Die Hard 5 – A Good Day to Die Hard

A témát ebben részben 'Filmek Bemutatói' Atlantisz hozta létre. Ekkor: 2012. május 05..

  1. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Die Hard 5 – A Good Day to Die Hard

    magyar bemutató: 2013. február
    amerikai bemutató: 2013. február 14.
    rendező: John Moore
    főszereplők: Bruce Willis
    gyártó studió: 20th Century Fox

    Good Day to Die Hard munkacímen köztudatba kerülő ötödik epizód az InterCom forgalmazásában kerül majd idehaza a mozik palettájára, épp az imént kaptuk a hírt, hogy hivatalossá vált a Die Hard ötödik epizódjának magyar címe. Folytatódik a szokásos magyar játék a szavakkal, ezúttal a "Die Hard - Drágább, mint az életed" címen kell majd keresnünk John McClane legújabb kalandjait mind a mozikbna, mind a CineStar oldalán. A Die Hard - Drágább, mint az életed John Moore (Max Payne) rendezésében 2013. február 14-én, azaz valentin-napon kerül kiadásra a tengerentúlon és hasonló időben itthon is. A forgatókönyvet Skip Woods (Hitman, X-Men Kezdetek - Farkas) jegyezte, a stábban Willis mellett ott van Patrick Stewart, Sebastian Koch és Jai Courtney is.
     
  2. Bedy /

    Csatlakozott:
    2012. február 19.
    Hozzászólások:
    1,134
    Kapott lájkok:
    9
    Beküldött adatlapok:
    0
    Nem:
    Férfi
    hát remélem nem lesz olyan

    hát remélem nem lesz olyan mint a Magyarországon forgatott filmek többsége .ROSSZ.
    Szeretem sőt egyik kedvenceim közé tartozik, de remélem nem ragad rá a magyar átok, és nem lesz rossz szórakozás.
    Bruce azért még a legjobb színészek közé tartozik számomra..ha rossz lesz ha nem.
     
  3. Bluesky / Guest

    Die Hard 5.

    Bruce -ban még nem csalódtam, bár voltak melléfogásai..( Minden azzal kezdődött,Vadidegen,A kölyök..) hogy csak párat kiemeljek. De a Die Hard Franchise egészen más. Várjuk a megjelenést!:tef293:
     
  4. HCK2012 /

    Csatlakozott:
    2013. február 11.
    Hozzászólások:
    9
    Kapott lájkok:
    0
    Beküldött adatlapok:
    0
    borzalmas volt. most néztem

    borzalmas volt. most néztem meg moziba. kérem vissza a jegy árát!
     
  5. Atlantisz /

    Csatlakozott:
    2010. augusztus 02.
    Hozzászólások:
    3,121
    Kapott lájkok:
    21
    Beküldött adatlapok:
    0
    Die Hard 5

    Üdv [ @HCK2012 ]

    Légyszives ,az alábbi link a mozisarokhoz vezet ás ott a film adatlapja ahol értékelheted , ez egy régebbi topic . Köszi .