Bánatom!!

A témát ebben részben 'Általános beszélgetések' Guest hozta létre. Ekkor: 2010. augusztus 11..

  1. Guest / Guest

    Bánatom - Bármi amit megosztanál velünk !
     
  2. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:bánat

    Valójában a nagy oldalak alá nagyon komoly szerverek kellenek, ami nem kétfillér, ha nincs meg a befektetés haldokolni fognak, mint a majomparade.
    Az nCore, mint legnagyobb sok pénzt is hoz, de sok pénz megy el az üzemeltetésre is és való igaz, hogy egy freereggel biztosan megugrana a dupla-tripla accok száma.
    2010-ben már nem divat 6. szülinapon sem a freereg.
    Ez meg is érthet? valamilyen szinten.
    Véleményem szerint a meghívózás pontosan elegend? egy nagy oldalra, hogyha a meghívót a bennt lév? viszonylag könnyen megszerezhetik.
     
  3. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    re:re:bánat

    A nagy oldalak fenntartása az egyik a másik a felhasználók a torrentek felügyelete a moderálás jelenthet még problémát . A nCore esetébe naponta felkerül 2-3 száz torrent és van 125 ezer felhasználó , el nem tudom képzelni hogy csalókat hogyan sz?rik ki ha egyáltalán nézik a seed el?l lelép?ket vagy az aránycsalókat. Volt egy ismer?söm aki 2 éven keresztül csak free torrikat szedet és nem seedelt semmit csak egy adat 36900 db free torri van . Egyszóval még több felhasználó esetében még több lelép? , ezért van limit vagy egyáltalán nincs lehet?ség a meghívásra lásd BitHUmen.
     
  4. crsmxx / Guest

    nem probléma ez

    Annyira nem probléma, hogy zártak ezek az oldalak, s?t... Ha valaki komolyan gondolja, 1-2 hónap alatt egy kicsi oldalról könnyen bejuthat rájuk. Bár sokkal több egyedi cucc azért a nagyokon sincs fenn, szóval azért nem érdemes. Seedelni is talán nehezebben lehet f?leg a friss torrenteket a sok szerver miatt, szóval vannak hátrányai is a dolognak.
    Másik oldalról megközelítve, ha egy felhasználót meghívnak, jó eséllyel legalább azt tudja, hogy mi az a torrent, arány, le-, feltöltés. 3-4 évvel ezel?tt, amikor a mai nagy oldalakon kezdtek megsz?nni a freeregek, egyre kevesebb probléma lett ezeken az oldalakon (h&r, dupeacc, aránycsalás). Ha ma szabadon lehetne regelni ezekre az oldalakra, akkor nem sokan tör?dnének az aránnyal. Ha kirúgnák ?ket, regelnének egy új nevet, és minden folytatódna úgy ahogy addig.
     
  5. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Bánatom és jotanács!

    Ezt a dolgot nemakartam nagydobra verni de nagyon boszant.A jotanács azlenne hogy a Müszaki torrentanya oldalon Ne hasznáéljatok servert mert van egy igen jolképzett moderátor aki simán csalo szerkenytyünek nézi.Ésha utána beszeretnéd bizonyitani az ártatlanságod hiába vannak dolgok amivel betudnád egyértelmüen bizonyitani nemad rá lehet?séget.S?t képes ojan kijelentést tenni hogy akkor a seerver csalt.Használom a seervert 7hónapja kimerem jelenteni Az MTT nél komojabb oldalakon ha iugylenne már rég repültem volna róluk.Szoval egy a lényeg ott ne használj seervert mert benézi az idiota
     
  6. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    Szomru dolgok

    Néha visza gondolok hogyan kezdtem egy kis oldal büszke tulaja ként teljesen fogalmatlanul a torrentezés terén.Gyakran nagy oldalak bejelentkez? lapján probálkoztam háta free reg van persze sose sikerült :tef161: Most ott tartok már sehova nemszeretnék bejutni ahova vágytam ott vagyok.Teljesen megvoltam gy?z?dve róla segiteni kell másoknak hogy bejussanak régi motorosok figyelmeztettek ne add csak ugy nembecsülik legalább upp ot kérj érte nemhittem nekik az eredmény borzalmas acc ok voltojan aki hozzá se nyult,de ezmég nemis ojan nagy baj egyre többen kapnak közölünk Warnt vagy most két barátom is örökös meghivo megvonást.A baj az sokmindenki csak kapni szeret viszaadni azt már nem.Miel?tt rámozdulsz a csalo szerkentyüre azért gondolj azokra az emberekre akik joszándékkal segitettek neked és eszedbe juthatna miket igértél csakhogy bejuss valahova.
     
  7. Beszerző /

    Csatlakozott:
    2011. január 06.
    Hozzászólások:
    557
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Foglalkozás:
    szalmaszál hasogato
    Lakhely :
    Aprajafalva
    igaz

    Barátom teljesen igazad van régen küzdötünk azért h be kerüljünk egy egy nagyobb oldalra mára megváltozott minden elosztogatuk a fejünket is és már a kutyának se kell semmi :S h nem értékelik a hivokat ehez nem igazán tudok hozzá füzni semmit mert van mindenféle felhasználo van :tef293: de most amire készülünk az jo lesz feléled ez az oldal is és a kiválasztot is :tef161:
     
  8. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    oldalak

    mikor kezdtem a meghívókért valamit kérni nagyon sokan lehurrogtak. sajnos bejött az ami várható volt . rengeteg meghívó rengeteg oldal és rengeteg olyan meghívott aki már semmibe veszi hogy az oldal regisztrált tagja.én ahol akartam fenn vagyok de már nem osztogatom a meghívókat mert felesleges.a gyüjtött pontjaim váltom feltöltésre javul arányom és nem kapok büntit. aki megérdemli és nem kétnapos reggel van az oldalon hanem aktívan tevékeny most is odaadom . de egyre jobban meg kell gondolni . barátom felfüggesztése is csak er?sítette véleményem a meghívó osztogatásnak vége részemr?l :tef173:
     
  9. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csak nem rég

    Csatlakozom az el?ttem szólókhoz. Igaz én csak idén kezdtem. Mostanra már sikerült bejutnom mindenhova ahová csak szerettem volna. Igaz egy kivétel van még a Bthu. Sehogyan sem sikerül.Már lassan fel is adom.
    Sajnos én is el kezdtem osztogatni a meghívóimat. A minap kaptam 4 hetes büntit mert kitiltott felhasználót hívtam meg. Ezek után nem igen fogok osztogatni semmit. Max annak akit már jól ismerek és tudom,hogy nem hagy szarban.
     
  10. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Csak nem rég

    Én azért adok meghívókat mert visszaemlékszem, hogy kezd? koromban mennyire jó volt kapni - igaz már kialakult egy elég jól m?köd? "rutin" hogy kinek adhatok, kit tarthatok megbízhatónak.
    Száz fölötti a meghívottaim száma és csak egyszer kaptam warn-t.
     
  11. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    oldalak

    Nagyon jól emlékszem, hogy nem is olyan régen Te is igen sokat kértél és kaptál mert megbízhatónak ítéltek meg és gondolom ez örömet okozott neked!
     
  12. bazsko74 /

    Csatlakozott:
    2012. április 02.
    Hozzászólások:
    1,308
    Kapott lájkok:
    129
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Hentes
    Lakhely :
    Judenau
    igy igaz

    Neked teljesen igazad van nagyon jo érzés hogy sokan megtiszteltek a bizalmukkal.De ami most örömrt okozna ha nyugodtan adhatnák embereknek meghivokat anélkül hogy Warnt vagy kitiltást kapjak
     
  13. szederke /

    Csatlakozott:
    2012. április 01.
    Hozzászólások:
    1,542
    Kapott lájkok:
    8
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    igy igaz

    Rendicsek de én oldsipi50 írására válaszoltam.
     
  14. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    üdv

    SZEDERKE TE hívtál meg engem!
     
  15. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    SZEDERKE

    emlékeid csalókák mert én hamarabb kerültem az oldalra mint Te.örülök hogy jó tapasztalataid vannak.innen az oldalról nagyon kevés talán senki nem hívott meg tavaly. ebbe az évbe valóba kaptam két meghívót .tehát emlékeid nem pontosak . BOCSI :tef344:
     
  16. Frank Drebin /

    Csatlakozott:
    2011. június 24.
    Hozzászólások:
    187
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Rutin

    Lehet, hogy nekem még nincs meg a kell? rutinom mint neked. S?t biztos.Csak, hogy az eset után már elég bizalmatlan lettem.

    Persze én sem felejtettem el, hogy anno milyen jó volt kapni egy meghívót egy köszönömért. Majd ki ugrottam a gatyámból örömömben. :bigsmile:
     
  17. Anubis36 /

    Csatlakozott:
    2011. március 11.
    Hozzászólások:
    342
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Csak egy vélemény!

    Még miel?tt sokan lehurrognának ,ide írom az elejére,hogy csak és kizárólag a saját véleményemet ,gondolatomat osztom meg veletek!

    A minap ,gondolom sokan tudjátok az NC-n levitték 1000pontról 250pontra a meghívók árát!
    Gondoltam én is és még sokan tökéletes!
    Én már lassan 2éve torrentezem és az egyetlen oldal ami nincs meg a BitHumen.
    Értékes oldal ,nehéz bekerülni,jó arányt tartani,szóval magasan van a meghívó ára.Érthet?en. :tef173:
    Nincs gyors netem,mondhatni közepes,és azzal a Beloadon nehezen tudok 2Tb feltöltést összehozni,ami már csere alap lehetne... :tef10:
    Annyira nem is lenne fontos az az oldal ,de hát biztosan ismeritek az érzést ....az még nincs meg! :tef344:
    Az Nc-re is be tudtam kerülni a nyár elején ,pedig oda sem egyszer?...
    Szóval els?ként itt a fórumban gondoltam egyet és felajánlottam egy NCORE!!! meghívót egy BitHumen-ért.
    Kicsit hezitáltam is hiszen nem nagyon vannak egy súlycsoportban.
    Ne értsen félre senki,NEM a BitHut akarom lenézni!!!!
    De hát azért 200.000 felhasználó 80.000 szemben ,vagy 210.000tori 50.000ellenében....
    Na mindegy,ez az én véleményem.
    És még egyszer NEM A BITHUMENT nézem le!!!
    Szóval azért bekínáltam bár sajnáltam is hiszen én értékesebbnek ítélem meg az Nc-t. :tef344:
    Aztán nézem a fórumot és elképedve látom,hogy minden meghívóból túlkínálat van.
    Persze ez nem baj,de van aki úgy dobálózik egy Nc meghívóval mintha valami kis oldal lenne.
    Arra meg már szavakat sem találtam amikor VALAKI szó szerint az én hirdetésemet másolta le(saját gondolatra nem futotta.. :~ )
    és megdobta a cserét rögtön 2Ncore meghívóra????
    (egy hónapban csak egyet lehet küldeni,és amíg nincs felhasználva másikat nem is lehet igényelni!!!)
    Szóval 2NC---1db Bithu-ért....most komolyan???
    Ennyire ne értéktelenítsük már le az Ncore-t és ne csináljunk már viccet a cserékb?l... :tef173:
    Szerintem!Eddig hellyel közzel korrekt ajánlatok ,cserék voltak.
    Persze mindig van egy-két ember aki csak igér(álltalában csak komolytalanul) hátha besikeredik valami...
    De most komolyan 2Nc meghívó egy Bithumenért????
    Ez csak nálam verte így ki a biztosítékot?... :~
    Nekem ilyen áron nem kell a Bithu hívó,inkább ott nem leszek felhasználó... :tef10:
    És végezetül,akit megsértettem,megbántottam,attól elnézést,de le akartam írni a véleményem.További szép napot és Boldog Ünnepeket Mindenkinek!

    Én id?közben elajándékoztam(egy jelképes upp-ért az NC meghívómat) egy olyan illet?nek aki csak közepes oldalakig jutott itt a cserékben(pont az ilyen irreális utalások-és meghívó ajánlatok miatt!)mert én már úgy is ott vagyok mindenhol a Bithut leszámítva,így szükségem sincs sem meghívóra sem upp-ra nagyon hiszen miért....?
    Szóval remélem más is követi a példámat és egy egy "rászoruló" de megbízhatónak ítélhet? illet?t megajándékoz egy egy nagyobb oldal meghívójával....tudom nehéz megítélni ki megbizható,de próbáljuk meg.. :tef344:
    Hiszen Karácsony van és emlékezzünk milyen volt amikor mi vágytunk egy-egy nagyobb oldalra... :tef318:arty:
     
  18. Triad12 / Guest

    csatlakozóm az el?ttem ......

    Feladtam egy hirdetést itt az oldalon hogy ncore meghívót cserélnék Bithumen meghívóra,nemcsak azért hirdettem mert nekem is csak ez az egy oldal hiányzik,igaz!"vendégként voltam az oldalon" de a lényeg engem is zavart az hogy 2Ncore meghívót ajánlott valaki 1 Bithumen meghívóért,ez lehet hogy azért történt mert minden áron beakar jutni az oldalra,és jól jött neki az hogy az Ncore levitte 250pontra a meghívást, ami nagyon jó húzása volt az oldalnak!ez meg az én véleményem!!én nem minden áron szeretnék egy Bithumen meghívót! és nem adnék 2Ncore meghívót 1BH meghívóért!még úgy sem ha az egyiket most adnám a másikat meg egy hónap múlva,(250 pontért nem lehetséges) többek között azért mert egy hónap múlva már 1000pont lesz egy meghívó, és ha az ilyen hírek majd eljutnak az Ncore vezet?séghez,akkor ne csodálkozunk majd azon hogy felfogják emelni 5000 vagy 10000 pontra a meghívást,az 500 pontot sem volt könny? megszerezni nem beszélve az 1000-r?l.
     
  19. oldsipi50 / R.I.P.

    Csatlakozott:
    2010. november 06.
    Hozzászólások:
    1,060
    Kapott lájkok:
    1
    Beküldött adatlapok:
    0
    no

    -No végre egy értelmes hozzászólás! 100% ig igazat adok. az nc n havonta egy meghívó igényelhet?. én ilyen csere felhívást nem fogadnák! :tef344:
     
  20. Seria.Killer / Guest

    Véleményem

    Senkit nem akarok megsérteni, de nem értem, hogy miért hajt valaki arra,hogy az összes torrent oldalon fennt legyen. A torrentezés nem arról szól, hogy fennt legyél 30 oldalon és nem gy?zöd mindegyiken tartani az arányod, hogy ki ne tiltsanak, hanem a fájlmegosztásról.
    Nem olyan régen még én is hajtottam rá, hogy minél több oldalon legyek, de rájöttem, hogy felesleges, mert még csak 6 nagy oldalon és vagy 5 kisebb oldalon vagyok rajta, de már így is alig birom tartani az arányomat. Én megmondom ?szintén multkorában szerettem volna bekerülni BitHUmenre is, de aztán rájöttem, hogy van BeLoadom, ami igaz, hogy nem olyan "értékes", mint a BitHUmen, de 120000 felhasználó és 52000 torrent van rajta, tehát véleményem szerint felér egy BH-val.
    Mostmár szinte csak BeLoaddal foglalkozom. nCore-m sajnos nincs, pedig már régóta próbálok bekerülni. Ha lenne nCore-m akkor az összes többi oldalt elfelejteném, max a BeLoadot használnám még.
    Szóval nem akarok senkit megbántani, mert ez egy nagyon jó fórum és rendes megbízható emberek vannak rajta, de nem értem, hogy akinek van nCore-ja az miért akar BitHUmen-t.
     
Címkék :