Filmklub A Trónok harca sztárját is zaklatta a szexragadozó

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. október 18..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Lena Headey Twitteren mondta el, hogyan próbálkozott be nála Harvey Weinstein.


    A Trónok harcából ismert Lena Headey szerint először az egyik Velencei Filmfesztiválon tett neki áthallásos megjegyzéseket a producer, de akkor azt hitte, viccről van szó.

    Később Los Angelesben találkoztak egy közös projekt kapcsán. A megbeszélés viszont Weinstein egyszer csak Heady „szerelmi életére" terelte a szót, aki próbált visszatérni szakmai témákhoz.

    [​IMG]

    Lena Headey

    Forrás: AFP/Alberto E. Rodriguez

    A találkozó után együtt indultak Weinstein hotelszobájába, azzal az indokkal, hogy odaadja a készülő film forgatókönyvét. A liftben viszont a színésznő úgy érezte, hogy valami megváltozott, elfogott a félelem és a pánik. Megmondtam Harveynak, hogy csak a munka miatt vagyok ott, ne higgye, hogy más is fog történni.

    [​IMG]

    Harvey Weinstein

    Forrás: Getty Images/WireImage/Venturelli

    A producer ezután elhallgatott, majd dühösen húzta magával Headyt a szobája felé, aki tehetetlennek érezte magát. Weinstein szobakártyája viszont nem működött, úgyhogy a könyökénél fogva leráncigálta a nőt a hotel lobbijába, autót hívott neki. Végezetül annyit suttogott a fülébe: „Ne beszélj erről senkinek, se a menedzserednek, se az ügynöködnek."

    Beszálltam az autóba és sírva fakadtam.

    Weintein a botrány kitörése óta következetesen tagadja a vádakat.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...