Magyar torrent oldalak Xtreme-Zone A regisztrációt megnyitottuk!

A témát ebben részben 'Archívum' drogba № hozta létre. Ekkor: 2011. október 04..

  1. drogba № /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 29.
    Hozzászólások:
    19,281
    Kapott lájkok:
    33
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    Pincér
    Re: Xtreme-Zone

    2011-10-04 17:40:13 - No Subject - System |
    Kedeves felhasználok.
    A regisztráciot megnyitottuk, határozatlan ideig.Üdv a vezetöség.


    2011-10-03 09:42:39 - No Subject - System |
    Tisztelt felhasználóink!

    Szomorúan tapasztaljuk, hogy sokan nincsenek tisztában a torrentezés szabályaival. A torrentezés nemcsak arról szól, hogy ÉN megkapjam valakiktől a legújabb filmeket, zenéket, hanem arról is, hogy én is visszaadom másoknak amit kapok. Az oldal fejlesztése során, már mutatja az adatlapotok, hogy mennyi időt töltöttetek seedben. Ez akkor is kötelező, ha nincs letöltő a torrenten, hisz amin nincs seed és nem mutatja aktívnak az oldal, azt nem fogják letöltésbe tenni a többiek. (ahhoz hogy seedelj, az oldalnak nem kell nyitva lennie, elég ha a kliensed, utorrent, bittorrent, stb nyitva van. Ha a géped megy, a seed is megy!) A KÖTELEZŐ SEED : 1-es arány vagy két hét ha nincs letöltő. Minden óra seed torrentenként 10 bónuszpont, amit egyéni free letöltésre is be tudtok váltani. Feltöltésnél ügyeljetek kérlek a négy letöltő a szabály. -MINDENKIRE- vonatkozik!!! A staff folyamatosan ellenőrzi a seedet, és aki nem tartja be a játékszabályt, attól egy figyelmeztetés után, elköszönünk. Legyünk kevesebben, de legyünk korrektek egymással!! Kívánunk zavartalan adatforgalmat.