Filmklub Christopher Plummer sajnálja Kevint Spacey-t, de eljátssza a szerepét

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. november 14..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Christopher Plummer a Vanity Fair-nek nyilatkozott Kevin Spacey lecseréléséről.


    A Sony attól tartva, hogy a szexuális zaklatással vádolt Spacey szerepeltetése miatt elszállhatnak A világ összes pénze című filmük Oscar-esélyei, úgy döntött: kivágják Spacey jeleneteit, és Christopher Plummerrel forgatják újra azokat.

    [​IMG]

    Kevin Spacey az All the Money in the World című filmben

    Forrás: Sony Pictures

    Ennek kapcsán szólalt meg most Plummer a Vanity Fairben: Nagyon szomorú, ami Kevinnel történt. Annyira tehetséges színész, nagy kár, hogy így alakult. De mit tudok tenni? Kaptam egy szerepet, amit el kell játszanom"

    [​IMG]

    Christopher Plummer

    Forrás: AFP/Kevin Winter

    A színész elmondta, hogy Ridley Scott hívta fel a múlt héten, hogy felajánlja a lehetőséget:Nem lecseréljük Kevint, hanem mindent elölről kezdünk. Nagy csodálója vagyok Ridley Scottnak, úgyhogy alig várom, hogy együtt dolgozhassunk. Azt hittem, elbuktam ezt a lehetőséget, mert jelentkeztem erre a szerepre annak idején. Úgyhogy már ismerem a karaktert, valószínűleg ezért is engem keresett Ridley".

    Plummer azt is elmondta: az ügyvédjét alakító Mark Wahlbergre, illetve a lányát alakító Michelle Williamsre is szüksége lesz a rendezőnek: Mindketten vállalták, hogy újraforgassuk a jeleneteket. Lenűgözőek".

    [​IMG]

    Michelle Williams és Mark Wahlberg az All the Money in the World című filmben

    Forrás: Sony Pictures

    A milliós költségvetésű pótforgatás november 20-án kezdődik, és a stúdió nem változtatott a premierdátumon. Továbbra is december 20-án tervezik bemutatni a filmet az USA-ban. A Sony számára az a legfontosabb, hogy A világ összes pénze indulhasson az Oscaron.


    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...