Magyar torrent oldalak nCore BUÉK 2017

A témát ebben részben 'Torrent oldalak hírei' Mixx hozta létre. Ekkor: 2016. december 31..

  1. Mixx /

    Csatlakozott:
    2015. október 16.
    Hozzászólások:
    1,064
    Kapott lájkok:
    378
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Tisztelt seedelő felhasználóink!

    Az elmúlt években bebizonyítottátok, hogy összefogva nagy dolgokra vagyunk képesek.
    Az oldal ma már növekvő pályán van, többen seedeltek mint fizettek elő prémiumra, és az oldalt is egyre többen látogatjátok. Az nCore ma már erősödik.

    Ez az eredmény mindannyiunk közös sikere.

    A mögöttünk hagyott 11 év embert próbáló időszak volt. Többször kellet újrakezdeni szinte a semmiből. Az oldal –Nektek köszönhetően- újra és újra talpra tudott állni. A ma sikereiben az előttünk is tisztességesen seedelő felhasználók munkája is benne van.
    Ezt soha nem szabad elfelejtenünk.

    A vezetőség minden megtesz azért, hogy érdemi támogatást nyújtson a hűséges felhasználóinak. Ezért döntöttünk az aránymentességről, és ezért tettük lehetővé, hogy minél többen regisztrálhassanak az oldalra.

    Mivel a rendszeresen seedelő felhasználóink az idén a vártnál is jobban teljesítettek, ezért döntéseket hoztunk. Minden olyan felhasználó aki több mint egy éve regisztrált, nincs letöltésmegvonása valamint nincs meghívója, kapott egy meghívót.

    Szeretnénk megbecsülni azokat, akik több éven át dolgoztak, hogy ez az oldal talpra álljon és erősödjön. Az nCore felhasználói továbbra is számíthatnak egy stabil, erősödő oldalra.

    Jó letöltéseket kívánva az új évre üdvözlettel:

    Staff [​IMG]
     
  2. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,505
    Kapott lájkok:
    2,269
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    sokra megyek vele ha nincs jogom küldeni :tef161:
     
  3. Laci86 / Moderator

    Csatlakozott:
    2013. március 20.
    Hozzászólások:
    441
    Kapott lájkok:
    120
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Foglalkozás:
    Operátor, elsősegély nyújtó
    Ezidáig mind szép és helyes, csak a bökkenő az, hogy ugyanúgy Elite rangtól, vagy prémium tagság alatt lehet. Hiába kapott Mindenki meghívót, aki ennek nem felel meg, nem tudja kiküldeni. Ebbe belecsöppentem Én is: Van meghívóm, de mivel csak TAG rangba vagyok, nem tudom kiküldeni...