Csupasz Túlélők.

A témát ebben részben 'Filmekkel, sorozatokkal kapcsolatos beszélgetések' zörgőfürge hozta létre. Ekkor: 2015. augusztus 15..

  1. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Ismeritek ezt a fajta túlélőpróbát a tv-ből,miszerint két idegen embert kitesznek egy távoli helyre szélsőséges időjárási viszonyok közé ruha és mindenféle felszerelés nélkül egyetlen személyes tárgy kivételével 21 napra?Ti hogy bírnátok ki?Merne valaki vállalkozni egy ilyen életre szóló túrára,még akkor is ha sikeres próbatétel esetén egy nagyobb összeg ütné a markotok?Vajon miért vállalkoznak erre emberek?Pénz miatt?Vagy csak meg akarják mutatni maguknak,meg a világnak is,hogy milyen bátrak?
     
  2. GLOP /

    Csatlakozott:
    2014. november 02.
    Hozzászólások:
    511
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Szerintem az élvezett miatt.
    Simán valalnám nekem is menne.
    ,.,.,,.
     
  3. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Ismerem a műsort, párszor bele-bele néztem. Ami ott megy az nagyon is embert próbáló. Se élelem se semmi, az van amit levadásznak és aki ismeri a műsort tudja miféle dolgok kerülnek az 'asztalra, már ha kerül.
    Felkészületlenül oda nem lehet megérkezni, hisz abban az esetben hamar ki is dől az illető, azt gondolom hogy akik oda jelentkeznek nagyon is szeretik a kihívásokat és a pénz az már csak másodlagos szempont lehet számukra.
     
  4. zörgőfürge /

    Csatlakozott:
    2010. július 26.
    Hozzászólások:
    2,260
    Kapott lájkok:
    684
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Persze valamilyen rostán át kell menni,mielőtt bekerül és értékelik őket a túra előtt és után is.Sokszor meglepő eredmények születnek a kaland után,mert néha a gyengébbnek hitt túlélő a műsor végére jobban tud alkalmazkodni a szélsőséges viszonyokhoz.
     
  5. Lelek /

    Csatlakozott:
    2023. január 31.
    Hozzászólások:
    81
    Kapott lájkok:
    10
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Szerintem a pénz miatt még akkor is ha nem mindenki valja be ... helyesbitek szerintem mindenki motivációjában nagy szerepet játszik a pénz