Filmklub Deadpool 2: Tragikus baleset után fejezték be a forgatást

A témát ebben részben 'Hírek a Nagyvilágból' macseklany hozta létre. Ekkor: 2017. október 17..

  1. macseklany / Tulajdonos Vezetőségi tag

    Csatlakozott:
    2014. október 31.
    Hozzászólások:
    78,957
    Kapott lájkok:
    4,637
    Beküldött adatlapok:
    0
    Hangjelzés a Chaten:
    nem
    [​IMG]

    Befejeződött a Deadpool 2. forgatása.


    Augusztus közepén tragédia rázta meg az akkor még készülő Deadpool 2. stábját. A forgatások közben hlálos balesetet szenvedett a Zazie Beetz Domino karakterét alakító kaszkadőr

    A tragédiát követő szünet után nyomott hangulatban folytatódtak a munkálatok, amelyeket a napokban fejeztek be. A friss híreket maga a főszereplő, Ryan Reynolds szállította a nagyvilágnak, aki hálája jeléül kulisszafotókat posztolt az egyik közösségioldalára, amikkel megszeretné köszönni a csapat és kiváló munkáját.

    Befejeztük a Deadpool 2-t! A jég és tűz dalát. Köszönjük a mi szeretett kapitányunknak, David Leitchnek. A szavak nem elegendőek, hogy kifejezzék a hatalmas szíved és tehetséged. Imádom a szülőföldem, Vancouvert, illetve a csodás stábunkat...Már szinte hiányzik, hogy nem vagyok a forgatásokon, ezért úgy döntöttem, tovább forgatom a filmet én magam kisgatyóban egyenesen Josh Brolin (Kábel) kijelölt nappalijából"

    - írta.

    Let's block ads! (Why?)

    Forrás...