Filmklub Az ébredő erő sztárja sorban állt az Orient Expresszhez

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. november 10..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Daisy Ridley az USA Todaynek adott interjújában mesélte el: hiába lett világhíres a Star Wars sorozat Ébredő erő című epizódjával, a Gyilkosság az Orient expresszen című, nemrég mozikba került filmhez neki is részt kellett vennie egy castingon,


    A nemrég mozikba került, Gyilkosság az Orient Expresszen című filmben a színésznő angol nevelőnőt játszik. Azonban Daisynek nem VIP belépője az Orient fedélzetére. Annak ellenére, hogy a Star Wars: Az ébredő erő-vel világhírűvé vált, meg kellett jelennie a krimi-dráma szereplőválogatásán. Ott a főszereplő, egyben a film producere, Kenneth Branagh előtt kellett bizonyítania, hogy alkalmas a hamisítatlan brit kisasszony megformálására.

    [​IMG]

    Manuel Garcia-Rulfo, Daisy Ridley és Leslie Odom Jr. a Gyilkosság az Orient expresszen című filmben

    Forrás: EW

    Daisy Ridley az eset kapcán azt mondta az USA Todaynek:

    Ami történt, az érthető és nyilvánvaló, hiszen csak egy nagy alakításom volt eddig. Magamnak is bizonyítanom kellett, hogy igenis méltó vagyok arra, hogy egy ilyen dolognak a része lehessek. Szóval nagyon örültem, hogy részt vettem a válogatáson. Tisztában vagyok vele, hogy egy igazi kezdő vagyok.

    [​IMG]

    Daisy Ridley, Star Wars: Az ébredő Erő

    Forrás: InterCom

    Szerénysége ugyanakkor tiszteletre méltó. Amúgy a közönség idén még egy mozi produkcióban láthatja Daisy Ridleyt. A mozikban decemberben debütáló Star Wars: Az utolsó Jedik című filmben.

    [​IMG]

    Daisy Ridley a Star Wars: Az utolsó Jedik című filmben

    Forrás: Fórum Hungary

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...