Bittorrent Starts Cyberlocker / Bittorrent Hybrid, Without Limits

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Dark Angel hozta létre. Ekkor: 2013. március 06..

  1. Dark Angel / Guest

    BitTorrent Inc., the company behind the popular file-sharing clients uTorrent and BitTorrent, launched a new file-sharing service today. Branded SoShare, the new platform is a hybrid between BitTorrent and cloud based storage, allowing users to send files up to dozens of terabytes. SoShare is free of charge and without limits, making it an appealing competitor to more traditional file-storage sites.
     
  2. Kékég /

    Csatlakozott:
    2013. november 09.
    Hozzászólások:
    116
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    Ez egy jó megoldás lenne a tárhely problémára ésegyre inkább népszerűbbé válik a hagyományos tárolóeszközökkel szemben a felhő alapú szolgáltatás.
    Ennek viszont jelentős előnyei mellet: korlátlan tárhely,gyors.Számtalan nagyon nemkívánatos visszahatása is van. A legnagyobb probléma a felhővel hogy az fér hozzá aki akar. Tehát privát dolgokat nem érdemes tárolni a felhőn. A másik súlyos probléma ha személyes adatokat tárolunk rajta,mi történik ha egyszercsak valamilyen "rejtélyes okból" a szolgáltató tiltja a tárhelyünket,nem tudunk hozzáférni.Ezzel akár zsarolni is lehet másokat. Tehát szerintem minden felhő alapú szolgáltatással óvatosan vigyázva.Én ha tehetem nem használom.