Sport A vidi spanyol légiósa bajnoki címet és ligakupa győzelmet vár

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Gray hozta létre. Ekkor: 2013. december 30..

  1. Gray /

    Csatlakozott:
    2013. december 30.
    Hozzászólások:
    2,497
    Kapott lájkok:
    450
    Beküldött adatlapok:
    0
    [​IMG]

    Több mint egy hónapja véget ért a labdarúgó NB I őszi idénye, így a játékosok jól megérdemelt pihenőjüket töltik. A Videoton játékosaira nem vár hosszú szabadság, ugyanis január 11-én már kezdetét is veszi a felkészülési időszak. Ha valaki izgatottan várja már az alapozást, akkor az Álvaro Brachi, hiszen a légiós az ősz nagy részét kénytelen volt kihagyni, ám tavasszal már ismét a pályán akar bizonyítani.
    Álvaro Brachi harmadik idényét kezdte meg az ősszel a Videoton együttesénél. A spanyol védő mind Paulo Sousánál, mind José Gomesnél alapembere volt a csapatnál, hiszen első szezonjában 20, a másodikban pedig 19 bajnokin lépett pályára, mindkét évadban egyszer-egyszer volt eredményes. Idén azonban eddig csupán két mérkőzésen számíthatott rá José Gomes, ugyanis Brachi makacs sérüléssel bajlódott, amely távol tartotta őt a pályától. A 28. születésnapját január első hetében ünneplő spanyol játékos sérülése azonban rendbe jött, így érthetően nagyon várja már az alapozást, hogy ismét 100%-os erőállapotba kerüljön és újra a pályán segíthesse csapatát.
    "Számomra az őszi szezon nagy része a rehabilitációról szólt. Elég makacs sérülésem volt és sok időbe telt, mire sikerült teljesen meggyógyulnom. Az őszi idény utolsó szakaszában azonban már újra pályára léphettem, de ahhoz, hogy ismét 100%-os teljesítményt tudjak nyújtani, még szükségem van a meccsterhelésre, többek közt ezért is nagyon várom a felkészülési időszakot, hiszen az előző évekhez hasonlóan, most is biztos, hogy sok és neves együttes ellen játszunk majd barátságos meccset" - beszélt helyzetéről Brachi.
    A légiós szerint a csapat jó helyzetből várhatja a bajnokság tavaszi folytatását, hiszen a hátránya mindössze négy pont a listavezető DVSC-vel szemben. Brachi úgy érzi, hogy amely sorozatban még versenyben van a Vidi, ott minden esélye megvan arra, hogy nyerjen is.
    "A csapat szempontjából a legfontosabb dolog, hogy tavasszal megnyerjük a bajnokságot és a Ligakupát, erre pedig minden esélyünk megvan, hiszen az ősz folyamán is nagyon sokat fejlődött a csapat, és biztos vagyok abban, hogy a téli felkészülés végén még ennél is jobbak leszünk. A szünetet itthon, Spanyolországban töltöm, és ezekben a napokban fog megszületni a második gyermekem, aki kislány lesz, úgyhogy nagyon izgatott vagyok" - nyilatkozta az ismét apai örömök elé néző Álvaro Brachi a klub hivatalos honlapján.
    A Videoton január 11-én szombaton kezdi meg a felkészülést, amely szokás szerint kétnapos orvosi vizsgálattal kezdődik, majd ezt követően a keret nekivág a külföldi edzőtábornak, amelyre ezúttal Spanyolországban vagy Törökországban kerül sor.