadon improvizáljunk. És aztán egyszerre csak nem értettem, hogy jutottam a figurával idáig. Micsoda egy s*ggfejet csináltam ebből a csajból!” – mesélte a sztár Howard Sternnek. Heigl azt is elárulta, szavaiért azért nem kért soha bocsánatot, mert nagyon kínosan érezte magát az egész miatt.

    [​IMG]
    Rogennek már a film premierjén kényszeredettnek tűnt egy kicsit a mosolya (Forrás: Kevin Winter / Getty Images North America / AFP)

    „Valószínűleg fel kellett volna hívnom őket. De én inkább megpróbáltam nyilvánosan helyrehozni a dolgot, hogy érezzék: nem így értettem, és a forgatás hihetetlen élmény volt a számomra, és a stábtagok mind hihetetlenül kedvesek voltak velem, és nem így gondoltam az egészet, nem akartam sz*rt dobálni rájuk” – mosakodott a színésznő, aki még azon is elgondolkodott, hogy személyes üzenetet ír az eset után, de nem akart kétszínűnek látszani.

    Pedig talán próbálkozhatott volna még egy kicsit, és akkor nem történik vele olyan kínos incidens, mint az, amit szintén felemlegetett Howard Sternnek. Történt ugyanis, hogy egy étteremben összefutott a Felkoppintva férfi főszerepét játszó Rogennel, és ott a helyszínen kellett szembesülnie azzal, mennyire neheztel rá meggondolatlan szavai miatt a férfi.

    [​IMG]
    Heigl A Grace klinikában (Forrás: Vivian Zink / Kobal / The Picture Desk)

    „Odamentem hozzájuk (Evan Goldberg, Rogen állandó forgatókönyvíró-partnere is jelen volt – a szerk.), hogy na mi van, srácok, mi újság veletek. És csak nagy hallgatás volt a válasz, szóval akkor döbbentem rá, hogy oké, ezek szerint tényleg nagyon dühösek. Addig nem is realizáltam, hogy ilyen cikis a helyzet” – számolt be róla Heigl, aki a műsorban egy másik, ehhez hasonlóan kínos esetről is mesélt.

    2007-ben ugyanis a sztár Emmy-díjat nyert A Grace klinika Izzie-jének megformálásáért – a következő évben azonban a jelölését követően inkább visszalépett. Magyarázatként pedig azt a nem túl szerencsés nyilatkozatot tette, hogy szerinte nem üti meg a szintet az, ahogy az adott évadban megírták a szerepét. Nem túl meglepő módon a sértésnek is beillő megjegyzést Shonda Rhimes, a sorozat ötletgazdája és forgatókönyvírója magára vette, ráadásul kollégiái is Heigl ellen fordultak – nem sokkal ezután ki is írták a színésznő karakterét a sorozatból.

    [​IMG]
    Shonda Rhimes és Heigl, amikor még jóban voltak (Forrás: Frazer Harrison / Getty Images North America / AFP)

    „Bementem Shondához, és azt mondtam neki: sajnálom, ez nem volt túl szép tőlem, nem kellett volna ilyesmiket mondanom. Egyáltalán nem kellett volna nyilvánosan megszólalnom az ügyben. Azért kerestem meg, mert tényleg nagyon kínosan éreztem magam emiatt” – árulta el a sztár, aki azt is elmesélte, hogy az incidens miatt még pszichológusnál is járt.

    „Nem kezeltem túl jól a dolgot, és úgy éreztem magam tőle, mint egy darab kutyasz*r. Tényleg nagyon megszenvedtem ezt az egészet, és sokat dolgoztam azon, hogy ne vegyek mindent személyes sértésnek, és közben ne érezzem úgy, hogy valami nagyon nincs rendben velem” – tárulkozott ki a rádiósnak Heigl.

    [​IMG]
    Igazából nem is egy kibírhatatlan banya? (Forrás: Neilson Barnard / Getty Images North America / AFP)

    A Grace kliniká-s balhé után egyébként a Hollywood Reporter cikkének köszönhetően elterjedt, hogy kibírhatatlan természete miatt milyen nehéz együtt dolgozni a színésznővel. Tavalyi összeállításunkban mi is megírtuk, hogy állandó megjegyzéseivel és önérzeteskedésével Heigl mára tönkrevágta a saját karrierjét, de a mostani, Howard Sternnek adott nyilatkozatok alapján lehetséges, hogy a sztárt egész eddig félreismerték, és valójában nem egy összeférhetetlen hárpiával, csupán egy zavarodott, érzékeny nővel állunk szemben…

    Forrás: https://www.tvgo.hu/cikk/2078226_nem_beszel_kollegaja_a_grace_klinika_sztarjaval