Csűrös Karola, Frajt Edit: A Szomszédok meghatározó volt

A témát ebben részben 'Mozi & Tv Hírek!' CF dealer hozta létre. Ekkor: 2016. november 08..

  1. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Csűrös Karola szerint ha jó volt egy jelenetben a színházban, a néző el tudott vonatkoztatni Etustól. Frajt Edit úgy véli, hogy a szakma is beskatulyázta őket: ennek pedig volt jó és rossz oldala egyaránt.


    A születésnapos Csűrös Karola szerint szörnyen gyorsan megy az idő. „Azért jó is, mert szeretnek, ünnepelnek, de borzasztó hamar elteltek az évek. Harminc és negyven éves korom közt szenzációs volt, akkoriban nagyon jól néztem ki, sokszor kislányt játszottam. Nagyon sok szerepem volt, színházban, tévében dolgoztam, sok tévéjátékban voltam főszereplő. Ráadásul már volt egy kis autóm és egy garzonlakásom is" – mesélte a Mokkában.

    [​IMG]
    Forrás: tv2


    „Felköszöntött az én családom, a férjem családja, az unokaöcsém, egy baráti házaspár, de a színházban is lesz ünnep. Otthon nem kértem semmit, de a férjem vett nyolc szál vörös rózsát" – újságolta.

    [​IMG]
    Forrás: tv2


    Frajt Edittel először 1978-ban dolgozott együtt egy darabban, vele is tartja még a kapcsolatot, ő volt a meglepetésvendég a stúdióban. A 13 együtt – Szomszédokkal – töltött évre szívesen emlékeznek, de egyetértenek abban, hogy nem lehetett kilépni a karakterből, legalábbis könnyen biztosan nem. Frajt szerint a szakma is Szomszédok-szereplőt látott bennük sokáig, aminek volt jó, de rossz oldala is.

    [​IMG]
    Forrás: tv2


    Csűrös Karola elmesélte, hogy az Életképek alatt sokan kerámiát kértek tőle (mert korábban, a Szomszédokban keramikust alakított), később pedig volt, hogy ismeretlenek időpontot kértek tőle fogorvosi kezelésre – nem tudván, hogy az csak a szerepe volt az Életképekben. „Ha azonban a színházban a jelenet jó, elfelejtik, ki voltál a sorozatban" – vélekedett az egykori Etus.

    KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...