DatViking

A témát ebben részben 'Bemutatkozás' DatViking hozta létre. Ekkor: 2022. október 29..

  1. DatViking /

    Csatlakozott:
    2022. október 29.
    Hozzászólások:
    31
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Sziasztok,

    DatViking vagyok, de akik ismernek csak Viking-nek, vagy Misi-nek szólítanak.

    29 éves vagyok, a fehér borok földjéről származom, ennek ellenére a csábításnak azért tudok engedni, csak ritkán esek a rabságába. Tinikoromban tipikus kocka voltam, mára pedig programozó, tehát igazából csak szintet léptem, ahogy szereztem az évek során az XP-ket. Ennek ellenére imádom a természetet is, sok időt töltök a munka, sorozatok, s játékok mellett kiruccanásokkal is. Főzni szeretek, s jól tudok, bár bőven akad, amit a feleségem finomabban csinál meg.

    Kedvenc színem a zsenge kukoricazöld, vagy éppen az mély égszínkék, attól függ, hogy mikor kérditek, de van, hogy választani nem tudok. Továbbá szeretem a fekete, illetve ezzel a színnel karöltve megjelenő piros, vagy narancs (tehát ilyen gaming irányú) színeket is.
    Kedvenc zenei műfajaim a rock, pub 'n' roll, rock'n'roll, metal, ska, punk, punk rock, ska-punk előadó nyelvétől függetlenül is, továbbá imádom a sea shanty-ket is. Filmeket ritkán nézek, ritkán tudok egy helyben annyit ülni tétlenül, viszont nagy sorozatos vagyok, vígjátékokat, illetve tudományos/dokumentum filmeket szoktam nézegetni, ha ezen célból kerülök a gép elé.

    Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt, nem is tudom, mi tartott eddig benne. Nem nagyon találni már manapság olyan minőségi oldalakat, amelyek a régi, retrós feelinget megtartották, s a nosztalgiát visszahozzák.
    Ide kapcsolódóan külön dicséret az oldal készítőinek, szép munkát végeztek vele.

    Üdvözlettel,
    DatViking
     
  2. david9696 / Moderator Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. július 12.
    Hozzászólások:
    14,588
    Kapott lájkok:
    284
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Üdv az oldalon!
     
  3. DatViking /

    Csatlakozott:
    2022. október 29.
    Hozzászólások:
    31
    Kapott lájkok:
    7
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    Köszi david :tef293:

    smiley, nézegettem, hogy mik ezek a hangulatjelek, mert ugye még új vagyok, de egyáltalán nem emlékszem arra, hogy rányomtam volna valamelyikre. Lehet, hogy reflexből mellé akartam kattintani, hogy eltűnjön, és így sikerült, de valóban nem szándékos volt.
    Igen, töröltem, mert már nem illett a válaszom a témába úgy, hogy törölted azokat, amelyekre reagáltam. Nem kell külön "bizonyítani", a profilomból látszik, hogy én adtam egyet, nálad pedig látszik, hogy kaptál. Egyedül azért sajnálom, hogy törölted, mert nem tudom visszavonni így az adott reakciót. De valóban véletlen volt, és elnézésed kérem az okozott kellemetlenségért.
     
    Utoljára szerkesztve: 2022. október 30.
    • Egyetértek Egyetértek x 1
  4. CF dealer / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2011. június 15.
    Hozzászólások:
    24,499
    Kapott lájkok:
    2,267
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    Lakhely :
    deutschland
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    üdvözöllek nálunk

    értékelést töröltem. hsz törlése után is megmarad az értékelés, felhasználók olyankor már nem tudják visszavonni.
    bármi gond, kérdés esetén kereshettek
     
    • Like Like x 1
Címkék :