Ákos És A Nők Hovatortozása A Modern Világban

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' watsap hozta létre. Ekkor: 2015. december 17..

  1. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tisztelt UTS közösség!

    Érdekel, hogy ki hogyan értékeli az utóbbi napokban kialakult "Ákos mizériát". Mit gondol Ákos vélemény nyilvánításáról? Hogyan értékeli a Telekom döntését? Illetve az Állam döntését a Telekommal szemben?

    Egy kis háttéranyagot Ákos riportjával/nyilatkozatával kapcsolatban itt (http://hvg.hu/kultura/20151214_Video_Akos_is_megmondja_mi_a_nok_dolga ) találhattok.
    Telekom döntése itt ( http://hvg.hu/kkv/20151216_akos_elbukta_a_telekomos_szerzodeset )
    Az Állam vs Telekom pedig itt olvasható (http://www.hirado.hu/2015/12/17/szerzodest-bontanak-a-telekommal-a-miniszteriumok/# vagy http://hvg.hu/itthon/20151217_A_kormany_minden_szerzodeset_felmondja_a)
     
  2. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Jó az időzítés de a koncertre akkor is elmegyek most indulok !Ö)(=/
    Később utána nézek dolgoknak és próbálok nem elfogultan kommentelni.
     
  3. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Ez sok embernél kiverte a biztosítékot. A tv hírekben is benne volt. De gondolom anyagilag nem fogja nagyon megérezni.
     
    • Like Like x 2
  4. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Sziasztok!
    Igyekeztem megnézni elletve elolvasni a híreket ez ügyben.
    Tegnap ugyan koncertjén voltam de remélem emiatt nem lesznek hiteltelenek a szavaim.( igen remek koncert volt ,anyussal egy jót táncoltunk,járt ez már nekünk!)
    Ma megnéztem a riportot és próbáltam elolvasni a különböző portálok kiollózott ,más szövegkörnyezetbe át ültetett írásait elolvasni több kevesebb sikerrel.
    És ennyit a médiáról.
    A lényeg amit Ákos a riportban elmondott ( és remélem mindenki végig nézte akit ez a téma érdekel!)számomra teljesen elfogadható,hiszen nem beszélt másról mint hogy igenis a Nők dolga hogy gyermeket szüljenek,hiszen ma még a pasik nem tudnak!
    Az hogy a Telekomnak kellenek olyan nők akik a gyermek szülés helyett inkább a vállalat vagyonát gyarapítsák,mint hogy később a leendő dolgozókat felneveljék,nekem nem meg lepő.
    Ezek a materiális dolgok mulandóak,a gyermek nevelés igen hosszú időtöltés, csak annak kifizetődő( itt nem a pénzre gondolok) akik érzelmileg boldogok és nem azt nézik hogy gyermek vagy Hawaii-szigetek.
    A Telekom szócsövéből érdekes hallani ezeket a dumákat (szerintem valakiik a szájukba adta!)mert azért ez nem volt egy rossz biznisz valjuk be őszintén.:tef293:
    Én Telekom ügyfél vagyok egy jó szót nem tudok az üzlet politikájukra és az ügyfélkezelésükre mondani!
    A kormány meg feláll egy értékrend mellett ami 2/3 kapott és ennyi! nehogy már a nyúl vigye a puskát.,,.,
     
    Utoljára szerkesztve moderátor által: 2015. december 18.
    • Like Like x 2
  5. zeeed / Barátkozó

    Csatlakozott:
    2015. október 01.
    Hozzászólások:
    2,769
    Kapott lájkok:
    750
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Borsod Megye
    Azt mondták Ákos 50 milliós megbízástól eset el ezmiatt amit a telekom adott volna neki......
     
  6. watsap /

    Csatlakozott:
    2012. július 13.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    331
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hasonlóképpen gondolkodunk guzu!

    Úgy gondolom én is, h Ákos szavai csak a baloldali mocskos médiának köszönhető, hogy ekkora lufivá gerjedt...illetve, hogy a szürke emberek agymosása újabb és újabb szintet üt meg. Sokszor nem értem meg, hogy vajon a cikk írói beszámíthatók-e?! Miért nem lehet Ákos nyilatkozatát úgy felfogni, hogy ő inkább a családanyák mellett áll ki...és kevésbé pártolja a karrierista nőket?! Továbbá miért ne a nők miért ne teremtsék meg a családi légkört amit már évezredek alatt teremtenek meg? Miért ne szüljenek, vállaljanak gyereket a pénzéhes cégek kiapadhatatlan igényeik kielégítése helyett? Minél több magyar nőnek kellene először családot alapítani és vagy közben karriert kiépíteni. A kiépítés pedig a lelki-társ (FÉR:ördög: segítségével könnyebben menne.

    De mindezen "ákos mizzéria" után jött az általam nagyra becsült D. Tóth Kriszta, saját meghazudtolóan BUTA blogbejegyzése (http://wmn.hu/2015/12/17/d-toth-kri...alljatok-ki-a-mehembol-es-a-gyerekem-fejebol/). Nem akartam hinni szemeimnek illetve a sorok elolvasása után elmémnek, hogy miket össze nem hadobál ez a nő, milyen sötét és eszetlen gondolatai vannak. Mindig egy jó példának ítéltem meg D.T.K-át. Szép, csinos, intelligens, karrierközpontú, házas, gyermeket nevelő nő...de amit a bejegyzésében leír. Kiforgatja a kormány kampányát, hogy az azt sulykolja, hogy csak testvérrel lehet és tud elérni az ember bármit az életben, lehet jó. Badarság! Azért tesz ilyen "ajánlatokat" az Állam, hogy előrelendítse a magyarországi magyarokat (és nem a "perui indiánokat"), hogy vállaljanak minél több gyereket, mert az ország magyar létszáma (nem vagyok faj/vallás v bármi más gyűlölő...mind magyarok, mind "peruiak" között van problémás EMBER) csökken...nem ő már itt belemagyarázza, hogy h megsérti az egykék lelki világát, meg azok lelki világát, akiknek nem lehet testvérük és hasonlók...agrh...kár, h az emberek többsége csak a mocskos bal oldali médiát követi/figyeli és nem jár kicsit széleskörűbben a mai világban.
     
    • Like Like x 2
  7. guzu / Pedálozó

    Csatlakozott:
    2011. december 31.
    Hozzászólások:
    2,087
    Kapott lájkok:
    1,061
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    Budapest
    Reméltem hogy nem egyedül vagyok itt a gondolkodásommal ,mert sokszor úgy érzem!
    Igazából szerintem ez a dolog megint nem az Ákosról szól,hanem a politikáról csak jobb valakire rákenni a baromságokat.
    Egyébként meg a véleményem! amilyen zsíros megrendeléseket kapott a kormánytól a Trékom ( bár sosem értettem miért?)a viselkedése undorító,bár én tőlük már nem várok mást.
    Ákos gondolom túl teszi magát,lesz itt még elég multi aki örömmel belenyomja rezsibe azt a kis lóvét,és örömmel zsebreteszi annak többszörösét. A D.T.K meg soha nem néztem,nem is fogom,az ő véleménye kb annyit ér mint az enyém.
     
    • Like Like x 2
  8. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Én nem értek egyet Ákos szavaival,férfiak hamar a hasukra csapják hogy a nőknek konyhában van a helyük,és szüljenek csak gyereket,ha ezt egy nő fogja ki mondani,egy okos nő akkor majd talán érdekelni fog,de ameddig egy férfi hablatyolja addig csak egy szűklátókörű vélemény marad.Igazából a média csinál ebből botrányt,nem mondott semmi olyat Ákos hogy így ilyen szinten botrányos legyen,nem is sértett meg szerintem semmi egyenjoguságot.Telekom is kicsit túl reagálta a dolgot de spórolnak legalább így kaviára.
     
    • Like Like x 2
  9. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    az én véleményem az, hogy mostanában a nők többsége szül egy gyereket és utána a család háttérbe szorul nem lesz az első helyen és inkább a karrier karrier...... az ismeretségi körömben nem egy van ilyen...... szerintem Ákosnak valamennyiben igaza van amit ő az Echo TV-n elmondott.
     
  10. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ez nem csak a nőkre igaz,aki karriert épít,munkában,sportban,annak nincs sok ideje magán életre.
     
  11. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    De itt most a nőkre irányult Ákos mondanivalója és a nők karrierjéről van szó. a nőknek felesleges és nem kellene felvegyék a versenyt a férfiakkal a munkaerőpiacon.
     
  12. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ja és ez nem csak a karrieristákra érvényes,aki 10,12 órát melózik,annak nem sok ereje lesz családdal foglalkozni.
    [DOUBLEPOST=1450627502,1450627405][/DOUBLEPOST]
    Ez nem verseny,csak a férfiak veszik versenynek,nekik is ugyan úgy jogug van a karriert és az életüket építeni.
     
  13. klingb /

    Csatlakozott:
    2015. december 16.
    Hozzászólások:
    180
    Kapott lájkok:
    31
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    10-12 órát az dolgozik aki nem tud előre lépni és nem a saját hibájából meg elhiszem hogy nem lesz erre családdal foglalkozni.. de na mindegy nem megyek bele vitába :tef161:
     
  14. Pyki / Antiszociális

    Csatlakozott:
    2015. augusztus 07.
    Hozzászólások:
    843
    Kapott lájkok:
    345
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi