Filmklub "Az Erő a sötét oldalát mutatta ma" - kollégáit sokkolta Carrie Fisher halálhíre

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2016. december 27..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Carrie Fisher múlt pénteki szívinfarktusa nagyon felzaklatta a kollégáit, később bíztató hírek jöttek a színésznő állapotáról, éppen ezért talán még jobban meglepte Hollywoodot a kedden bekövetkezett halála. A Star Wars-béli kollégái emlékeznek Leia hercegnő megformálójára a Twitteren.


    Mark Hamill (Luke Skywalkert játszotta a Star Wars-filmekben): Nincsenek szavak. #lesújtva

    Billy Dee Williams (Lando Carlisiant játszotta A Birodalom visszavág-ban és A Jedi visszatérben): Mélységesen lesújtott Carrie halálhíre. Egy drága barát volt, akit nagyon tiszteltem és becsültem. Az Erő a sötét oldalát mutatta ma.

    Anthony Daniels (C-3PO-t játszotta a Star Wars-filmekben): Már azt hittem, megkaptam karácsonyra, amit akartam. Nem így lett. Annak ellenére, milyen sokan gondoltak rá, és imádkoztak érte. Nagyon, nagyon szomorú vagyok.

    Warwick Davis (több szerepet is játszott a Star Wars-filmekben): Leia hercegnő, Carrie Fisher eggyé vált az Erővel. A kedvességed és az éles nyelved nagyon fog hiányozni. #RIP Utóirat: Köszi a tejet és a sütit.

    Dan Aykroyd (a Blues Brothers című filmben játszottak együtt, a forgatás alatt eljegyezték egymást): A mi szépséges, brilliáns, vicces, bölcs, kedves és odaadó Blues Nővérünk - olyan ironikus - a kisbabák mellett a karácsonyt szerette a legjobban Carrie.

    Peter Mayhew (Csubakkát játszotta a Star Wars-filmekben): Nem lehet szavakba önteni ezt a veszteséget. Carrie volt a legragyogóbb világosság minden szobában, amibe belépett. Nagyon fog hiányozni.

    Gwendoline Christie (Phasma századost átszotta Az ébredő Erő-ben): Elveszítettük a hercegnőnket.

    Albert Brooks (Fisher édesanyját rendezte az Anya című filmben): Nyugodj békében Carrie Fisher. Egy brilliánsan vicces, tehetséges nő. Most jobban fog hiányozni a humorod, mint bármikor.

    .

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...
     
    • Like Like x 1
  2. Nano /

    Csatlakozott:
    2015. március 09.
    Hozzászólások:
    2,854
    Kapott lájkok:
    700
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]
    [​IMG]
    Hát nagyon sajnálom,nyugodjék békében !