Filmklub A Piszkos Tánc Bébije Mindenkit Óva Int A Film Legendás Mutatványától

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2015. október 20..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Jennifer Grey huszonnyolc évvel a táncos film bemutatója után meghökkentő információkkal szolgált a történet csúcspontjának számító pillanatról, amikor felugrott Patrick Swayze feje fölé.

    A Piszkos tánc záró produkciójának nyaktörő mutatványát, amikor a Bébit alakító Jennifer Grey nekifutásból Swayze karjaiba ugrik és egy emeléssel a feje fölött találja magát az is fel tudja idézni, aki sosem látta a filmet. Azt hihetnénk, hogy a veszélyes és mutatós emelést a végtelenségig gyakorolták a színészek, de Jennifer Grey egy interjúban most mindenkit kiábrándított.
    „Összesen egyszer csináltam meg a forgatás napján. Sosem próbáltuk el előtte, és azóta sem veselkedtem neki újra. Nem is értem, hogy azok a nők, akik leutánozták a mutatványt, hogy merték rábízni magukat a táncpartnereikre. Én Patrick Swayze kivételével senki másban nem bíznék” – mesélte a színésznő a The Guardian kérdésére válaszolva.
    Jennifer Grey huszonnyolc évvel a táncos film bemutatója után meghökkentő információkkal szolgált a történet csúcspontjának számító pillanatról, amikor felugrott Patrick Swayze feje fölé.

    A Piszkos tánc záró produkciójának nyaktörő mutatványát, amikor a Bébit alakító Jennifer Grey nekifutásból Swayze karjaiba ugrik és egy emeléssel a feje fölött találja magát az is fel tudja idézni, aki sosem látta a filmet. Azt hihetnénk, hogy a veszélyes és mutatós emelést a végtelenségig gyakorolták a színészek, de Jennifer Grey egy interjúban most mindenkit kiábrándított.


    „Összesen egyszer csináltam meg a forgatás napján. Sosem próbáltuk el előtte, és azóta sem veselkedtem neki újra. Nem is értem, hogy azok a nők, akik leutánozták a mutatványt, hogy merték rábízni magukat a táncpartnereikre. Én Patrick Swayze kivételével senki másban nem bíznék” – mesélte a színésznő a The Guardian kérdésére válaszolva.

    Az ötvenöt éves színésznő 2010-ben szerepelt a Szombat esti láz című táncos műsorban, ahol szinten szóba került az ikonikus pillanat újrajátszása. „Minden nap bedobták az ötletet, de ez nem való kezdőknek. Megtörtént, ott van a filmben, nézze meg mindenki annyiszor ahányszor csak akarja, de engem ne kérjenek arra, hogy újra megcsináljam, mert túl öreg vagyok már hozzá, és családanya. Szeretnék még sokáig élni” – sorolta Grey nevetve a kifogásait.

    [​IMG]
    Nem csak a színésznőt, hanem férjét, a Marvel-filmek Coulson ügynökeként ismert Clark Gregget is előszeretettel nyaggatják az újságírók a legendás jelenettel, amit a színész némi iróniával üt el. „Na igen, minden reggel ébredés után közvetlenül megcsináljuk az emelést, aztán beültetem Bébit a sarokba” – utalt Gregg a filmben elhangzó szállóigévé vált mondatra, miszerint: Bébit senki sem ültetheti a sarokba.

    „Aztán a feleségem nekem támad Loki jogarjával, és az egész napunk úgy telik, hogy újrajátsszuk a filmeket, amelyekben szerepeltünk” – tette helyre a színész mókásan a kíváncsi kérdezőket.
    Forrás: https://www.tvgo.hu/cikk/1466549_a_...ndenkit_ova_int_a_film_legendas_mutatvanyatol