Hírek Itthon Csoki helyett kokaint kaptak a gyerekek halloween-ra

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. november 02..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Drogot raktak több gyerek halloweeni csokijába az Egyesült Államokban. Két fiú kokaint, egy kislány pedig heroint kapott. Előbbi kettő evett is belőle és rosszul is lettek. A rendőrség újabb támadásoktól tart.


    Az osztálytársaiktól kapott cukrot két hetedikes fiú, akik az Indiana Előkészítő Iskolába járnak. A fiúk rövid idő múlva rosszul lettek az édességtől és a gyengélkedőre kerültek- írja a Fox News.

    A szüleik azt mondták, hogy úgy nézett ki, mint a roppanós cukor, amiről később kiderült, hogy kokain volt benne.

    "A fiam befordult, gyengék voltak a lábai, és nem tudott járni"- meséli a Fox 59-nek Yolanda Washington, az egyik fiú anyja.

    Az anya azt is hozzátette, hogy fia lábai fájtak és nem kapott levegőt.

    Nagyon megijedtem. Azt mondtam az iskolának, hogy azonnal hívják ki a mentőket"
    A másik fiú anyja, Cathy Glass azt nyilatkozta, hogy

    fiának elzsibbadt a szája 30 percre és szédült is.
    A kórházban drogtesztet csináltattak a fiúkkal, ami mindkettejüknek pozitív lett. Kiderült, hogy a cukorkában kokain volt.

    Mindkét fiúval drogtesztet csináltattak a kórházban, ami pozitív lett. A szülők most tudni akarják, hogyan került a drog az osztálytársakhoz.

    „Valakinek felelnie kell ezért - mondta Washington.

    "A kamasz gyerekeink találkozhatnak néhány droggal ugyan, ahogy ők idősödnek, de itt most nem erről volt szó" - teszi hozzá, a másik anyuka.

    Az iskola megerősítette, hogy az incidens tényleg megtörtént, a rendőrség pedig vizsgálatot indított.

    Nemcsak Indianapolisban történt ilyen eset Halloweenkor. Nyugat-Virginában egy anyuka heroint talált lánya Halloween-i cukorkájában.

    Stacy Norris azt állítja, hogy az erős drogot

    gyereke cukrai között fedezte fel, mialatt átvizsgálta lánya halloween-i zsákját, amiben az édességeket gyűjtötte.

    Az anya azonnal hívta a rendőröket.

    Őszintén szólva, először csak azt hittem, hogy ez egy vicc, vagy valaki ezzel szórakozik, de aztán, amikor a segélyhívó központból visszahívtak, és elmondták, hogy pontosan mi is volt az, sokkot kaptam"

    Az anyuka azt is hozzátette:

    „Mi lett volna, ha nem nézem át az összegyűjtött cukrokat, vagy megengedem, hogy megegye, mi lett volna, ha csak egy kicsit is eszik belőle?"

    Az Oak Hill-i rendőrség vezetője az eset után azt tanácsolta, hogy mindenki ellenőrizze a gyerekei halloween-i zsákját, mielőtt megengedné, hogy egyenek a cukrokból.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...