Külföldi torrent oldalak SuperBits | SB A koronaverseny győztese

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' bincy hozta létre. Ekkor: 2021. január 25..

  1. bincy /

    Csatlakozott:
    2012. augusztus 24.
    Hozzászólások:
    14,465
    Kapott lájkok:
    7,420
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Maros,Rigmány
    Google:

    A koronaverseny győztese S*
    Csak gratulálok S*-nek a S* által tett erőfeszítésekért, a Made Superbit felhasználók szavaznak, Nagy gratuláció

    Itt található Sticky megjegyzése a nyereményről.



    [​IMG]

    [​IMG]

    Ez olyan váratlan volt. Teljesen el vagyok veszve a szavakért, szótlanul ...

    Nem készítettem elő beszédet [​IMG]

    azoknak, akik rám szavaztak, szeretlek és örökké a bennem maradok [​IMG]

    Azokért, akik nem [​IMG]

    [​IMG]
    kattintottak ide az eredetiért!

    Szeretnék köszönetet mondani anyának, apának, az összes 211 testvéremnek, a Spa & Pet Groomernek, az állatorvosomnak (jobbra!), Garfieldnek (a zsugorodásomnak), a Meow and Gourmet ételszállítónak,

    a szemeteskamának [​IMG], és azoknak, Nem említem, hogy tudod, ki vagy (Albert unokatestvérét leszámítva demenciája van [​IMG])

    Mindannyiótoknak nem lennék itt, ha nem ön lenne. Szeretem az U-t!



    Másrészt ...

    rengeteg (1) levelet kaptam borotválkozással, visszavont Gorumet béléssel és bezáródással a teraszra, ha nem vonulok vissza - WOW!

    A vízen és a száraz ételeken élés nem vonz engem!

    [​IMG]
    Kattintson ide az eredeti megtekintéséhez!

    Soha nem gondoltam arra, hogy tetves hozzájárulásommal nyerhetek. [​IMG]

    Fel akartam gyorsítani a versenyt, mivel olyan kevés volt a nevezés, ezért gyorsan összedobtam azt, ami otthon van. Két okból fogok lemondani a győzelemről:

    1. Úgy gondolom, hogy mások kreatívabbak voltak, + hogy a kezdetektől fogva sok másnak elmondtam, hogy csak egy kicsit több hozzájárulásra volt szükségem, és hogy soha nem volt szándékom legyen része a szavazásnak. Akkor ez egy kis csalás egy vásárolt szájvédővel, nem?[​IMG]

    2. Részt vettem a verseny tervezésében is. Beszéltek arról, hogy sokáig versenyben voltunk (IRC chat), és a beszélgetés során felakasztottam a nagy diómat ... aztán hirtelen rajtam akadt. Én és nagy pisztrángom [​IMG]

    kezdettől fogva az volt a szándék is, hogy a személyzet választja ki a győztest, és a szavazás közzétételekor sajnos nem voltam online.

    Már régóta rendelkezem IPTV-vel, így nélkülözhetem, de a VIP-nek kicsit fáj a lemondása. Meeen, már régóta VIP vagyok -> Nagyon irritáló személy, [​IMG]

    de nagyon nagy köszönet mindenkinek, aki a hozzájárulásomra szavazott. Az [​IMG]U-ban [​IMG]

    azt javaslom, hogy @staff adja oda a győzelmet annak, aki a 2. helyre került.

    [​IMG]


    Ennek ellenére a nyertes az;
    p*


    Gratulálok p*-nak.

    p* kan pma Fnatte a győzelemhez, gratulálok
     
    • Like Like x 1