Magyar torrent oldalak Bithumen

A témát ebben részben 'Torrent oldalak Témái' Adminisztrátor hozta létre. Ekkor: 2010. január 10..

?

Hogy értékelnéd az oldalt? (figyelembe véve az oldal sebességét,tartalmát,kinézetét,stb. ...)

  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

Eredmény megtekintése csak szavazás után lehetséges.
  1. Adminisztrátor /

    Csatlakozott:
    2009. június 03.
    Hozzászólások:
    408
    Kapott lájkok:
    14
    Beküldött adatlapok:
    0
    Tagja vagy a Bithumen közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Bithumen életét és fejlődését.

    Kapcsolódó témák:

    BitHUmen hírek: Katt ide
    BitHUmen bemutatója: Katt ide
     
    • Like Like x 2
  2. csakatorrent / Guest

    nekem ez a favorit, szerintem

    nekem ez a favorit, szerintem arányt se nehéz tartani min 0.3 az nem sok, még az én netemmel is tudnám tartani (8-10k feltöltési sebesség)
    nehéz bekerülni, könnyű kikerülni, ez szerintem így jó, megszűrik a nem torrent oldalra való felhasználókat
    ezt tartom a hazai elit oldalnak
     
  3. Aszpik / Guest

    Szerintem.

    Nagyon jó oldal igaz nálam kb 3. helyet foglalja el de hát ez van:tef161:
    Bekerülni biztos nehéz én szerencsére kaptam egy potya meghívót és meg is becsülöm. Lassan 1 éve vagyok regisztrálva és remélem még sok ideig élvezhetem:tef161:
     
  4. dszud / Guest

    jogos...

    ...0.3-as arány a leggyengébb nettel is tartható (más kérdés, hogy nem biztos, hogy csak az éppen bennmaradásra kell törekedni)
     
  5. Aszpik / Guest

    Vélemény.

    Jó oldal csak szerintem nagyon sok a szerveres ami nem rossz mert jó a sebesség pár napig.
    De utána 3-4 napos torrenteknél töredékére esik vissza a seedel?k létszáma pl 50-en letöltötték de csak 13-an seedelik pedig csak 3 napja töltötték fel-->>erre gondolok.
    Az viszont hogy innen lehet szinte els?ként letölteni premier filmeket az nagyon jó:tef161: Igaz pár perc múlva máshova is felteszik de az mind1:tef161:


    Ez az én véleményem meg lehet kövezni de ez van:tef161:
     
  6. eXe / Guest

    #értékelés.bh.exe

    Folytatván rövid összefoglalóm:
    torrentek(száma,minőség,seed,sebesség): 10/7
    az oldal(skinek, gyorsaság, elérhetőség, külső): 10/8
    staff(reklámok, hozzáállás,botrányok): 10/6,5
     
  7. Guest / Guest

    bh

    Én nem raktam volna őket a legjobb torrent oldalak közé. A staffnak akkora az arca, hogy az már vicc.. közben meg hülyék mint az állat!:tef161: Mind1 ratiomasterel elvagyok náluk, mert nem fogom a szerverem leterhelni, hogy oda töltsek fel.:tef161: Ha meg kivágnak akkor -1 gagyi oldal amin regelve vagyok.
     
  8. Guest / Guest

    Igen a szerver:tef293:

    Hát ezek a szerveresek már csak ilyenek:tef293: Elosztják 15-40-es arányig a filmeket, és aztán kilépnek, szegény lassú netesek pedig ott vannak még 3 hét múlva is seedelni, és a lemaradt letöltő pedig szidja a sebet...Hát van ilyen, de ez csak rosszabb lesz...Mármint a lassú neteseknek esélye sem lesz feltöltőversenyen indulni, és ha szerverre meg nincs pénze, vagy nem akar, akkor szinte meg van kötve a keze.
     
  9. Látogató / Guest

    ....

    Engem kirúgtak a bithumenről, mert állítólag tiltott fájlt osztottam meg más trackeren. Jelzem több oldalon is feltöltő vagyok és tisztában vagyok mit szabad feltölteni és mit nem. Nc re raktam fel 3 filmet és ezért kitiltottak. Próbáltam bekerülni oda feltöltőnek, de jobb is, hogy nem raktak fel, mert hihetetlen mekkora arca van ott a staffnak. Vicc amit csinálnak. Ennyi a véleményem a bithumenről.
     
  10. gozika24 / Guest

    Bithumen seed

    Hát tényleg elég nehéz arányt tartani . Nekem 30/3 Mb es netem van lefele jön mint állat fölfele nem sokszor láttam teljes sávszélességen futni . Anno seed szerverrel javítottam az arányon azóta sem tudok 1,5 fölé menni akárhány torit futtatok is . Van olyan tori ami már 4 hónapja bent van a kliensbe . De egyébként ha gyorsan kell valami akkor oké .
     
  11. plala / Guest

    szerintem nagyon jó oldal, több oldalnak voltam már tagja, de ez a legjobb szerintem.
     
  12. plala / Guest

    azt tapasztaltam, hogy a régi torrentek is gyorsan tölthet?k le, választékos a torrent lista nekem negyon bejött, bár véletlenül kerültem ide, dark side megszűnésekor.
     
  13. tobaja /

    Csatlakozott:
    2009. június 14.
    Hozzászólások:
    4
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Az valóban nagyon jó, hogy régi torrentekhez is találni még feltöltött, de tényleg nagyon nehéz arányt tartani. Én mindkét táborba tartoztam, tartozom, és tényleg a sok szerveres tag miatt nehéz az otthoni kliensekkel arányt tartani ill. feltölteni.
     
  14. plala / Guest

    Az biztos, hogy nyomatni kell

    Az biztos, hogy nyomatni kell de mostanában azért lehet
     
  15. Guest / Guest

    SECRET

    dszud:- válasz
    Nemtudom miről beszélsz de én a kezdetektől fenn vagyok és nemtudok semmilyen '5GB feltöltésnek és feltöltőnek kell lenned' feltételekről a meghivással kapcsolatban. (hogy ez mikor volt????)

    Amugy már van meghivás.... szóval, ha valaki be akar kerülni most kell könyörögni a meghivokért mert most könnyen lehet szerezni.
     
  16. BlaSeTorrenT / Guest

    szerintem a legjobb a

    szerintem a legjobb a bithumen.nálam tuti első,minden torrent maxal jön mindig nagy sebességgel még a régebbiek is.
     
  17. Messi91 / Guest

    bH

    Igen rengeteg a szerveres ezért pár nap múlva már kevesebb a seed és a gyengébb sebességgel rendelkezők maradnak seedben, de ez az oldal nagyon jó a pretime miatt szinte minden ide jön ki először, remek oldal.
    Egyedül azt nem értem h a staff miért nem szereti ncore-ra a feltöltést...
    Nem tudok olyan ncore felöltőt aki bithumenről hozott át vmit, és még nemvolt kitiltva emiatt a staff érdekes felfogású...de a letöltést ez nem befolyásolja...csak ha másik oldalon vagy felöltő, akkor lehetnek gondok...:tef293:
     
  18. Teodor / Guest

    Szokott lenni free reg vagy

    Szokott lenni free reg vagy csak meghivóval lehet bekerülni? Nincs ismerösöm ott ,akkor meghivom sincs bukott ügy ugy.
     
  19. Aszpik / Guest

    Nem

    Nem szokott lenni free reg csak kizárólag meghívóval lehet bejutni.
     
  20. Guest / Guest

    +hívó

    Sziasztok!
    A bithumen-re szeretnék bejutni! Digis netem van tehát jó a feltöltésem és mindíg figyelek hogy jó arányom legyen!
    E-mail: s***@citromail.hu