Tech A világ legnagyobb kapacitású USB 3.0 flash meghajtója a Kingstontól

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' Bedy hozta létre. Ekkor: 2013. január 30..

  1. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A Kingston bemutatta a DataTraveler HyperX Predator 3.0 USB-meghajtót. A jelenleg 512 GB-os kapacitással elérhet? DataTraveler HyperX Predator 3.0 a világ legnagyobb kapacitású USB 3.0 flash meghajtója, s?t az els? negyedév során már 1 TB-os kapacitásban is elérhet? lesz. A SuperSpeed USB 3.0-tanúsítvánnyal is rendelkez? meghajtó akár 240 MB/s olvasási és 160 MB/s írási sebességével a Kingston termékcsalád leggyorsabb USB-kulcsa.

    „A felhasználók az új DataTraveler HyperX Predator 3.0-val teljes digitális könyvtárukat egy hordozható USB 3.0 flash meghajtón tárolhatják. A nagy kapacitás és a gyors USB 3.0 átvitel révén id?t takaríthatnak meg, mivel közvetlenül a meghajtóról, teljesítménycsökkenés nélkül érhetik el, szerkeszthetik és helyezhetik át az alkalmazásaikat és fájljaikat, például HD videókat” – mondta Kaszál Norbert, a Kingston Technology Magyarországért és Szlovéniáért felel?s üzletfejlesztési menedzsere.


    [​IMG]

    A DT HyperX Predator 3.0 megfelel az új generációs USB 3.0 specifikációinak. A Kingston a meghajtót az USB 3.0 portokkal rendelkez?, újabb számítógépekhez optimalizálta. A nagy video- vagy grafikus fájlokkal dolgozó felhasználók és azok a játékosok, akik a teljes gy?jteményüket szeretik magukkal vinni utazás közben, értékelni fogják az adattároló sebességét és kapacitását. A ház cinkötvözetb?l készült, így a vonzó formaterv mellett kiváló min?séget és rázkódást?rést biztosít. A pendrive-hoz egy egyéni Kingston kulcskarika és egy HyperX kulcstartó is jár. A meghajtó az USB 2.0 technológiával is kompatibilis, így az adatátvitel mindig hatékony marad.


    A Kingston HyperX Predator 3.0 jellemz?i és m?szaki adatai:

    ˇ Maximális kapacitás: a kompromisszumok nélküli adattárolás révén teljes digitális könyvtárát egyetlen hordozható USB-meghajtón tárolhatja
    ˇ Maximális teljesítmény: a páratlan sebességnek köszönhet?en id?t takaríthat meg nagy mennyiség? adat átvitele esetén
    ˇ Cinkötvözetb?l készült fémház: megbízható adatvédelem a legmodernebb kialakításban
    ˇ HyperX kulcstartó: ezzel az exkluzív kiegészít?vel stílusossá teheti a hordozható tárolást
    ˇ Jótállás: az ötéves garancia és az ingyenes m?szaki támogatás még nagyobb biztonságot nyújt
    ˇ Sebesség USB 3.0: 240 MB/s olvasási és 160 MB/s írási sebesség
    USB 2.0: 30 MB/s olvasási és 30 MB/s írási sebesség
    ˇ Kapacitás: 512 GB, (1 TB kés?bb, az els? negyedév folyamán)
    ˇ Méretek: kulcskarika nélkül: 72 mm x 26,94 mm x 21 mm
    kulcskarikával: 88,53 mm x 26,94 mm x 21 mm
    ˇ H?mérséklet m?ködés közben: 0°C és 60°C között
    ˇ Tárolási h?mérséklet: -20°C és 85°C között
    ˇ Visszamen?leges kompatibilitás az USB 2.0 technológiával
    ˇ USB 3.0: a legfrissebb USB-szabvány garantálja a visszamen?leges kompatibilitást az USB 2.0 technológiával
     
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    A világ legnagyobb kapacitású USB 3.0

    Mindig figyelem a merevlemezek és a flash meghajtok árait és min?ségi fejl?dését,/hisz torrentes vagyok/ és egyre jobban bízom abban hogy ezen meghajtok képesek lesznek teljesen elnyomni a mostani merevlemezeket, mivel talán az élettartalmuk is és a megbízhatóságuk is el?nyösebb lesz számunkra.
    Nem kell külön 12v vagy épp sata/vagy busz/ vagy ép usb kábel s?t el?nyösségét tán attól várom hogy nincs lemez olvasás vagy sérülési lehet?ség, és hogy kisebb helyen is elfér.
    Érdekes lesz majd egy mindössze 5-7cm flash meghajtóval torrenteket seedelni vagy épp több 100gb tárolni!
    Már csak az ára és a vetélytársak megoldásaira leszek kíváncsi!
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Én is így vagyok vele ,

    Én is így vagyok vele , éveken keresztül vásároltam a DVD-ket , mára több ezer lett , de a min?séget nem tartják meg így azt valóm egy küls? HDD ami ma már elfogadható árban mozog jobban megéri , abban nem vagyok biztos hogy beruháznék egy ilyen pendrive-ba mert gondolom az ára megegyezik egy küls? HDD árával ami még mindig jobban fekszik nálam .
     
  4. erdeikutya / Csillagvadász

    Csatlakozott:
    2012. január 05.
    Hozzászólások:
    1,332
    Kapott lájkok:
    433
    Beküldött adatlapok:
    0
    kingston 512GB

    az amazonon potom 800USD-ert vesztegetik ( 54% -os engedmennyel!!!!! ). Eredeti ara 1750 usd. na ennyiert mar veszek min. 40 TB-nyi kulso HDD-t. :tef161:
     
  5. strelok /

    Csatlakozott:
    2012. január 06.
    Hozzászólások:
    783
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Usb

    Na az itthoni árára kíváncsi leszek. Ugye a Thaiföldi árvíz miatt mostanában jól felmentek az adathordozók(inkább csak a merevlemezek) árai, de sajnos vissza már nem csökkentek, hiába oldódott meg a helyzet.

    Pont tönkrement a pendrive-om(úgy néz ki igazuk van az öregeknek válasszuk le mindig a pendriveot mert ha kitépjük tönkremegy :tef10: ) szóval jó lenne egy másik. :tef161: Bár nem hiszem, hogy ilyen árkategóriában keresgélnék.

    ?szintén szólva én még mindig jobban bízom a merevlemezen való tárolásban, ha fontos adatokról van szó, minthogy egy pendrive-on tartsam ?ket.
     
  6. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    usb re

    Én nem szabd elfelejti azt sem hogy ha az usb-n tárold adatokat rámentjük /vagy épp tároljuk/ akkor ha képes az asztali dvd lejátszónk kezelni 512 vagy nagyobb gb meghajtókat akkor csak egyszer?en berakjuk a lejátszóba és megnézhetjük kedvenc letöltött állományainkat egyszer?en és kényelmesen!
     
  7. HD /

    Csatlakozott:
    2013. január 30.
    Hozzászólások:
    3
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    kingston 512GB

    Nem rosszak az adatai, sebessége stb.. de amíg olcsóbb ugyanekkora küls? HDD, addig az a nyer?bb és pénztárca kímél?bb megoldás még mindig. Persze a gazdag "hülye gyerekek" nél tuti ez fogja vinni a pálmát, mert lehet vele vagánykodni..
     
  8. konda /

    Csatlakozott:
    2010. december 24.
    Hozzászólások:
    212
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Kingston

    Igaz nekem csak 32GB Kingston pendrive-m van de ez is b?ven elég A-B elvinni a cuccokat :tef293: :tef293: