Filmklub A Jóban rosszban egykori szereplőjét is molesztálták

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. november 03..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tallós Rita színésznő - a Csacsacsa című film hajdani diákdémona, jó ideig a Jóban Rosszban Helenje - a Best magazinnak számolt be arról, hogy pályakezőként ő is kénytelen volt megtapasztalni, milyen megalázó, amikor idősebb, tekintélyes kollégák zaklatják szexuálisan a védtelen fiatalokat.


    Tallós Rita a Best magazinnak elmondta: Én is mentem fel tanár lakására a főiskolán, és eszembe se jutott 19 évesen, hogy miat akarhat velem".

    [​IMG]

    Tallós Rita

    Forrás: Tallós Rita

    Tallós Rita hozzátette, hogy akkor ugyan nem történt semmi, de egy későbbi alkalommal igen. Csak a szerencse mentett meg, akkor már az illető a tettlegességtől sem riadt vissza. Ha nem kopogtatnak véletlenül az ajtón, nem tudok elmenekülni abból a szobából, ahol a nagy hatalmú férfi azt gondolta, pozíciója miatt bármit megtehet velem" - idézte fel a történteket a színésznő.

    Tallós Rita azt is elmondta: Nem az a lényeg, hogy valakivel megtörténik-e a dolog, vagy csak kísérlet, amiből elmenekül. Az az aljasság, ha egy férfi a hatalmából adódóan próbálkozik. Nem udvarolni, hódítani akar, hanem megalázn"

    Még rengeteg hasonló csontváz van a szekrényben, de nem az én dolgom, hogy elmondjam, amit hallottam - tette hozzá.

    [​IMG]

    Gregor Bernadett

    Forrás: TV2

    A napokban Gregor Bernadett beszélt arról, hogy földi pokolként élte meg a Színművészeti Egyetemen töltött éveket, aki a rossz emlékek miatt az osztálytalálkozókra se megy el. Gregor az évekig tartó megaláztatásokról a Story magazinnak mesélt.

    A felvételi harmadik rostján a Mesél a bécsi erdő egyik jelenetét kellett eljátszanunk fürdőruhában, vizesen. Mivel kevesebb volt a fiú, így a lányoknak kétszer kellett előadnia ugyanazt a jelenetet"

    - mesélte a színésznő. Emlékei szerint szinte teljesen meztelenül, dideregve ült egy széken a vizsgabizottság mellett.

    Lehet, hogy a többi lánynak nem, de nekem olyan sokkot okozott, hogy a vártnál hamarabb, ott jött meg a menstruációm"

    - emlékezett vissza.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...