Filmklub Aki eddig nem csípte Emma Stone-t, most az is behódol

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. augusztus 24..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Nem szeretem a musicaleket, taszít a cukormázzal bevont világuk. A La La Land viszont azon ritka kivételnek tűnik, amelyet a műfajtól való viszolygásom ellenére is imádni fogok. A második előzetest nézve nem azt vártam, hogy fejezze be már végre a dalolászást Emma Stone, ellenkezőleg, én is ennek az andalító csodavilágnak a részesévé akartam válni, lehetőleg minél hosszabb időre. Ez az álmodozóknak szól, tűnjenek bármennyire bolondnak is – szól a Stone által énekelt, Audition című dal első sora, és tényleg csak pár másodperc kellett ahhoz, hogy én is a film célközönségéhez soroljam magam.

    A La La Land két főszerepét Emma Stone és Ryan Gosling alakítja, a feltörekvő színésznő és a dzsesszzongorista közt szerelem szövődik, miközben azért küzdenek Los Angeles-ben, hogy befussanak. A három Oscar-díjjal jutalmazott Whiplash rendezője, Damien Chazelle maradt ugyan a zenénél, de azon belül nagyobb váltásra nem is szánhatta volna el magát, a vért, az izzadtságot, a végkimerülésig tartó, monoton próbákat a musicalek színpompás világára cserélte fel, ahol nem számít különösebben szokatlannak, hogy egy táncoló pár felemelkedjen a csillagok közé.

    [​IMG]

    Ryan Gosling és Emma Stone a La La Land című filmben

    Forrás: Freeman Film

    A La La Land nem csupán a musicalt kedveltetheti meg azokkal, akik amúgy idegenkednek a zsánertől, hanem Emma Stone előtt is behódolhatnak azok, akiknek eddig túl sok volt a színésznő szertelensége. Azzal, hogy szövegelés helyett dalban, elemelt módon fejezi ki az érzelmeit, egy új oldalát ismerhetjük majd meg.

    A film világpremierét augusztus 31-én tartják a velencei fesztiválon, majd december 2-án kerül fel a magyarországi mozik műsorára. Szerencsére mi sem maradunk ki belőle, az év utolsó hónapjában hozzánk is el fog jutni a La La Land.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...