Hírek Itthon A strandon is bevezetik a nyugdíjas idősávot: 9-12 óra között övék a medence

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' lena61 hozta létre. Ekkor: 2020. május 10..

  1. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Több vidéki településen is kinyitottak a strandok, de a 65 év felettiek idősávját ott is betartják.
    CÍMKÉK:

    • TEGNAP 07:40
    • SZERZŐ: RIPOST



    Több vidéki településen már újranyithatnak szabadidőközpontok, parkok és a strandok is kitárják kapuikat.



    [​IMG]
    Fotó: MTI



    Mindezt persze szigorú biztonsági intézkedések övezik. Van, ahol csak az úszómedencék nyitnak ki, a termálra még várni kell. Makón pedig megszabják, hány ember lehet egyszerre a medencében.

    Hódmezővásárhelyen ennél is tovább mentek: a kedden megnyitott Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszodában “idősávokat” jelöltek ki, a 65 év felettiek 9 és 12 óra között használhatják a kültéri medencéket, a fiatalabbak ezt megelőzően és délután úszhatnak.





    CÍMKÉK:
     
    • Like Like x 1
  2. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szerintem még várhattak volna ezzel. Ha meg már arra az elhatározásra jutottak hogy nyitnak, akkor annak hogy egyidőben mennyi ember tartózkodhat a medencében, van értelme?
     
  3. lena61 / hóbagoly / RIP

    Csatlakozott:
    2020. április 09.
    Hozzászólások:
    3,734
    Kapott lájkok:
    1,349
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Esküszöm, hogy nem értem az egészet, mintha direkt összeakarnák fertőzni az egész népet. Klórosban nem terjed, mondják a nagyok....de talán ha majd prüszköl a másik, azt két méterre teszi meg tőlem??? Ha most nem lesz baj, ezekből,,,,meg a sörözőteraszokból, akkor soha !! :tef10:
     
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  4. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,636
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Értem én hogy a 'bevétel az most kiesés vendéglátó stb egységekben, de félő hogy ezzel szúrjuk most el az egészet. De majd kiderül, ne így legyen.